ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ХОЧЕМО ЧУТИ РАДІО!»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, житомирянка
О. В. Марченко поскаржилася на те, що її та сусідські радіоточки і навіть радіоточки тих громадян, які проживають в інших будинках неподалік, працюють дуже погано або довгий час не працюють зовсім.
За цим та іншими подібними зверненнями В. М. Яцкевич направив запит керівництву "Укртелекому" в Житомирській області.

«МЕНЕ, ІНВАЛІДА, ОБІКРАЛИ, А ПРАВООХОРОНЦІ ТЯГНУТЬ З РОЗСЛІДУВАННЯМ!..»

"Шановний Володимире Михайловичу! Я, жителька м. Коростеня, інвалід 1-ї групи по зору Євгенія Павлівна Ходаківська, вдова інваліда 1-ї групи ВВВ та мати померлого сина - інваліда 1-ї групи, "афганця", дуже прошу Вас допомогти мені. Адже обікрали мій будинок, а справа не рухається, більше того, ніхто нічого не повідомляє. Також зверніть увагу і на акт, який склав поліцейський. Я майже сліпа, ледь читаю у двох окулярах, і то розумію, що так справжні акти не складаються. І все до цього часу тихо, хоча я надсилала відповідні заяви. Дуже прошу не відмовити мені у допомозі!".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Яцкевич направив запит до прокуратури Житомирської області.

«ДОПОМОЖІТЬ ПІДЛІКУВАТИСЯ»

А ось житомирянин, інвалід війни 2-ї групи 80-річний Й. А. Хомич звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з проханням допомогти йому пройти лікування у лікувально-оздоровчому санаторії "Дениші".
За зверненням Йосипа Антоновича В. Яцкевич направив запит до управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації.

«І ЗАПЛАЧЕНО «КОПІЙКИ», І РІШЕННЯ ЗБОРІВ НЕМАЄ!..»

А житель с. Бистрик Ружинського району П. П. Гудзь турбується про те, як використовується став у центрі його села. "За інформацією райдержадміністрації, - написав Павло Петрович шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу, - сільська рада передала його агрофірмі в оренду. І орендатор зобов'язаний заплатити за це три відсотки від нормативно-грошової оцінки цієї площі, яка, за даними місцевого відділу держземагентства, коштує майже 13 мільйонів гривень. Та, як було озвучено на зборах, орендар платить усього двадцять тисяч гривень... А де ж решта того, що повинен платити? До того ж не було і рішення загальних зборів! Допоможіть нам розібратися в цьому!".
За цим листом Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

«ЯКАСЬ «САНТА-БАРБАРА»...

Дехто, почувши дану історію, вже називає її "якась "Санта-Барбара"! Житель Радомишльського району, зателефонувавши до редакції, дуже просив допомогти йому оформити субсидію. І розповів про те, що цьому заважає. "У моїй квартирі, крім мене, прописані також моя колишня дружина та наш дорослий син, - повідомив заявник. - Але вони вже двадцять років у ній не проживають, а мені без субсидії дуже важко оплачувати "комуналку". У сільській раді мені порадили через суд виписати їх і тоді субсидію мені, мовляв, дадуть. Я так і зробив, покликавши у свідки деяких людей, які б засвідчили, що, крім мене, в квартирі давно ніхто більше не проживає. Та після того, як моя колишня дружина з ними "поговорила", вони навідріз відмовилися проти неї свідчити. До речі, моя колишня дружина після того, як покинула мене, вийшла знову заміж і носила навіть інше прізвище. Але після того, як вони теж розлучилися, вона знову взяла моє прізвище, що також зіграло свою дуже негативну для мене роль. Допоможіть, будь ласка, адже без субсидії мені дуже важко платити за комунальні послуги!".
Дане питання розглядатимуть офіційні органи, після цього буде повідомлено про їх рішення усіх учасників даної "Санта-Барбари".

«А НАС ЧОМУСЬ ІГНОРУЮТЬ!..»

А 78-річна жителька с. Підруддя Овруцького району В. М. Шваб поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на те, що під час ремонту проїжджої частини їхньої вулиці "забувають насипати дорогу і біля нашого будинку, в якому, крім мене, проживає й 86-річна людина, - повідомила Валентина Макарівна. - А ми нашу старосту просили про це не раз. Допоможіть!".
За цим зверненням Володимир Яцкевич направив запит до Овруцької райдержадміністрації.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 122 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира