ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«НЕ ОТРИМУЄМО МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ!»

"Шановний Володимире Михайловичу! Ми, жителі станції Білокоровичі з населенням 1000 чоловік (13 підписів), звертаємося до Вас, шеф-редакторе видань газети "Эхо", з проханням допомогти, адже ми залишилися без медичної допомоги. Працювали у нас дві медичні сестри в приміщенні з 2-х кімнат, які обслуговували все наше населення. Лікарі на станцію не навідувалися. Приміщення закрили, медпункт, дитсадок та бібліотеку перевели по одній кімнаті до селищної ради. Закрили також два приміщення і в школі. Лікарі знаходяться в Ново-Білокоровичах, це 3-5 км. На нашій станції 200 дітей, багато людей хворих та похилого віку, які не мають можливості наймати машину за 50 грн, аби дістатися до лікарів. А тут немає кому зробити укол та поставити крапельницю, поміряти тиск та виписати ліки за рахунок Чорнобильського фонду. Але коли потрібно було зробити реєстрацію на зарплату, то моментально з'явилися і медсестра, і комп'ютер у медпункті. Дуже просимо допомогти, адже, буває, неможливо отримати і необхідне комусь направлення до коростенської лікарні!".
За даним зверненням Володимир Яцкевич направив запит до керівництва Житомирської облдержадміністрації.

«НЕ НАДАЮТЬ КОШТИ НА ДІТЕЙ ПОВНІСТЮ»

А жителька с. Грозіно Коростенського району багатодітна Ю. С. Яковенко поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на те, що отримувала як одинока мати на дітей 8700 гривень, але раптом їй почали доставляти гроші на дітей значно меншими сумами - від 2600 грн до 6000 гривень. "На мої запитання з цього приводу, - повідомила Юлія Степанівна, - я отримала раптом несподівану відповідь. Мовляв, ідуть відрахування за отриманий начебто кредит у банку. А у мене немає ніяких кредитів, бо я їх дуже боюся і ніколи не беру принципово, як би сутужно не жилося. Допоможіть, будь ласка, вирішити цю проблему!".
За цим зверненням Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«ДОПОМОЖІТЬ ЗНЯТИ КОШТИ»

А ось житель м. Бердичева І. Й. Рихлицький (без руки та ноги), інвалід 1-ї групи, має, як він повідомив, в Ощадбанку вклад з 2013 року в розмірі 2,5 тис. грн, але не може отримати ці дуже необхідні для придбання травматичного матраца кошти, який коштує приблизно таку ж суму.
"Я дуже його потребую, - зазначив Іван Йосипович, - так й жити вже залишилося небагато, тож хотілося б відпочити на цьому матраці. Допоможіть, будь ласка, отримати ці гроші, які я колись відкладав".
За цим зверненням шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до керівництва Житомирського філіалу "Ощадбанку" України.

ПРОСИТЬ ЗАХИСТУ!

А житель с. Грезня Народицького району (просив його ім'я не називати) поскаржився до редакції видань газети "Эхо" на те, що його телефон прослуховують приватні особи, які, мовляв, також ведуть за ним відслідковування. "Шановний Володимире Михайловичу, дуже прошу Вашої допомоги!".
За цим листом направлено запит до управління СБУ в Житомирській області.

Підготував
І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 97 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира