З 25-ЛІТТЯМ, «ЮНОСТЕ»!

Шістнадцятого серпня зразковий дитячий хореографічний колектив "Юність" з с. Троянів, що неподалік Житомира, відзначив своє 25-річчя.

Уже сама наявність такого дієвого культурного товариства у вітчизняному селі є, на жаль, великою рідкістю. А щоб чи не всі діти шкільного віку активно відвідували танцювальний гурток, у таке взагалі важко повірити.

Проте таке можна побачити у троянівському Будинку культури. Суворо за графіком тут копіткою працею собі і глядачам на радість 96 місцевих хлопчиків та дівчаток під умілим керівництвом наповненої невичерпною енергією та творчими задумами Валентини Дверник розвивають природні нахили та здібності, відшліфовують мистецтво танцю багатьох народів світу. І так уже чверть століття.
Дебютувавши у 1989 році на День Житомира в обласному центрі з хореографічною композицією "Дитинство", нинішні іменинники стали відомими за межами рідного населеного пункту. Після цього юні аматори танцю не раз підкорювали сцени району, області та столиці нашої Вітчизни. Сьогодні вже й не пригадати всього переліку численних перемог ансамблю, в репертуарі якого понад вісімдесят постановочних номерів. Найпам'ятніші з них - кількаразове лауреатство Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського, підняття на найвищі сходинки на обласних фестивалях в Іршанську, Бердичеві, на конкурсах "Мистецьких воріт", "Великодніх дзвонів"...
Тож не дивно, що привітати ювілярів прибуло чимало шанованих гостей. Зокрема перший вчитель танцю керівника "Юності" Василь Гасин висловив сердечні слова вдячності Богу, вклонився низько багатій на таланти троянівській землі та прихильній долі за прекрасну в усіх відношеннях ученицю.
Керівництво Житомирського району та Троянівський сільський голова Микола Білеуш відзначили найактивніших учасників "Юності" почесними грамотами та преміальними нагородами. Директор ТОВ "Укрзернопром-Троянів", представник ПАТ "ТАКО" Валерій Карпелюк подарував колективу ноутбук "Lenovo".
Щирі слова вдячності за талант, працелюбність і любов до танцю, побажання нових творчих злетів, завзяття та наснаги, неповторних колоритних виступів та подальших гучних перемог побажав "Юності" у вітальному слові Віктор Развадовський. А на вирішення фінансових проблемних питань та оновлення сценічних костюмів народний обранець виділив колективу 10 тис. грн, чим спричинив бурхливе позитивне емоційне піднесення у середовищі як танцюристів, так і глядачів.

Захар СЕРДЕНЬКО

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 104 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира