В РАДОМИШЛІ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ ЖУРНАЛІСТІВ "ЭХО" І "КП В УКРАЇНІ"

10 РОКІВ У РАБСТВІ В РАДОМИШЛІ

Ми вже не раз повідомляли про те, що твориться нині в Радомишльському психоневрологічному інтернаті. Абсолютно незаконно не було продовжено контракту з директором цього закладу Н. Г. Довжик, хоч профільна комісія облради проголосувала за його продовження.

Без рішення суду і погодження з рідними по суті насильно, вже при в.о. директорові С. Охотенко, було відправлено в психлікарню підопічну І. Цвіт. Лише за один місяць тут померло аж четверо підопічних (чого не було раніше, - ред.), в тому числі і 33-річна жінка від запалення легенів, що повністю на совісті керівництва цього закладу (адже запалення не онко і воно елементарно піддається завчасно лікуванню. - РЕД.).

І ось, як грім серед ясного неба, до нас надійшов сигнал, що в Радомишлі вже майже 10 років знаходиться по суті в рабстві недієздатна підопічна Ірина Бойчук. Кругла сирота. Прибула сюди ще 26-річною дівчиною з Миколаївщини. Здорова, гарна дівчина. Її одразу ж запримітила тодішній директор інтернату О. Р. Ігнатова, і замість того, аби лікувати і належно утримувати в інтернаті, її перекомісували в недієздатну, а опікуном її зробили племінницю директора С. Охотенко (працювала в поліції. - РЕД.) і відправили в дім рідної сестри Ігнатової, аби вона вже в якості хатньої робітниці доглядала там рідню Ігнатових. Десять років минулого відтоді. Щоправда, з приходом в інтернат Н. Г. Довжик, Ірину Бойчук було повернуто сюди. Та коли в.о. директора інтернату було призначено С. Охотенко, Ірину знову запроторили в дім рідні Ігнатових, аби вона, сирота, там, замість лікування, вела домашнє господарство. За її словами і словами сусідів, жила Ірина там впроголодь. Немає права виходити на вулицю (за цим слідкують найняті С. Охотенко сусіди. - РЕД.). Одне слово, елементарне рабство в наш цивілізований час.

Що залишалося нам робити в редакції? Священний журналістський обов'язок велить одне: негайно виїхати на місце і захистити нещасну підопічну-сироту. Що ми й зробили. Без попередження в.о. директора інтернату С. Охотенко. Бо якби попередили, то, звісно, не застали б в тому рабському домі Ірину Бойчук. Її негайно забрали б до інтернату. І зробили б вигляд, що нічого такого не було. Та й, врешті, згідно із законом, маємо повне право на власне журналістське розслідування. Провести його взялися спецкор редакції С. Михальова, кореспондент "КП в Україні" Т. Кодак і досвідчений телеоператор. Факт підтвердився. Ірину застали по суті в рабстві, про що вона й сама зізналася на камеру.

А далі... А далі відбулося просто дике, непередбачуване. По сигналу сусідки-наглядачки, на місце події прибули сама в.о. директора інтернату С. Охотенко і (як він відрекомендувався, її чоловіком) О. Токар. - РЕД. Останній, не довго думаючи, почав жорстоко розправлятися з журналістами. Побив їх, зокрема довелося навіть викликати "швидку" для Т. Кодак, і заявив, що вони тут господарі і робитимуть що захочуть. А С. Охотенко навіть почала матюкатися, що теж записано на телекамеру.

Факт побиття журналістів було зафіксовано місцевою поліцією на чолі з самим її очільником Д. Нікурадзе і підтверджено лікарями.

Ясна річ, такого нахабства і свавілля ми в редакції стерпіти не могли і негайно сповістили про це Спілку журналістів України, міжнародні правозахисні журналістські організації, Президента України, Генпрокуратуру і т.д.

А тепер запитання до тих, хто ініціював не продовжувати контракту з бувшим директором цього інтернатного закладу Н. Довжик і призначенням на посаду в.о. директора С. Охотенко: чим вони керувалися, перш ніж прийняти таке ганебне рішення? Адже психоневрологічний інтернат - це специфічний заклад, де перебувають особливо знервовані, хворі люди. Чи була потреба очільником його призначати людину з поліції та ще й таку неадекватну? Ми вже не раз писали про те, що при бувшому директорові Н. Довжик цей інтернатівський заклад перевіряли десятки разів. Навіть остання дуже авторитетна перевіряюча комісія на чолі з самим заступником голови облради М. Віленчуком не виявила тут істотних недоліків. А комусь ну так вже закортілося, аби це місце посіла саме С. Охотенко. Блюзнірство, скажете! І ось результат. Зафіксовано по суті елементарне рабство в Радомишлі! А започаткувала його по суті колишній директор О. Р. Ігнатова, нагадаємо, ще 10 літ тому відправивши в це рабство Ірину Бойчук і оформивши опікуншою над нею свою племінницю С. Охотенко, котра нині докерувалася до такого...

Сьогодні про це, в т.ч. і через інтернет, дізнається всенький світ, адже усе те свавілля в Радомишлі, в т.ч. і з побиттям журналістів, зафіксовано телекамерою. І комусь таки доведеться відповідати за все це. Не лише чоловікові С. Охотенко.

...Ця публікація готувалася буквально за кілька десятків хвилин до здачі цього номера газети до друку. Вже знаємо, що радомишльським райвідділом поліції розпочато досудове кримінальне провадження по даній справі. Адже і дієздатні, і недієздатні підопічні згідно Закону "Про психіатричну допомогу" мають законні права звертатися за захистом своїх прав до будь-яких державних і недержавних інстанцій.

Прохання єдине - аби дану справу, як і відмову в продовженні контракту с бувшим директором Н. Довжик, певні впливові особи не пустили на гальма. А втім, навряд чи їм це вдасться при такій резонансності того дикого свавілля, що сталося в Радомишлі.

Ми ще повернемося до цієї теми.

РЕДАКЦІЯ

 


Комментарии

 
+1 #1 скульська свет 19.07.2017 13:02
просимо звильнити псих ликаря самийлика никалая васильнвичя старшу мед сестру черепанську елену володимировну втом що тут убивають закаливають уколами подопечних и забирають мобильни телефони подопечних людей нещитають закривають в кошару малу и велику кошару людей хто лежить на трави хто ходить рано виганяють людей с утром 06 00 утра и до вечорав 19 56 до ужина убиватють псих интернат город радомишель житомирська область улиця гоголя №1 болоснова галина евгенивна пьють на робочем мисти кравченко татьяна григорьевна сестра господарка машинами вивозить порошки стиральни и памперси на продажу постели грязхние вана стара грязна гарячя линия 15 45 урядова линия позвонить люди поможить вернути нелю гргорьевн довжик :-x :oops:
Цитировать
 
 
0 #2 Котик 19.07.2017 13:20
И чтоже Вы дорогие журналюги не можете оставить етот интернат все люди знают какие Вы моженики и как НДовжик заставляла своих рабочих за их мизерные зарплаты выписывать вашу сплетницу,а сичас Вам не выходно чтобы директором была Охотенко.Вы госпожа Михалёва забыли как приезжали в интернат жрали пили обрыгали весь админ корпус,курили МАТИ гнули при подопечных а сичас Вы специально провоцируете етих добрых людей и какое Вы имели право врывается в чужой дом.Аферюги и просто крысы помойные,что подыхаете з голоду что так бетесь за интернат ничего у Вас не получится щури.И вы специально подговорили Ирину что бы она говорила что выходно Вам.
Цитировать
 
 
-2 #3 Котик 19.07.2017 13:39
Интересно сколько Нелька заплатила Вам бабла за тот выезд .Вы лутше напишите о том как Нелька за две ночи вывезла гумонитарку ту которую божие люди привезли незаметным людям.Там были крупи,олия,конф ети,порошки,про кладки,одежда и изо много чего.Что Неля вышрала все и опять до кормушки рвешся.А теперь роскажите как Вы забирали свою подопечную Таню Гольштейн как она у Вас пахала,как Вы её голодом морили и как она хотела что-то з собою заделать и убижала от Вас спала з собаками и ела простую картошку и макарон без ничего и как она прячется от Вас когда Вы приходите потому что она боится Вас чтоже Вы дорогие журналюги тогда не выезжали и не защищали бедную подопечную.
Цитировать
 
 
-1 #4 Ирочка 19.07.2017 13:58
Вы все в этой желтой прессе больные люди. А Довжик надо не руководить интернатом,а быть его подопечной. Дайте покой этому интернату, вам что писать больше не о чем? Или Довжик платит столько что вам хватает на всех и на вся.
Цитировать
 
 
-1 #5 Пётр 19.07.2017 15:09
Дорогая Неля Довжик Вы же сами опикун двух подопечных Гаврыловской и Гольштейн и как Вы забираете их пенсии Родственца Гаврыловской хотела оформить опекунство но Вы не позволили бо заграбастуеш все себе и Вы к ним не приходите и ничего не приносите.
Цитировать
 
 
+2 #6 хробус люба по 19.07.2017 16:13
ни еля хорошая и она правильно говорила что санитарки пьют водку ночью ви сволочи сам самийлик и черепанська боржуй петр спал подопечними ирочка спала самийлоком котик неля хорошая мвд охотенко взятки бире и самийлик меняе как перчятки машини авто с кухни повор толик ему грузит питаня наши прлодукти подопечними спит самийлик никалай на дачу возит подопечних :-x :oops:
Цитировать
 
 
0 #7 цвит ира 19.07.2017 16:27
неля хорошая супер нормальна людина в том что врут санитарки они пьют водку и соклоловська алла лехитьська забирае гроши у подопечних и солодухина забирае передачи у подопечних ето правда санитарки изолятора виганяют велику кошару меня спать недают утром 5 00 подем по
допечних заставляют уборку корпуса интерната стельмащюк подопечних заставляе делать ей масаж визде черепанська забирае мобилки подопечних ипродае на базар радомишля администрация интерната обижают подопечни сплят велика кошара на трави 14 00 дня голодни полудник холодний вечера холодна завтрик холодний обед холодний ужин холодний кравченко татьяна григорьевна вивозить машинами гуминитарку усю интернат псих город радомишель житомирська область ето правда шмуленко бье подопечних ето правда истина :oops: :oops: :eek:
Цитировать
 
 
0 #8 Николай 19.07.2017 16:28
Николай: Читали первый коментарий? Не побоялась Света Скульская рассказать, как говорится, изнутри, что сейчас происходит в интернате при и.о.директоре С.Охотенко,племян ице бывшего директора О.Игнатовой, при которой и соорудили эти изуверские кошары. Молодец, Светка. Журналисты "ЭХО", надеюсь, тебя в обиде не оставят. А вы, сраколызы Игнетовых и Охотенко, спрятавшись под котиков, ирочек,петечек, продолжайте петь дифирамбы тем, кому давно уже место на нарах. И они будут там. Ну, а что касается "алкоголички"Михалевой, то вынужден вас котик разочаровать: она спиртного никогда и в рот не брала и матом не ругается, ибо свято верит в Бога...
Цитировать
 
 
0 #9 Мари 19.07.2017 16:33
Дорогенькі мої коментатори, зрозуміло, чому ви так пінетесь, коли чуєте про Нелю Довжик, бо вона єдина, хто не скорився «всемогутньому клану Ігнатова-Охотенко», які душу витрясають з усіх нещасних людей, яким не має куди притулити свою бідну голову. І вони змушені мовчати оцім гестаповкам, коли вони над ними знущаються. Вони багато чого могли б розказати, що з ними оці мерзотники вичворяють, отримуючи задоволення від їхніх страждань. Та не скажуть, бо нова директорка має багатий міліційський досвід, як затуляти людям рота. Нехай краще ніж судити журналістів, розкаже, як вони возили організовано людей на антимайдан, щоб зробити з них гарматне м'ясо. Такій жорстокій людині, як Охотенко, не можна довірити навіть охорону цуценят в собічій будці, бо вона їх розчавить. А їй довірили людські долі.
Цитировать
 
 
+2 #10 цвит ира 19.07.2017 16:34
самийлик никалай васильевич психиатор спить подлопечноми на своей дачи говорили сами соседи джачи :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Цитировать
 
 
-1 #11 Славик 19.07.2017 16:39
Без попередження вони виїхали. Коля якби до мене вони вдерлися у двир то я б тоже у морду дав. Якого хрена в тихеньку пертися у чужий двір? Щоб шось украсти? То хіба їх можна назвать журналістами. Такі люди називаються злодіями.
Цитировать
 
 
0 #12 Даня 19.07.2017 16:55
Судачите о журналистах, не зная их, как те бабки базарные! Честь и звала им, поскольку не побоялись встать на сторону беззащитных людей! Демонстрируя издевательство общественно! Единственные, которые, желают лишь улучшить условия подопечных интерната! Дорогие комментаторы, лучше б сами помогли беззащитных людям - воспитанникам интерната, нежели грязью поливать журналистов! Тогда б и от вас был бы толк!
Цитировать
 
 
+1 #13 Галя 19.07.2017 17:03
Ти скотинище ти бачила шо я пила на роботі? Нелька це ти все повивозила усю гуманітарку усі вещі які принадлежали подопечним. Ти розкажи як у тебе подопечние вішались бо ти їх заставляла у себе пахать на городі. Тобі Ленка усе со склада вивозила машиною ти украла Малікову і паспорта у ней забрала. Ти спиш з її кавалером а нещасной дитини пообіщала що видаш її замуж і забрала у ней всі збережения. У Юрчук усі гроші забрала, ти мене чорна вдовище заставляла щоб я тобі гроші Юрчук отдала. Ти все повиносила ти забила свою хату вещами подопечним. А ти забула як тобі подопечние стирали на прачці твої вонючі труси і ліфчики. А як ти усей сімйой мится приходила в інтернат і воші тут свої трусила. Ти принесла коросту в інтернат і од тебе нормальние люди її подцепили. А як у тебе подопечни помирали од туберкулеза. Ти корова жирна ти людям давала стару картошку варить замість молодої а молоду собі забирала шоб тебе вдавило. Якщо я пью то щоб ти чорная вдовина напилась гарачої смоли.
Цитировать
 
 
0 #14 Галя 19.07.2017 17:08
І ти Нелько не ховайся под чужими іменами тут. А ви журналюги боретеся за чорную вдовину бо кормушка кончилась. Ви обкрадали цей інтернат і вам Нелька столи накривала за профсоюзние гроші у кафе вікторія. Ви обжирали і обкрадали подопічних. І ви ще будете говорить про совість і про нас будете і далі нас обсирать і лить усяку гразюку. Ні не будете. А Мильова ковтає ще й гарно бо я сама бачила як із нелькою пила за одним столиком.
Цитировать
 
 
+2 #15 222222222222222222 19.07.2017 17:18
галя а ти сама непила с охотенко с в и самийликом н в черепанська е в и ей дочь чирипанська мести пили водку интернате кабинети старшей мед сестри стельмащюк м н ездили к надачю до самифйлика сосиди говорили галя кравченко воровка сестра хозяйка
Цитировать
 
 
0 #16 Любаша 19.07.2017 17:24
Неля побійся бога тобі твоя "правда" вилізе боком, скільки ти ще будеш мучити людей, не зуміла бути керівником то уйди достойно, а то всі про кого ти пишеш свою "правду" як піднімуться то ти сядеш і на довго, то ж задумайся, поміркуй і заткни свого чорного рота.
Цитировать
 
 
+2 #17 222222222222222222 19.07.2017 17:26
любаша ти спала самийликом на дачи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитировать
 
 
-2 #18 Любаша 19.07.2017 17:29
Ти просто дура чи косиш під неї
Цитировать
 
 
0 #19 222222222222222222 19.07.2017 17:32
нелю григорьевну довжик нетрогать любаша ти сама спиш самийликом нга дачи водку пьеш солодухина и лехитьська стельмащюк вигнати ви интернати травите подопичних еду всю и черепанська елена старша мед сестра воровка мобилок самийлик вор мобилок машини меняе как перчатки и суд буде надвами протьи вас бог есть
Цитировать
 
 
0 #20 nb fgvt 19.07.2017 17:34
vygoojiopk[pkfr srsuk]l]75 nnjoulmiih87y5t dersgjbkupklftd t :oops: :oops:
Цитировать
 
 
0 #21 Любаша 19.07.2017 17:36
Таке може писати тільки кончена людина під диктовку такої ж конченої, я думаю її всі знають, бо даже цю вельмишановну пані і назвати по імені гидко ти не людина ти ДИЯВОЛ
Цитировать
 
 
0 #22 nb fgvt 19.07.2017 17:39
смотрите ютубе неля гргорьевна довжик кино шукайтье
Цитировать
 
 
0 #23 Я 19.07.2017 17:41
Всі знають як робилося кіно
Цитировать
 
 
0 #24 nb fgvt 19.07.2017 17:41
ти дявол любаша твоя семья неля довжик хороша
Цитировать
 
 
+3 #25 Григорій 19.07.2017 17:41
2222222222, ти п'яне чи обкуряне чи просто так намахане на всю голову? Мабуть курнуло чи нюхнуло то й пишеш саме не знаючи що. Піди в школу і навчись писать і читать.
Цитировать
 
 
0 #26 nb fgvt 19.07.2017 17:44
ти хто самийлик вор психатор :oops:
Цитировать
 
 
0 #27 nb fgvt 19.07.2017 17:48
я умию писати пан гиоргийф и читати поняв ненюхав ничого
Цитировать
 
 
0 #28 crekmcmrf 19.07.2017 17:49
yvgchiustrhjigu copk[potseopujv dzedxerzklktztv bkhgflglzf
Цитировать
 
 
0 #29 Григорій 19.07.2017 17:51
22222222, а по ходу ти не вмієш не читати і не писати!!!
Цитировать
 
 
-1 #30 crekmcmrf 19.07.2017 17:55
горьгий я читати мию придурок тупой григорий
Цитировать
 
 
+2 #31 Лена 19.07.2017 17:56
Неля а ти помниш як ти у мене мазь од корости просила а у мене її не було. То шо ти трошки почухалась?
Цитировать
 
 
-1 #32 crekmcmrf 19.07.2017 17:57
григорий сумашкечий сп ютуб кино довжик нелю григорьевну
Цитировать
 
 
+1 #33 Григорій 19.07.2017 17:58
Цитирую crekmcmrf:
горьгий я читати мию придурок тупой григорий

І це пише нормальна адекватна людина? Та ти на всю голову!
Цитировать
 
 
0 #34 crekmcmrf 19.07.2017 18:01
лена ти пьяна чтоли неля григорьевна нетрогай у тибя лена била короста радомишель дом часнифй ютуб кина мое интервью наши интернат подопечни
Цитировать
 
 
+3 #35 Наталочка Петрович 19.07.2017 18:27
Дорогі люди я дієздатна Малікова Наталя 1991р.н.я жила в цьому пеклі і знаю як там жахливо,мене нихто некрав я по Закону залишила інтернат,Охотен ко С.В. ничого некупляє Ірині Бойчук гроши собі в кишеню кладе,Стельмащу к,Кравченко вместе виносять порошки,проклад ки,шампуні,пост іль,одежу краще дали б цим нещасним людям вам пора на пенсию сволочи безлюдни.Н.Довжик хороша людина а Таню Гольштейн необіжала все Таня їла,котлети,кол баси,голубци все голодна небула,ви скоти и родичи Охотенко закрийте рота бо челість будете тягати по землі,ви продукти крадете по хатах собі голодні дуже сходіть у магазин і купіть що вам треба.
Цитировать
 
 
+1 #36 crekmcmrf 19.07.2017 18:49
Цитирую Наталочка Петрович:
Дорогі люди я дієздатна Малікова Наталя 1991р.н.я жила в цьому пеклі і знаю як там жахливо,мене нихто некрав я по Закону залишила інтернат,Охотен ко С.В. ничого некупляє Ірині Бойчук гроши собі в кишеню кладе,Стельмащу к,Кравченко вместе виносять порошки,проклад ки,шампуні,пост іль,одежу краще дали б цим нещасним людям вам пора на пенсию сволочи безлюдни.Н.Довжик хороша людина а Таню Гольштейн необіжала все Таня їла,котлети,кол баси,голубци все голодна небула,ви скоти и родичи Охотенко закрийте рота бо челість будете тягати по землі,ви продукти крадете по хатах собі голодні дуже сходіть у магазин і купіть що вам треба.

:-x :oops: Цитирую Наталочка Петрович:
Дорогі люди я дієздатна Малікова Наталя 1991р.н.я жила в цьому пеклі і знаю як там жахливо,мене нихто некрав я по Закону залишила інтернат,Охотен ко С.В. ничого некупляє Ірині Бойчук гроши собі в кишеню кладе,Стельмащу к,Кравченко вместе виносять порошки,проклад ки,шампуні,пост іль,одежу краще дали б цим нещасним людям вам пора на пенсию сволочи безлюдни.Н.Довжик хороша людина а Таню Гольштейн необіжала все Таня їла,котлети,кол баси,голубци все голодна небула,ви скоти и родичи Охотенко закрийте рота бо челість будете тягати по землі,ви продукти крадете по хатах собі голодні дуже сходіть у магазин і купіть що вам треба.

Цитирую Наталочка Петрович:
Дорогі люди я дієздатна Малікова Наталя 1991р.н.я жила в цьому пеклі і знаю як там жахливо,мене нихто некрав я по Закону залишила інтернат,Охотен ко С.В. ничого некупляє Ірині Бойчук гроши собі в кишеню кладе,Стельмащу к,Кравченко вместе виносять порошки,проклад ки,шампуні,пост іль,одежу краще дали б цим нещасним людям вам пора на пенсию сволочи безлюдни.Н.Довжик хороша людина а Таню Гольштейн необіжала все Таня їла,котлети,кол баси,голубци все голодна небула,ви скоти и родичи Охотенко закрийте рота бо челість будете тягати по землі,ви продукти крадете по хатах собі голодні дуже сходіть у магазин і купіть що вам треба.

САМИЙЛИК СПИТЬ
Цитировать
 
 
+1 #37 Машка 19.07.2017 18:57
Вижу зацепила тема за живое. На показ вынесены реальные проблемы воспитанников интерната, а комментаторы, защищая свои "жопы" грязью отливают журналистов. Вы что решили, что они за "хлеб" свои головы подставляют под удар? Нет, уважаемые, они пытаются усовершенствова ть условия пребывания подопечных! Огромное спасибо всем вам, кто борется за бравое дело!
Цитировать
 
 
0 #38 Наталочка Петрович 19.07.2017 18:59
Самийлик призначає людям нармальним які також знають правду аміназіни,сери, трефтазини,він 93 му убив мою маму якій було 31 год.ненавижу його.
Цитировать
 
 
+2 #39 Наталочка Петрович 19.07.2017 19:19
Ви скоти напишить свої насправжні имена а не котики лапочки,тьху на вас,вся правда коле гострими голками в глаза,журналист и написали правду а ви у гидких своїх коментариях пишете ложь,напишіть правду як люди миються холодной водой і умирають,їдять їжу холодну,сплять на сирій землі,до 12 ночи сидять возле Стельмащук и зводять сплетни,Стельма щук краде ліки для свого Миколи то нихто це небачить а бачите як знущаєтесь над людьми сиротами,Бог на світі є,все бачить з висоти.
Цитировать
 
 
+1 #40 Котик 19.07.2017 19:37
Слушай дорогуша что Вам правда в глаза заколола про журнальный правда они не люди а... .. :oops: :oops: А ты Наташа наверное забыла как Неля тебя обязывала воровкой и вруньей и как наговорила что ты у неё 100$ украла и как ты со своим кавалером пол дома вынесли а ты сказала что она наворвала в интернате,а Вы забрали ваш.Наташа зачем ты наговаривает на нового директора если ты там не живёш и не знаешь как там сичас живут и врёшь специально делаешь всё что говорит тебе Неля.Посмотрим как всё закончится как она тебе пеньком под зад и будешь ты опять у интернате
Цитировать
 
 
+1 #41 Котик 19.07.2017 19:40
А про Скотив бы молчала .Крыса ;-) :P :P
Цитировать
 
 
+2 #42 Наталочка Петрович 19.07.2017 19:51
Котик хуйотик я небуду в интернате и ничого я некрала у Довжик и нихто невязав мене віровкой це ви криси крадете в підопічних,Стел ьмащук вкрала у мене ноутбук який я купляла за 5900 и одала підопичний Печориної и закрила мене на изолятор и дала мені за ноутбук 600 грн.ви точно безлюдни криси, смердоти,вори.
Цитировать
 
 
0 #43 Валерий Михалыч 19.07.2017 19:53
Крыса Петрович ты бы лутше написала как при Нельке пенсии давали и какую долю она получала.Так при етом директоре отдают всю и оно сама лично присутствует и люди получают всю сумму а на покуночки з конфетами илемонадом.А ты видимо забыла как Нельке узнала что твой кавалер забирает у тебя деньги и у неё чуть башню не занесло.И про Таню правда никаких котлеток она там не ела а сама лично показывала и рыдала как над ней там изливаются.Ты сама показывала,что сидела у неё голодная,яйца воровала что бы она не видела.Противно смотреть что вы вытворяете :sigh:
Цитировать
 
 
+1 #44 Котик 19.07.2017 19:58
Ты про воров и смердот кто ты про себя написала кто ты вонючка и крыса ты и крыса одно лицо неотличишь Научись со своей маман трусы стирать вонючки ты наверное забыла как з под матраса твои вонючие трусы доставали.
Цитировать
 
 
+2 #45 Наталочка Петрович 19.07.2017 20:00
Ви виносите продукти,коли Ващук Толік избивав мене до смерти то Стельмащук стояла и дивилась нехай верне те що украла у мене,а мій муж тут нипричом,ми ще поговорим на суді,а та криса Охотенко ще раз поїде до бабушки моєї и буде там горланить на неї буде мати діло з серйозними людьми.
Цитировать
 
 
+1 #46 Наталочка Петрович 19.07.2017 20:03
У тебя да у меня нет.
Цитировать
 
 
-2 #47 Котик 19.07.2017 20:16
Имени интересно де Вы серйозных людей возьмёшь ты не пугай нас так просто не напугать хотелось бы много написать но мне жалко обежать таких людей как ты
Цитировать
 
 
+2 #48 Котик 19.07.2017 20:20
И ты несмей сцыкуха крысой обзывать ты сначала доросты до их уровня и не пухай бо найдуця серйозные люди и на Вас
Цитировать
 
 
+2 #49 Геннадій 19.07.2017 20:30
Криса безголова краще мовчала,Стельма щук нехай верне Наташи ноутбук який украла і одала Печоріной тогда и ми будем мовчати а Довжик добра людина і любить правду одну а не ваши брехливі слова.
Цитировать
 
 
+3 #50 Аntoninа 19.07.2017 20:52
Ти мою сестру сцикухой неназивай,мало я прокуратуру приводила в интернат як ви у Наташи 10 тис.грн.и ноутбук украли,верніть все до точки бо напишу заяву до прокуратури,пок и я на Україні щоб у Наташи на руках були всі документи,ноутб ук,и гроши яки 2 місяці кладете собі у кишеню,и Наташу залиште у спокої і нашу сім'ю і досить до нас їздити бо у наступний раз визву ментов,все ясно щоб у понеділок було все на руках у сестри и нетрогати неї.
Цитировать
 
 
-2 #51 Котик 19.07.2017 20:58
Ти не угрожай а за гроши и за все спитай у Несли вона их забрала и нихто Вам ничого не верне,бо ничого нигто ничого не брав значала докажи,а за твою сестру хай вона заткнеться бо перша почала.
Цитировать
 
 
+2 #52 son 19.07.2017 21:11
Жах!!!
Цитировать
 
 
+1 #53 Аntoninа 19.07.2017 21:12
Ноутбук украли верніть це дорога вещ,и документи також,і досить до нас їздити.
Цитировать
 
 
-2 #54 Григорій 19.07.2017 21:20
Да Довжик, ти зі своїми "товарищами" притрушена на повну катушку. Це ж до якої степені треба бути намаханою, щоб так випрошувати своє колишнє місце. Яку ціль ти, Нелю, "приследуешь"? Ти ж не спроста так горло дереш і зовсім тебе не цікавлять підопічні. Тут у тебе свій інтерес! І всім зрозуміло який!!! Та не позорся уже, піди собі достойно.
Цитировать
 
 
0 #55 Толя Малік брат 19.07.2017 21:21
Мою сестричку обіжають,твари документи и ноут на базу бо приїду в интернат дурно стане,злодії, Бог все бачить.
Цитировать
 
 
-2 #56 Аленка 19.07.2017 21:43
Наталочка а хіба ж ти уже Петрович? Ти ж іще Малікова!. Якщо ти так віриш у Бога, як про це пишеш, то схаменися і як ти можеш писать усю таку брехню! А. Бог тебе за цю брехню обов'язково накаже. Ти думаєш, що ти Нелічкі треба. Та ні, їй треба твої гроші, так само як і Генику твоєму. Що він для тебе зробив? Задумайся над тим, коли вони у тебе все відберуть з чим ти залишишся!
Цитировать
 
 
+2 #57 Аntoninа 19.07.2017 22:32
У їх є де жити и нелізь куди непросять,Гена робить на хорошій роботі і заробляє на сім'ю гроши а Наташа уже Петрович а не Малікова.
Цитировать
 
 
-1 #58 Олег 19.07.2017 22:50
Не газета, а полная обсираловка. В коментах - полный бред и неграмотность. Разве нормальное издательство позволит себе такое печатать. О чем речь?
Цитировать
 
 
0 #59 Аленка 19.07.2017 22:58
Ой Наталочка, а коли це ти вже почала писати від імені своєї сестри. Чи ти не лише від її імені пишеш? Так як же ти стала Петрович, як ти вище пишеш, що в тебе позабирали документи? На чому ж ти тоді штамп у паспорті поставила? Та вже не забріхуйся Наталко! Шкода тебе дитино, ой як шкода що тебе використовує Н. Довжик, а ти цього і не бачиш. Перестань уже брехати!!!!
Цитировать
 
 
0 #60 мильниченко люба 20.07.2017 06:39
ви достали усих подопечних стригли налисо коли робила ольга радионовна игнатова коров гей кричала она иди паси коров мою жесть и нелю довжик нетрогать а то вам всим гей с интернату вилитите собено соколовська шмуленко и соколовська алла ховалася поразним куткам спала интернати кимнати коволева лена прикривала уней гроши тоже забирала подопечна она лехицька приносила окурки собирала подезди и давала подопечним людями пьет битовке сидять изолятори компания алкоголиков стельмащюк мария ниткалаевна и солодухина соколовська алла лехицька райса и охотенко бивша мвд робила милиций сокротили за взятки кричить в интернати заставляють мити поли насильно и верх весь прачка ходимо велика кошара люди сплят на траве лижать а мала кошара виганяють 5 ранку и до сниданку 7 45 потим пяти минутка кравченко наковер всих визивала кричала подопечним гей на улицю подопечним гей кошмар т налисо вона стригла стельмащюк роздивала на голо водила нас покорпусу усих приказ був игнатова ольга радионовна законе слово було гей або турбикулез интернате есть люди умирають и недають лики належачему где бабушке стариньки умирають укол робить стельмащюк стеценко убийци не крмять плохо вани грязни туалети грязни таракани бигають при нели григорьевной довжик нечего небуло все було чисто гарно
Цитировать
 
 
0 #61 скульська света 20.07.2017 07:52
я скульська света живу интернати охотенко светлана володимировна прехуха и позорна тварь заставляе видкривати ворота стою я на воротах лито зима осень весна стельмащук мария никалаевна мене будить рано це 4 34 ранком иду откривати ворота для толика иномарка машина его где он взяв как повр плдохо готовит плосирое поло гниле кромят плохо очень толик занимаеться секс подопечними на кухне под собке а кошару как скотов виганяе охотенко и самийлик черепанська забирають мобилки стеценко оксагна анатоливна она ночью спит пьяна коли дежурить ночью а печерина лизбиянка с спить мести хробос люба воровка хробуска воровка передачи воруе на лежачем где люди лежать турбикулезние ковната № 19 и ковната №17 верх поверх №2 :oops: :oops: :oops: :-x
Цитировать
 
 
-2 #62 скульська света 20.07.2017 08:09
миненко любов валентиновна а ви поните що ви виносили кросивки на продажу син приежав машиною грузили гуминитарку нашу подопечних тапочки и халати слади повни жах ви коли помирали плодопечни давали старе одежу безхачинки умирали 31ё рик ви товста жирна корова сидите керуете комори всоей без викон впашща невистка света алкоголичка трундулет йздить подопечним воду недавала грити чайники ставила соби миненко света ваша невистка спить пяна пид забором стельмащюк наташа це дочка стельмащюк марий никалаевной адвокат купила диплом адвоката гроши воруете уси кравченко татьяна григоревна воровка стршна подла тварь кончена :oops: :oops: :oops:
Цитировать
 
 
+2 #63 Наталочка Петрович 20.07.2017 08:14
Жалко бідних безахисних людей які мучаються від цих тварей,Охотенко жахлива людина,Стельмащ ук,Соколовська и т.д.дійсно сидять у бітовках і споживають алкоголь,недают ь ліки яки призначаються у лікарні змушують бідних помирати це порушення Закону про психиатрию,їх тварей всіх на суд подати,дороги дівчата интернату ви молодци що пишете всю правду,дороги читачи підопічні интернату миються холодной водой,дають компоти з червами такого при Довжик небуло,зараз бьються до синцив,один одному розбивають голови сапками контролю нема ниякого Чубатюк,Мустеєв а ховаються и пьють у кабинетах,це знущання над людьми в яких нема защити.
Цитировать
 
 
-1 #64 скульська света 20.07.2017 08:15
печерина секс ескорд спить самийликом вона пидкидиш секс повор толик и печерина спить уси ескорд машинами йздить на дачу до самийлика никалая васильевичя на дачу секс пичерина :oops: вин спаюе подопечних усих хто був у його на дачи садять картошку и все роблять самийлик м в секс
Цитировать
 
 
-1 #65 Аленка 20.07.2017 08:17
Да Наталочка Малікова та на тебе гріх обіжатися, бо ти хвора людина. А от Довжик то кончена на всю голову людина, бо заставляє тебе таке писать! Навіщо ти підписуєшся іменами нещасних подопічних? І хіба ти жила при О. Р. Ігнатовій? Нащо брехню пишеш? Не стидно? Забула як у Нельчиной невістки дітей гляділа та собакам і курам кошари чистила. А? Досить усе писати грамотейка, вже всі й так зрозуміли, що це ви з Довжик Нелькою строчите ці коментарі під різними іменами.
Цитировать
 
 
+2 #66 Наталочка Петрович 20.07.2017 08:28
Стельмащуки я від імені сестри непишу вона писала бо я позвонила и сказала що є статья,вона зробила мені паспорт і я Петрович и нихто мене невикористовує, Н.Довжик хороша людина вона видала мене заміж і я живу по своїм правилам,іще дуже прошу ще раз хтось поїде чи піде до бабушки яка проживає свої года заявлю куди слід,підопічні які ходять у магазин на село до замку щоб також незаходили до моїх бо Тонічка дуже зла,Л.Хробуст також хай незаходить і необгаджує мене всякими словами я своїм потрібна і я це знаю.Досить у наше життя пхати свого носа куди неслід.
Цитировать
 
 
-1 #67 федя 20.07.2017 08:32
наташа пиди напиши киев ул грушевського 7 министру охорони здоровья украйни интернати мий совет прокуратуру генеральному киев адмитнистрация призидента украйни город киев ул банкова дом 11 044 2557333 телефон произидента администрация украйни призидента м киев ул шовковичя дом 12 верховна рада украйни ул грушевськогьо дом 5 грейсман гарячя линия 1545 звони щяс и говори жалуйся интернат псих тувт робиться бардак ти живеш в киеви петровичь наташа метро до арсеальной остановка партий батькивщини зхвони гарячя линия 0800504040 пидсказка тоби куди обращятися киев ул водолимироська дом 30 телеканал интер новости :oops: :oops: :oops:
Цитировать
 
 
-2 #68 Григорій 20.07.2017 08:41
Федька, а ти в школу ходив? О намахані. Хоч поржать є з чого. Не газета а цирк. Досить уже лобіювать оту стару бабку Довжик. Хай іде додому і глядить внуків. Баста!!!
Цитировать
 
 
+1 #69 Наталочка Петрович 20.07.2017 08:42
Нет дорогуша це підопічні які просять допомогу від самих вас тварей,мене жаліти ненада, у мене є хто мене пожаліє.Я незабула що від рук Самійлика моя молода мама пішла на тей світ,отримував гроши щоб на лікування у Житомир відвезти,збреха в ждав коли умре,це халатність з цим буде розбиратись суд я ничого незабула,як Стельмащук М.М.постригла налисо и закрила в кошарі де на улиці був мороз я чуть невмерла,дякую підопічний яка відкрила двери щоб я зайшла у корпус,моя смерть була б на вині Стельмащук я все життя буду помнити и николи непрощу за те знущання наді мною.
Цитировать
 
 
0 #70 Наталочка Петрович 20.07.2017 08:45
Федір дякую наберу и на жалюсь
Цитировать
 
 
0 #71 вася киев 20.07.2017 08:48
наташа претровичь ти молодец утри йм носа иди до прокуратури город киев улиця ризниця13/15 виришуй питаня луценко юрий виталевичь генеральний прокурор украйни нгебийся пиши на интернат псих правду намиши телеканал интер хай приедут дмитривська дом 30 новини кожного стосуеться передачя тимошенко юля партия батькивщини телефон гарячей линий 0800 50 40 40 кругло суточно робить номер права людини институцька 21/8 телефон 044 253 22 03 :oops: :-x
Цитировать
 
 
-2 #72 черненко юля 20.07.2017 08:57
гиоргий фатить обзивати людей а пиши короче нечипай довжик н г ато буде ад пекли ти и втоя семья гороти наташу петровичь нечипай вам скоро амба буде аминь алени гиоргию и всим хто троне довжик нелю григорьевну суд божий я в мию писати читати ви уси поняли вас я проклинаю алена георгий галя бог бачить усе
Цитировать
 
 
0 #73 Наталочка Петрович 20.07.2017 09:06
Василий там дуже жахливі люди роблять їх психічним насильством примушують перед комисиєй брехати що їм добре все це нетак їм жахливо,мені потрібен тел.передачи говорить україна,досить їх катувати цих безахисних людей.
Цитировать
 
 
0 #74 черненко юля 20.07.2017 09:18
мене тоже стригли налисо стельмащюк она виводи мете голою покорпосу самийлик назначив уколи игнатова ольга радионовна она гей на ферму гнала усих и ночью приходила 3 ночи пиднимала усих нас ими ходили зима чистили сниг ночю стельмащюк она брала подопечних до себе додоми издили до ней на огород 3 гиктари земли у ней пахали ньо она нас не кьормила недавала води даже пичерина она ей купила компютор 12 тыс зато що вьона шистера пичерина ескорд секс самийлик с подопечними пичериной хробус люба секс черепанська таблетки продае в дома ул миргородська 15 люди стит и позор черепанська она продае мобилки краде мед пункт сейфи чужи лижать вонга йх продае радомишель базар нейн зять робить интернати псих и ейо дочка люда мед сестра ночью спить коли дежурить а соколовська алла пьяна спить у подопечной ковалевой лени и забирае у ней гроши уси на курево соби карман пополняе вона соби на телефон соколовська алла алкоголь а ночю уси сани тарки сплять поверх 2 на диванах и изолятор спить на креслах санитарки и лежачий верх спить на лавках санитарки и пеший етаж ходячий спить одна санитарка на дивани в корпуси :oops:
Цитировать
 
 
0 #75 Нелли 20.07.2017 09:28
Пан Главный Редактор, что Вами мотивирует, когда Вы публикуете на страницах своей газеты этот ад? Вы считаете, что это конструктивное обсуждение данной проблемы, когда мнение людей с расстроенной психикой выдается, как догма. Куда подевалась проффессиональн ая этика журналиста ? Устроенная Вашей газетой омерзительная травля одной семьи ,Вы считаете, принесет Вам славу и известность? Униженные и тяжелоизбитые Михальова и компани открыли миру секрет Поллишинеля о тяжелом рабстве дородной, хорошо одетой и улыбающейся во весь рот Ирины? Ваши журналисты, знаете, несчастные люди с трупом внутри без чести и достоинства. Время все поставит на свои места, уж поверьте. А Вам , Светлана, я желаю найти в себе силы пожалеть и простить этих несчастных людей, они не ведают, что творят.
Цитировать
 
 
+1 #76 василий киев 20.07.2017 09:29
наташа едиш в киев метром шулявська метро атам спитаеш любого дорогу маршутка **не дойжаеш писх ликарни 5 остановок павлова - нада наказать как володар волинськ интернат закрили и ди сбу сам а пиши заяву интернекти найди сбу на имя колесник головний керевник или незвичянни новини пидполковник стогний констанкин факти новини передачя супрун ульяна министер охорони здровья украйни киев грушевсько дом 7 пиши на министра наталочка :oops:
Цитировать
 
 
0 #77 стельмащюк 20.07.2017 09:38
неля откро свой погани глаза как тоби нестидно говорити ти и твой син ад вам радомишле вам спать недадут никото ти сумашечяя и курва воровка они пишут правду скульска света она вас ад пичерина света говорила що маликова спить с вашим сином скулська все розказала подопечние впас ненавидять ви сами 50 кимната корпусе пили водку неотрицяйте
Цитировать
 
 
-1 #78 стельмащюк 20.07.2017 09:43
цвит ирина сочинила все сама сочинила ейо некто небил цвит ирина сочинила королев сочинив они врут ва довжик нелка :-x
Цитировать
 
 
0 #79 Наталочка Петрович 20.07.2017 09:53
Стельмащуцька курва хто з ким спить у мене є муж з яким сплю,верни ноутбук який вкрала и відала Печоріной.
Цитировать
 
 
-1 #80 стельмащюк мария 20.07.2017 10:16
ти брехуха наташа ти замиж невиша я сам найу тибе и названий чол буде сидити тюрми и разом неля довжик готовться тюрму яти може непомтиш я ка ти приходила пяна в корпус на моей смени красавиця ти як заставляла у бирати кимнати подопечних генеральну уборку кота неля довжик принесла спальню ти це непомниш кравчинко ти ночью звонила угрожала сестри хозяйки :-x :-x
Цитировать
 
 
-1 #81 стельмащюк мария 20.07.2017 10:25
нообук ти сама продала пичериньой 456 грн небриши людям ти вернуть интернат жити тут я тоби обцяю красавиця довжик н пиде психушку ликуватися дорога маликова наташа и петрович гена чол я обицяю ти а твя бабуся пиде псих личитися и дом присторелив сосиди говорят вашей хати розпивають спиртни напой орест полиция найде тибе повернуть интернат готовся и пострежуть наголо самийлик ти бе нашов у нели сидиш кофе пьеш и коньяк :oops: :oops:
Цитировать
 
 
0 #82 Наталочка Петрович 20.07.2017 10:31
Ти курвотська Стельмащук набери мене 0685552948 и верни ноутбук мій який украла,а ти и Кравченко разом все виносили,ти будеш в тюрми а я невернусь до вас я заяву написала на відрахування и ти немаєш право мене брати силою и везти в интернат,тобі ясно я жду звонка
Цитировать
 
 
-2 #83 стельмащюк наташа 20.07.2017 10:48
ти самозвангка твоя мама у мерла сама ескорд йздила по мужикам алкоголичка твоя баба продавала водку и твоя сестра наркоманка ти пропила свий нобук ти мою мамам нетрогай ти курва сама я сама прийду як захачу заволоси привезу интернат ти поняла куртва буде тоби кошмар полиция вже ти нашли скоро буде самийлик а н довжик тюрма или псих гуйва :D :lol: :-x
Цитировать
 
 
0 #84 Ксения 20.07.2017 10:49
Настоящий бред Довжик это ещё та тварь а ты Маликова знаешь сколько лет Самийлыку чтоб спать с подопечными вы хоть подумали что пишете как вас Довжик ещё на учётом не поставил М.В
Цитировать
 
 
0 #85 стельмащюк наташа 20.07.2017 10:55
наташа петровичь набири номер 0677357011 жду ответа полиция едит квам уже встричяй пидеш як миленька интернат твий гена тюрми сидити буде названий муж ти курва наташа маликова или как петровичь наташа :oops: ;-)
Цитировать
 
 
0 #86 j костя 20.07.2017 11:02
наташа ти иди прокуратуру пиши на интернат заяву и срочно вони неоставлять покое вас с мужем це твари их вишати ногами верх ксения родичка самийлика яка ескорд проводит стельмащюк мария и кравченко уроди
Цитировать
 
 
+3 #87 j скульська 20.07.2017 11:10
болоснова кравченко и стельмащюк стеценко оксана антолевна воруе телевони це мед сестра стьеценко оксана анатольевна радомишель интернат псих гоголя №1 старша мед сестра живе по улици миргородьська №15 дом есть огород корова свини кури питаеться каняк пье вона болие ревмотизм тильки сидить кушает ветчину ходить в ресторан кафе она сволочь воруе мобилки тьоже прлодае на на ринке радомишель
Цитировать
 
 
+3 #88 Наталочка Петрович 20.07.2017 11:22
Досить угрожати и я никого небоюсь и небуду я в интернати а ви будете.Дороги читачи Стельмащук М.М.стригла підопічних налисо и швабри пхала у задній проход,колола аміназін і на спинах малювала зеленькою хрести дочка Стельмащук Н.М.названий подкупляний юрист приходить на роботу своєї мамаши і разом крадуть ліки,постояні угрози мені і мужу на телефон,досить порушувати Закон.
Цитировать
 
 
-3 #89 стелмащюк 20.07.2017 11:33
тильки ти я вися радомишель тибе зразу в интернат привезуть ти поняла курва я сама пострижу тибе сука налисо твий муж названи ми его отпрваим подальше витебе наташа и печерину нетрогай ти поня тварь неля довжик не пише газету эхо ми знаем все проней занею слидкують прослушка телефони полиция поставила попитам слидкують и затобай наташа маликова бабуся на круче неля довжик накручке :oops:
Цитировать
 
 
+1 #90 Наталочка Петрович 20.07.2017 11:37
Бабушку нетрогай,ви алкашня,наркома ни,курви продажні,ти ще прощениє просити будеш у нас усих.
Цитировать
 
 
+3 #91 Наталочка Петрович 20.07.2017 11:42
Вас всих под суд алкашня ви задрипана
Цитировать
 
 
+2 #92 Наталочка Петрович 20.07.2017 11:45
Сестра тобі хряпу начеше за те що нашу рідню брудкими словами називаєш.
Цитировать
 
 
-1 #93 стелмащюк мария 20.07.2017 11:56
твоя сестра проститутка ескорд занимаеться заграниця вона сутиньорка на украйне сутиньоркам киев найдут тибе интернати сюжизнь будиш жити я стелдьмащюк обицяю полдиция тибе везмуть ти курва натали петровичь или как наташа маликова радомишел за бабиной домом следят и квартирой где мама твоя здохла наркоманка мама и сестра твоя сутиньорка
Цитировать
 
 
-2 #94 стелмащюк мария 20.07.2017 12:01
а ти непомниш наташа як ьти приехала кнам твоя сестра залатила самийлику долори и переспала с доктором самийликом щоб тибе щоб ти жила вчистоти увас грязно вши ти превезла донас митибе помили одили кьормили ольга радионовна и гнатова :oops:
Цитировать
 
 
+3 #95 Наталочка Петрович 20.07.2017 12:03
Ти сука кончена здохнеш под забором,и досить угрожати мені і моїм рідним.
Цитировать
 
 
+2 #96 Наталочка Петрович 20.07.2017 12:06
Які ви сволочи сестра вас у суд подасть.
Цитировать
 
 
-2 #97 стельмащю мария 20.07.2017 12:29
ми подамо тибе забируть ти ненормальна у тебе нероксия скоро сама здохниш твя сестра проститутка кончена тварьь и бабуся твоя у бабуся пье водку названий тв помре скоро ми за хатой слидим ескорд сестра твоя робить в раби машина стойть возле твоей бабуси приходить люди купляють водку плолиця скро тибе интернат привчезе зачухане пичерина света говорила нам щоти нероксия у тебе помреш а ти компютор прогуляла 456 грн на пиво и водку твий названи батька иван говорив у вас грязно в хати бомжи ходят бабуси тони :oops: :-x
Цитировать
 
 
-2 #98 Дима 20.07.2017 12:29
Вот это срач несётся,я фигею!
Цитировать
 
 
-2 #99 кравченко татьяна 20.07.2017 12:37
красотка скики ти будиш брехню говорити я сама вервуся с полицею тоти буеш интернати одиночки интернати постригана налисо самийлик тильки пидийдешщ до интернгату полиция тибе зхатитьб приведуть домете нероксия больна ти сифилис у тебе муж узнае вши непомни ш як тибе потригли я сестра хозяйка кравченко татьяна григоревна
Цитировать
 
 
0 #100 Наталочка Петрович 20.07.2017 12:37
Дима у моєї бабушки чисто и неякої водки немає,ати Стельмащук разом из Печориной небули у мене то закрийте рот свій грьобаний жирні корови крадете у больних гроши бьєте швабрами це все правда
Цитировать
 
 
0 #101 Наталочка Петрович 20.07.2017 12:46
Кравченко скільки ти всього покрала з мягкого складу скільки хімії,я незабула як ти мене за коси брала и тягала пополу,на рідню брешеш сама пьєш водку а на когось кажеш,сходи у спортзал и похудай трохи а то занадто рознесло,скажи людям правду як ти у больних забираєш їжу для своїх дохлих собак а Л.Хробуст носить тобі все до хати.
Цитировать
 
 
-2 #102 стельмащук мария 20.07.2017 12:52
жидемо сьомку ютбе видио обращение твой дима спит с бабушкой хаха ютуб жемо кино как ти сама сифилисна хай знае твий гена муж сифИЛИСНА ИСТОРИЯ ГИНИКОЛОГ НАПИСАВ АНАЗИЗ НАТАША МАЛИКОВА АБО ПЕРТРУК НАТАША СИФИЛИСНА СИФИЛИС :oops: :cry: :-x :lol: x
Цитировать
 
 
-2 #103 хробус люба 20.07.2017 12:59
наташа ти вертайся або хуже буде и твей баби самийлик полицю на писав уголовне дило на петровичь гена бу сидити тюрми за вкрадане тибе из нелей григоревньой тюрма плаче занею пичерина света не крала у тебе компьютор сама ти продала 456 грн стельмащук мария завели на тебе угоровне дило и нелю довжик тоже
Цитировать
 
 
+2 #104 Наталочка Петрович 20.07.2017 13:03
Ви курви задрипані сидите у медпункти купами интересно чим ви там занімаєтесь лисбиянством чи в друг друга лижите,це ви сифилисни твари,грамотно пишить а то курка лапою що ничого незрозуміти що написано.
Цитировать
 
 
0 #105 Я 20.07.2017 13:06
Як тобі нестидно Неоніла Григорівна в свої 63 роки писати таке, тобі точно треба лікуватися, бо підопічні цього закладу адекватніші чим ти.
Цитировать
 
 
+3 #106 Наталочка Петрович 20.07.2017 13:07
Поцілуєте мене у пьяти я невернусь
Цитировать
 
 
+3 #107 Наталочка Петрович 20.07.2017 13:09
Живіть своїм життям и немішайте іншим.
Цитировать
 
 
-2 #108 стельмащук мария 20.07.2017 13:20
наташа сифилис утебе ми знемо весь радомишель тоби ликуватися треба гиниколог у тебе дитей небуде муж псих ликарни лижав на гуйве спамийлик никалай васильевичь говорив а тво бабця скоро пиде папирку кладовище похорони скоро будуть :zzz :-x :oops:
Цитировать
 
 
+2 #109 Наталочка Петрович 20.07.2017 13:39
Ти скотина будеш на кладовище.ВИ НЕЗАВІДУЙТЕ і будуть у мене діти.
Цитировать
 
 
-2 #110 LENA 20.07.2017 13:54
Цитирую Ирочка:
Вы все в этой желтой прессе больные люди. А Довжик надо не руководить интернатом,а быть его подопечной. Дайте покой этому интернату, вам что писать больше не о чем? Или Довжик платит столько что вам хватает на всех и на вся.

Да нет, просто руководству газеты "Эхо" нужен " послушный" директор, который будет делать подписку газеты из карманов жильцов "Радомышльского пансионата" (75% пенсии каждого больного Пенсионный фонд ведь перечисляет на счет этого заведения и руководство ими распоряжается на все необходимое). Вот так и делается подписка на газету....
Цитировать
 
 
+2 #111 Алла 20.07.2017 15:04
Панове, чи не набридло вам "шліфувати" мову у коментарях, з'ясовуючи у такий спосіб свої стосунки, до того ж в дуже незугарній формі?
А газета "Эхо" - аж ніяк не жовта преса, як дехто встиг її охрестити. Бо ніколи не опускається до рівня пліток, наклепів, а публікує лише перевірені факти. Якщо ж когось "тисне жаба" стосовно передплати, то тиражність газети є результатом поваги читацької аудиторії до цього видання, а не спробами, цитую, "делать подписку из карманов..." (ком. 110). Образливі закиди на адресу журналістів навіть не хочеться коментувати. Краще висмикніть, шановні, колоду з власного ока...
Цитировать
 
 
+1 #112 Haythem 20.07.2017 16:29
Читаєш це все і сміх розбирає,і людей не винних шкода. Закриють цей інтернат, чим тоді займатися будите? дорослі люди
Цитировать
 
 
0 #113 nataliya R. 20.07.2017 16:29
От скільки "цікавого" ми тепер будемо знати про радомишльський інтернат... Дуже шкода людей які там живуть в таких нелюдських умовах !( І можливо завдяки "Ехо" щось зміниться у житті цих людей .. Викликають жах і огиду коментарі працівників закладу , це ж який "розумовий " рівень має персонал закладу?(( Не подобається Н.Довжик як керівник закладу , багато має "хвостів" ? Ця проблема вирішується ... Але це не може бути клан "Задерейчихи". Навіщу знову знущатися над людьми , вони і так потерпають все своє життя!!
Цитировать
 
 
0 #114 nataliya R. 20.07.2017 16:37
А ти , Наталочко , тримайся ! У тебе розпочалося нове життя . Ти його розпочала з чистої сторіночки , тож закрий своє минуле і радій кожній новій хвилині прожитій з люблячими тебе людьми. В тебе обовязково будуть дітки і ти разом з чоловіком все зробиш , щоб вони були щасливі . Дасть Бог скоро і у житті Іринки будуть зміни , в неї теж буде родина , гарний чоловікк , чудова мама - свекруха , яка і зараз за неї дуже переймається. Все у вас буде добре , любі дівчатка !!
Цитировать
 
 
+3 #115 Наталочка Петрович 20.07.2017 16:57
Дякую!! Коли я общалась з Ірою Бойчук та місяць голодувала плакала мені в тел.що хоче чогось вкуснинького зїсти но була проблема Охотенко з іншими працівниками интернату гуляла у кафе за Ірині гроши хіба так можна робити над бідною людиною яка 10 років у рабстви цієї Охотенко,дякую Богу Всевишньому що є добрі люди які хочуть щоб Ірина була вільна.Ірина закохана у свого хлопця Олега була вагітна зато криса Охотенко пошла проти закону убила 5 місячне дитя яке виношувала Ірина це для Охотенко судиме дело це порушення Закону.
Цитировать
 
 
+1 #116 я 20.07.2017 17:39
алла соколовська брешще людям що она племяниця игнатова -ольга радионовна у ней син був вин помер чирнобили задиейко мае кафе и ресторан год радомишель ольги радионовной 75 лет и самийлик никалай васильевич сней пьют коняки ему 75 лдет врач психиатор дивчат интернату залякав и затуркав гипнозами вин мошеник и пидофил соколовська алла пьет сним часто водку приходить на роботу пьяна а молдованка люда психично хвора санитарка миненко света сестри хозяйки невистка миненко любов валентиновна тоже воруе взутя кросовки продае нейн син
Цитировать
 
 
0 #117 Неля, но неДовжик 20.07.2017 17:41
А кто ж такие страшные условия создал для любих дивчаток, Охотенко за месяц исполнения обязанностей постаралась?! Или от попередницы шлейф вонючий тянется.
Цитировать
 
 
0 #118 я 20.07.2017 17:46
соколовська алла е йй племяниця ольги радионовно игнатова люди це правда уси санитарки изолятора пьють водку им приносить люшнко оля санитарка солодухина пье водку лехитська дежурять ночью стельмащюк за одно то ей делают масажи 23 00 ночи псих интернат радомишель просимо комисию закрити леквидирувати интернат на кухни повор толик тьравить людей це правда истина бог вас покарае
Цитировать
 
 
0 #119 я 20.07.2017 17:56
охотенко устоела ад ужас стрижути начили налисо стригти гей на ферму давай иди цензура устроела кошмар на подопечних издеваеться недае кимнати полежати подопечним виганяе в кошару велику утром 9 00 утра и джо 22 00 сидимо в кошари обиди холдни не привозять сладости подопечним ничого ганьба директору охотенко закрить интернат болоснова пье приходить читверг на собрание генадивна проти пожарна и вольвошка пяни
Цитировать
 
 
0 #120 я 20.07.2017 18:23
ира врет она спит с самийликом месте све санитарки спят доктором самийликом медсестри интернату радомишель голголя 1 вин приежае за продуктами грузят ему печерина в машину чорная импорт затемнени стекла почему гай или поиция он спит сподопечними секс на всоей дачи соседи незнают и ейо жена незнает подопечними он спаюе подопечних и гроши роздае подопечни по 5 коп усим
Цитировать
 
 
0 #121 я 20.07.2017 19:06
просимо владу закрить интернат псих нервологичний ць гоголя №1 город радомишель житомирський область уси подопечни це ад кошмар померло 7 людей за один мисяць ирина кузьменко поже помнете вид турбикулеза но ейо похоронили папирня кладовище самийлик ставить диагнози фальши влада мер радомишля закрити интернат псих нервологичний гоготля№1 май мисяць 2017 це було и це правда подем 5 ранку заганяють кошару людей усих стельмащюк она ей делают масаж визе черепанська еленга владимировна телефони продае ринок толкучка скупка мобильни телефони усих подопечних забирае шмуленко и солодухина лехицка и миненко рижа елена и галя изолятора битовке пьют спиртние на пой приносить йм люшенко оля санитарка с 22 до 01 00 ночи пьют спиртние на пой соколовська тоже изолятори племяниця игнатова ольги радионовна битовка а кравченко татьяна григорьевна пьют тоже толик повар сней мести пют водку миненко люба валентиновна
Цитировать
 
 
0 #122 долбоёбы 20.07.2017 19:20
8)
Цитировать
 
 
0 #123 Я 20.07.2017 19:28
МАЛИКОВА закрой вонючее ибало и не смерди на всю окружность а то уже нечем от тебя дышать от твоей пиздёжи
Цитировать
 
 
0 #124 людка 20.07.2017 19:51
люди добрі хто читає оцю всю брехню і має хоч якесь поняття про цих людей інтернату це дійсно знедолені люди але вдома з ними дуже важко і тому вони тут.все що тут пишеться в коментарях брехня і люди не бояться Бога нехай вже підопічна але за її спиною стоять люди які напевно не бояться ні Бога ані сатани.Неля Григорівна схаменіться лити помиї на всіх працівників а деж ви були 5 років якщо там таке робиться ви ж і працівників вивчили коли за вас підписи ставили.ви там їли де людей так погано годують та що й говорити ви в відео:ми проти повернення кошар_показали все те що було зроблено тим поганим попереднім директором там за вашого правління не зроблено нічого нового крім десь так необхідної підкраски всі доріжечки телевізори бібліотека і всі кабінети були зроблені до вас і залишаться і після вас і після нас.ви двоє суток сидите з наташею і пишете пасквілі і для сенсації пишете собі ж відповіді від працівників ніби!жоден працівник не пише бо ми вас знаємо як ніхто.зупиніться і залиштесь з гордо піднятою головою.Всі люди хто читав ті гадості не вірте бо в інтернатіжиття іде своїм чередом ніхто не бив і не б:є їх бо це люди це чиїсь матері сестри і сироти які попали в складну життєву ситуацію і де хто буде завтра знає лише Всевишній тому так а не іначе.Неля Григорівна не ми вас вибирали не ми вам контракт не продовжили!Будь те мудрою ви ж в церкву ходите.а Наташі хай і справді повезе і вона буде щасливою і вам щастя Неля Григорівна.розумні люди зрозуміють хто правду пише і хто видумує і косить то під підопічних які вмирають то під співробітників які хочуть їх знищити і поховати їх
Цитировать
 
 
0 #125 я 20.07.2017 19:53
ялю знаю хто пише на нелю григорьевну соколовська амлла сама закрой ебала твой дити дебили и шмуленко катирина феодосевна воровка лехцька рая собирает по улици окурки подопечни ето курят солодухина толстая корова спотзал пездуй воровка тоже пертедачи подопечни биреш гроши ви все твари кончение це соколовська алла тварь валонтери пиднимайтеся свода тягнибок просим закрити интернат мер города радомишель
Цитировать
 
 
0 #126 я 20.07.2017 20:00
люда молдованка закрий хавало ти псих стойш научети самийлика пора тоби пойхати на гуйву лечитися а то внук прокляну назавжди до сьомого поколиня будуть умирати надженя мужики втвоей сеьй бог бачить торти печеш волюту маеш молдованка закрий свю пельку ти алкоголичкма соколовська ви мести пьете и курите в кошари коли ти дежуриш не помни у тибя амнезия
Цитировать
 
 
0 #127 я 20.07.2017 20:04
нгаташа маликова по чоловику петрук молдованка закрой рот а то я ейо муж гена петрук ми живемо в киеви
Цитировать
 
 
+3 #128 Наталочка Петрович 20.07.2017 20:20
Дорогі добри люди поможить цим безахисним людям,я кажу чисту правду Самійлик отправив на тей світ більше ста чоловік и втому числи мою молоду маму якої наданий час нема 25 років,Стельмащу к изнущалась надімною жорстоко,ця криса Стельмащук 2 года неробила була набольничних бо давала взятки врачам и платились великі гроши,Стельмащу к,Самійлик,Охот енко дуже жахливо ставляться до больних.Звертаюсь до дітей в Італію,ваша мама Войтенко Г.В.дуже втяжкому стані вона єдиний наш свідок у видеозвернені МИ ПРОТИ ПОВЕРНЕННЯ КОШАР подивіться це відео и зрозумієте як людям жилось при Довжик Н.Г. добре и без бійки и синьців,на цей час в интернати померло більше 8 людей в том числи и молодь,Я ДІЄЗДАТНА И ПРОШУ ВАС ДОПОМОГТИ ЦИМ ЛЮДЯМ,ДЯКУВАТИ БОГУ Я ВИБРАЛАСЬ З ТОГО ІНТЕРНАТУ,сього дні мене насторожив телефоний дзвінок що Самійлик,Стельм ащук,Охотенко дуже просять поліцию поїхати і привезти мене насильно в интернат цьому небути я непорушую Закон як працівники інтерната.При Довжик Н.Г.у нас каждий четверг були збори яких зараз немає и ми говорили одну правду нас учили правді а не брехні,вони брехати будуть вічно.Я ЗА ПРАВДУ Я МАЛІКОВА А НЕ ДОВЖИК ПОВІРТЕ МОЇМ СЛОВАМ НІЖ ТИМ ЩО КАЖДИЙ ДЕНЬ ВЕЧІР СПОЖИВАЮТЬ АЛКОГОЛЬ.ХТО ЗАХОЧЕ МЕНЕ СПИТАТЬ ЧИ ЦЕ ПРАВДА НАБЕРІТЬ НОМЕР 0685552948 И Я ВАМ СКАЖУ.ЦЕ МОЄ ПРАВДИВЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВСІХ ЧИТАЧИВ
Цитировать
 
 
+1 #129 я 20.07.2017 20:29
банду геть игнми атових охотенко с в соколовська алла и закрити цей интернат розфирмовати назавди закрити радомишель гоголя №1 житомирська область бану геть ганьба мер радомишеля вона охотенко самозванка шмульенко шваброй бье подопечних самийлик спить с подопечнами есть гараж и там в гаражи диван стойть пьють интим занитмаються подопечна
Цитировать
 
 
0 #130 Белла Родіонівна 20.07.2017 20:34
Люди! Мабуть ми самі хворі!!! І не виліковні. У всіх закритих закладах такого або іншого напрямку твориться безумство. Чому ми розшуковуємо граматичні помилки? Чому не шукаємо винних? Можливо хтось бачив або відчув на собі ЗОЛОТЕ РАБСТВО? Саме в цих коментарях крик підопічних. Розумієте??? КРИК!!! Та все життя рабство було і процвітало в Радомишльському психоневрологіч ному інтернаті. І ніхто не знав? Та всі про все знають, в тому числі і керівництво міста та району. Але мовчать. Чому мовчать? Бо дармова рабсила всім потрібна. Але турбує інше. Недієздатні особи, яким потрібний додатковий догляд, бо держава виносить рішення про наявність опікуна, самі виконують по примусу ДИРЕКТОРІВ всю роботу в тому числі і доглядають прикутих родичів до ліжка, стережуть будинки. ТО це як? Або недієздатність надумана та зроблена штучно або ми чогось не розуміємо в цьому житті. Якщо все це брехня, то чому чоловік Охотенко кинувся битись? Навпаки - покажіть журналістам в яких умовах живуть ваші ,,раби,, відкрийте холодильник, наведіть приклад про спілкування ваших підопічних з іншими людьми. А так, все вийшло навпаки. Спостереження за будинком де перебувала Іра, недоїдання та й все інше. Це просто ЖАХ!!! В коментах не на одну кримінальну статтю доказів. Обурює інше - крик душі пацієнтів інтернату береться на сміх, шкода, знаючи, що можуть з ними зробити вони підписуються своїми прізвищами та іменами. Особисто знаю не по слухам як голодали люди в інтернаті, бо моєї бабусі троюрідна одинока сестра перебувала там і з тітки понад 140 кг за 6 місяців була тендітна, худорлява бабуся. А щоб підтвердити ,,нісенітниці,, постояльців інтернату то всього-навсього провести таємне спостереження з відеофіксацією і все стане на свої місця. І все підтвердиться. Я проти ЗОЛОТОГО РАБСТВА. А владі м. Радомишля СОРОМ, бо все знали і жили собі тихенько. Кошара, голод, побиття, сексуальні втіхи, моральне знущання теоретично здорових працівників інтернату над підопічними. І це проблема багатьох таких закладів. За Радомишль дуже соромно, безкарність процвітає!!! Цікаво було б прослухати записи телефонних розмов Охотенко в день приїзду журналістів.
Цитировать
 
 
0 #131 я 20.07.2017 20:38
ми стобой позвони безкоштовна гарячя линия урядова призидента порошенко и грейсмане линтия гарячя 1545 гарячя линия и все розкажи цим операторам або гарячу линию 0800504040 тимошенко юля партия батькивщина киев ми патриоти держися сонечко розкажи воей довжик нели цей ньомер 1545 уряд верховна рада украйна телефон номер 1545 щяс позвони розкажи правдиву версию прло интернат
Цитировать
 
 
+3 #132 Наталочка Петрович 20.07.2017 20:39
Звертаюсь до всієї Адміністрациї України,Комісиї до Депутатів Верховної Ради захистіть нещасних людей від нелюдів від знущань від холоду и голоду допоможіть убрати рідню Задерейків и також Самійлика якого невозможно відправити на пенсию якому 80 год він убиває людей молодих и недуже старих поможіть дуже просим.
Цитировать
 
 
+2 #133 Наталочка Петрович 20.07.2017 21:03
Там бьють,напої з червами,всі чекають Довжик бо люблять,цих нелюдів убрати з посади негайно.
Цитировать
 
 
0 #134 я 20.07.2017 21:11
н аталка позони наталочка петрук позвони на гарячу линию це порошенко призидента линия и безкоштовна оператори сидить и принемае заяви телефонуй срочно 1545 линия жди гудок оператори стобой поговорять все розкажи твоя заява пиде сначала прокуратру луценка на проверку генеральна прокуратура министьерство охорони здоровья украйни супрун ульяна гройсману пример министру телефонуй заре 1545
Цитировать
 
 
0 #135 я 20.07.2017 21:16
гарячя линия 1545 призидента украйни порошенко звони негайно вони працюють кругло суточно не бийся натали петрук или маликова натали
Цитировать
 
 
0 #136 Розалия 20.07.2017 21:32
Читаешь эти коменты и поражает одно:как люди не будь в этом интернате могут писать коменты за подопечных. Например: у вышеперечисленн ых подопечных в некоторых нету телефона, а коменты пишут. А поповоду граблями ли интернат, то да . И при Неле его тоже грабили. Лучше бы Неля помогала своей невестке с собачками, выгуливать,корм ить,какули убирать. Пользы больше бы было. Н.Довжик рвется к креслу:а вы спросите у неё:"знает ли она всех своих "санитарок" по имени."говорили люди что, Она даже не могла розлечить "санитарка" од подопечной.
Цитировать
 
 
0 #137 я 20.07.2017 21:42
санитарка геля це оксана пье воку битоске и кричить на подопечних курить як сопожник геля це оксана афиристка уже кончена ей собирают траву домой а с ама жопу роскормила лень помити пол или кравати застилити санитари сиджяти великой кошари 5 человек глять людей не пускае геля корпус люди сплят на траве днем подопечна це зенчук оксана она всех по фамилий мнге розказала за изолятор там они битолвке пьють воду часто дуже часто стеценко оксана анатоливна ночью спит санитарки спят ночью на креслах лежачий спит на лавках ньочью поверх №2 ходячий поверх №2 спят на диванах хропят все читайте ето правда я наташа маликова петрук за мисяць померло 7 людей интернати а соколовська алла вона воруе передачи ковалевой лени одае все що украла подопечних 17 кимната у лариси забирае передачу усю соколовська алла пяна ходить по корпусу миненко света пье водку часто трундулет ездит додоми она
Цитировать
 
 
+2 #138 Наталочка Петрович 20.07.2017 21:52
Невірте цим нелюдам вони сами рвуться на високі кресла,розкажіт ь правду людям як ви знущаїтесь з бідних людей як з мене знущались нераз,алкоголик и обригані вам место свободне я освободила хай над вами изнущаються а не над бідними безахисними людьми вас усіх на суд подати твари.
Цитировать
 
 
0 #139 я 20.07.2017 21:53
розали ви предурок я н довжик знаю хорошо кароче ти сиди мочи друра розали олна хоророша бабенка супер и не смейте наклепи геля и лехицика солодухина жирна корова дойка геля оксана и стельмащюк и самийлик сутинер продае подопечних рабство интим он на дачу возить подопечних розали ти рот закрой свой
Цитировать
 
 
-1 #140 Наталочка Петрович 20.07.2017 21:57
Ви всі по нарах підете,скоти.
Цитировать
 
 
0 #141 я 20.07.2017 22:02
натали маликова прихоть интернат печерина я гово рю ти сука тоби нечегонебуде самийлик жде а не полиция приедит и твоя баба слипа буде дом присторелих а ти ходоровку наташа ти сучка я пичерна ато на папирню пиде баба твоя скоро як мама
Цитировать
 
 
-2 #142 nataliya R. 20.07.2017 22:07
Цитирую Неля, но неДовжик:
А кто ж такие страшные условия создал для любих дивчаток, Охотенко за месяц исполнения обязанностей постаралась?! Или от попередницы шлейф вонючий тянется.
Від "попередниці" - тітоньки Олі Ігнатової "шлейф" тягнеться .. Н.Довжик не захищаю , але те що при "попєрєдніці" із клану Задерейків робилося, ще довго будуть згадувати люди ...
Цитировать
 
 
0 #143 Я 20.07.2017 22:11
САМИЙЛИК ПЕТУХ СУТИНЕР ПОДОПЕЧНИХ БИРЕ НГА СВЮ ДАЧУ ИНТИМ И ГАРАЖИ ЕСТЬ ДИВАН ГДЕ СПЛЯТ ПОДОПЕЧНИ И ЕГО ЕСТЬ КРУТА МАШИНА ИНОМАРКА ЧОРНА ЗАТЕМНОНИ СТЕКЛА А СТЕЛЬМАЩЮК ТРАВИТЬ ПОДОПЕЧНИХ ЧЕРЕПАНСЬКА ПРОДАЕ МОБИЛКИ У СЕБЕ ДОМА УЛИЦЯ МИРГОРОДЬСЬКА 15 ГОРОД РАДОМИШЕЛЬ ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ У НЕЙ ЕСТЬ МНОГО ЗОЛОТЬА В ДОМА ЕСТЬ МАШИНА БЕРИТЬ ВОРИ
Цитировать
 
 
0 #144 Харламова 20.07.2017 22:13
Врятуйте нас,нас бьють черпаками,тарел ками,чашками бье нас Толик з кухни,миють нас холодной водой ми хвори нам ничого недають це правда велика
Цитировать
 
 
+1 #145 Дід панас 20.07.2017 22:24
То мало дали цим журналюгам.Лізуть куди не треба
Цитировать
 
 
0 #146 Я 20.07.2017 22:26
черепанська елена владимировна забирае мобилки у сих подопечних инесе додоми на продажу радомишель базар самийлик микола васильевичь забирае телефони усих подопечних мобилки щоб вони небу связи миролм некроствиника незвонили що тут робиться интернати псих нервологичном для жинок це таки условия бються подопечни старша медсистра це она прикривае ширму щоб нето нерозказав никому даже комисий приежае вони цих людей закривають одиночку пидзамок не вирете приежайте и сами побачите свойми глазами есть така подопечна ющенко света ейо б.ють санитарки и роздивають нагьоло и закривають ейо слад где нет света она беднаю свету водой оливчают апотом ейо закривают кладовкпа
Цитировать
 
 
0 #147 Я 20.07.2017 22:30
харламов в ти в якой палати живеш ти брехню несочиня
Цитировать
 
 
-1 #148 Море дива 20.07.2017 22:34
А ви случайно не Валентина?
Цитировать
 
 
+1 #149 Я 20.07.2017 22:37
:-x :oops: lf ужастики самийлик спить подопечноми кровати на дачи ентим 1545 гарячя линия звонить операторам подопечни уси небийтеся ст 25 кодикса це уголовне дило звонить 102 полицию милиция вам поможять
Цитировать
 
 
0 #150 Я 20.07.2017 22:40
девочки я не валентина мистер икс таемний огент н ви припухлиу санитарки пойхала криша море дива
Цитировать
 
 
-1 #151 Я 20.07.2017 22:43
соколовська алла алкашка кончена :oops: :oops:
Цитировать
 
 
0 #152 Я 20.07.2017 22:56
сельмащюк пьяна спить с самийликом в нова прачка там лазня парна там басеен есть кравченко жирна корова дойки нецицки а дойти як корову вона в вона все краде кравчинко
Цитировать
 
 
-1 #153 Роберт Скай 21.07.2017 00:17
Для тех кто хочет знать правду о ПСИ смотрите видео по ссылке: https://youtu.be/M3gKn3uuGs8
Цитировать
 
 
-1 #154 Я 21.07.2017 05:41
роберт скай ну игде видио псих интернат видио ти придуцрок роберт ютубе просмотер черепанська елена владимировна житомирськая область город радомишель улиця миргородська №15 дом вона живе и мае хати золото и вона тримае гроши шкашу запрошуем усих гости таблетки вгараже лежат всяки наркотични тильки наркотични полиция вам пидсказка зробить шмонг старша мед сестра миргороцька №18 полний абзаць она видпусть старша медсестара интернату псих радомишельськог о а таблетки нет кроме аналгина и ли цитромона старша хороши таблетки забралла в гаражи лежать
Цитировать
 
 
-1 #155 наталочка петрович 21.07.2017 07:30
це знущання врятуйте их,там точно цих людей до смерти повбивають.охотенео звильнити потрибно и всих остальних.
Цитировать
 
 
+2 #156 Таня 21.07.2017 07:32
Маликова, ты что вообще абалдеть? Ты же сама мне говорила, что ты её в говне похорониш !Наташа, ты больная, и это факт, но не опускайся до низости и подлости Нельки! Вам же в этом городе жить!
Цитировать
 
 
+3 #157 Таня 21.07.2017 07:55
Это же как надо держаться за кресло? Нелька, и не стыдно? Я бы на вашем месте, даже санитаркой побоялась сюда рваться, не то что директора место!
Весь персонал, призерает вас, а подопечные с отвращением и ненавистью, молятся чтобы вы не
Не вернулись! Радомышль еще не знал, такого скандального и больного на голову директора!
Вы не боитесь наказания ?
Цитировать
 
 
0 #158 Ірина Леонтіївна*** 21.07.2017 08:01
Ось він справжній рівень газети "ехо". Усі ці коментарі пише одна людина - Неоніла Довжик і сама ж собі відписує відповіді, але використовуючи при цьому прізвища підопічних і співробітників! Та для Н. Довжик це звична справа, адже і під минулими статтями вона так робила і навіть не приховувала цього. Одного не розумію як, ви редакція газети, можете таке дозволяти друкувати? А чому ж ви тоді не пишете про те, що при керівництві Н. Довжик була виявлена хвороба туберкульоз у 13 підопічних і навіть деяких співробітників. Може рік вказати? Цих підопічних моментально ж було відправлено на лікування у смт Прилуки, а ви писали статті на замовлення Нелі Довжик, що у тубдиспансері міста Житомир немає хворих з психіатричного інтернату. А від туберкульозу померла хвора підопічна Іщенко Світлана - її смерть на совісті Довжик Н. Г. Чи може пригадати тобі, Неоніло Григорівно, як померла Кузьмінська І. В її смерті також винна одна людина - і це ти Н. Довжик. Адже її смерть підтверджена медичним висновком і там вказано, що причина - туберкульоз. Чого ви редакціє це приховуєте???? А хто винен в смерті Валентини Загляди? Нагадати Нелю Григорівно, як ти повідміняла усі ліки, які призначили лікарі і ця хвора померла в муках. І ти думаєш, що про цей факт не знає її брат? А чому ви редакціє не напишете про тей факт, як ще при керівництві Нелі Довжик, приїхала комісія з питань захисту прав людини і виявила закритими двох підопічних в в маленькій кімнаті, де ще й стояло відро з нечистотами. Чого ви не напишете про це??? Чи може пригадати тобі, Неоніло Григорівно, опікуном скількох підопічних цього інтернату ти являєшся? І як ти виконуєш свої опікунські обов'язки? А ніяк!!! Саме ти позабирала у цих дітей їх картки з грішми і щомісяця використовуєш на свої потреби!. А цим дітем ні копійки не даєш! Окрім цього ти на кошти інших нещасних підопічних влаштовувала "посидєлки" у кафе "Вікторія" для редакції! Чи ти, Нелю Григорівно, уже забула? Адже ти сама не раз про це говорила. Що ти зробила для цього закладу? Чого ти у свої 65 років добиваєшся? Ти присвоїла собі заслуги і переваги інших людей. І ти думаєш, що про це в місті ніхто не знає? Натомість, ти горланиш про те, що ти найкраща кандидатура на директора і не соромишся писати від імені підопічних, щоб тебе повернули! Звісно, пересічний читач, може повірити, адже він не знає, що ці бідні хворі, іменами і прізвищами яких ти підписуєшся навіть не вміють читати і писати. Тоді як же вони можуть написати коментар? Як тобі не соромно? І не потрібно прикриватися любов'ю до підопічних! Ні, вони, тобі не треба. Через твою безвідповідальн ість померло багато нещасних хворих людей. А ти це вміло як могла приховувала. Тобі, Неоніло Григорівно, конче необхідне місце директора і зрозуміло, що для власної ж вигоди. Вся твоя чорна суть полягає в тому, щоб звільняти невинних людей, писати наклепи на них в інтернет. В цьому вся ти! Навіть не знаю з ким чи з чим тебе можна порівняти. І я більше ніж упевнена, що навіть після цього коментарію ти і надалі брехатимеш, будеш писати гидоду на співробітників і робитимеш зло. Адже написати в інтернет - це не в очі сказати. Чи не так Нелю Григорівно?
Цитировать
 
 
-2 #159 Белла Родіонівна 21.07.2017 08:20
Цитирую Ірина Леонтіївна***:
Ось він справжній рівень газети "ехо". Усі ці коментарі пише одна людина - Неоніла Довжик і сама ж собі відписує відповіді, але використовуючи при цьому прізвища підопічних і співробітників! Та для Н. Довжик це звична справа, адже і під минулими статтями вона так робила і навіть не приховувала цього. Одного не розумію як, ви редакція газети, можете таке дозволяти друкувати? А чому ж ви тоді не пишете про те, що при керівництві Н. Довжик була виявлена хвороба туберкульоз у 13 підопічних і навіть деяких співробітників. Може рік вказати? Цих підопічних моментально ж було відправлено на лікування у смт Прилуки, а ви писали статті на замовлення Нелі Довжик, що у тубдиспансері міста Житомир немає хворих з психіатричного інтернату. А від туберкульозу померла хвора підопічна Іщенко Світлана - її смерть на совісті Довжик Н. Г. Чи може пригадати тобі, Неоніло Григорівно, як померла Кузьмінська І. В її смерті також винна одна людина - і це ти Н. Довжик. Адже її смерть підтверджена медичним висновком і там вказано, що причина - туберкульоз. Чого ви редакціє це приховуєте???? А хто винен в смерті Валентини Загляди? Нагадати Нелю Григорівно, як ти повідміняла усі ліки, які призначили лікарі і ця хвора померла в муках. І ти думаєш, що про цей факт не знає її брат? А чому ви редакціє не напишете про тей факт, як ще при керівництві Нелі Довжик, приїхала комісія з питань захисту прав людини і виявила закритими двох підопічних в в маленькій кімнаті, де ще й стояло відро з нечистотами. Чого ви не напишете про це??? Чи може пригадати тобі, Неоніло Григорівно, опікуном скількох підопічних цього інтернату ти являєшся? І як ти виконуєш свої опікунські обов'язки? А ніяк!!! Саме ти позабирала у цих дітей їх картки з грішми і щомісяця використовуєш на свої потреби!. А цим дітем ні копійки не даєш! Окрім цього ти на кошти інших нещасних підопічних влаштовувала "посидєлки" у кафе "Вікторія" для редакції! Чи ти, Нелю Григорівно, уже забула? Адже ти сама не раз про це говорила. Що ти зробила для цього закладу? Чого ти у свої 65 років добиваєшся? Ти присвоїла собі заслуги і переваги інших людей. І ти думаєш, що про це в місті ніхто не знає? Натомість, ти горланиш про те, що ти найкраща кандидатура на директора і не соромишся писати від імені підопічних, щоб тебе повернули! Звісно, пересічний читач, може повірити, адже він не знає, що ці бідні хворі, іменами і прізвищами яких ти підписуєшся навіть не вміють читати і писати. Тоді як же вони можуть написати коментар? Як тобі не соромно? І не потрібно прикриватися любов'ю до підопічних! Ні, вони, тобі не треба. Через твою безвідповідальн ість померло багато нещасних хворих людей. А ти це вміло як могла приховувала. Тобі, Неоніло Григорівно, конче необхідне місце директора і зрозуміло, що для власної ж вигоди. Вся твоя чорна суть полягає в тому, щоб звільняти невинних людей, писати наклепи на них в інтернет. В цьому вся ти! Навіть не знаю з ким чи з чим тебе можна порівняти. І я більше ніж упевнена, що навіть після цього коментарію ти і надалі брехатимеш, будеш писати гидоду на співробітників і робитимеш зло. Адже написати в інтернет - це не в очі сказати. Чи не так Нелю Григорівно?


Значить в інтернаті все чудово і відсутнє рабство і насилля? Тоді перше питання до Вас: чому саме Ви не звертались в правоохоронні органи щодо дій бувшої директорки? І ще одне - де перебувала жіночка Ірина під опікою Охотенко під час перебування Неллі Довжик в інтернаті чи в будинку Охотенко і коли вона знову появилась в будинку Охотенко? Сусіди стверджуюють протилежну думку від Вашої.
Цитировать
 
 
+4 #160 Ірина Леонтіївна*** 21.07.2017 08:36
Сусіди стверджуюють протилежну думку від Вашої. А ти Нелю Григорівно запитай своїх сусідів, вони тобі також багато чого розкажуть про рабство Тані Гольштейн і худенької дівчинки Наталі за всі 5 років твого керування! Де твій сором? Чого ти зводиш плітки? І чого ти ховаєшся під іншими іменами і прізвищами?
Цитировать
 
 
0 #161 Я 21.07.2017 08:37
ирина леонидовна и таня суки трахаетеся с самийликом коли померла кузменко ирина я була в кабинети и ви уси видсутни кушали и пили спиртние напой с кравченкою т г сестра хозяйка жирна ккорова стельмащюк мария убийця людей убивае рлобть люди все читайте це правджа кошари закривають людей а сами идуть пить спиртние напой солодухина геля оксана лехитьська соколовська алла астрижуть налисо дивчят як прибирае кабинети администраций и ейо дочь натали санитарка на лежачем елена рижа глуха тетеря вона пье почорному коли бира кузменко померла нина ездила на житомир ето падло санитарка она сплетни розидувает говорить неля хорошая довжик а ви все твари кончини подстилки самийлик интим санитарками спав гей на ферму охотенко иди джойть корлов
Цитировать
 
 
0 #162 Ірина Леонтіївна*** 21.07.2017 08:41
Ось, 161 коментар, а я ж казала - от, яка справжня суть Нелі Григорівни Довжик!!! О людина рветься до крісла, мабуть вже аж занадто? Чи не так?
Цитировать
 
 
0 #163 Я 21.07.2017 08:49
пани заткни свий черний рот бела радионовна або ти ольга радионовна можети розажи правду людям як ти заставляла подомечних рано ставали 4 ранку ходили до тебе додому и копали картошку садили картошку все рабиня 10 прожила бойчук ирина ака ви издевалися кутви я наташа маликова пишу я вишла замиж я петрук натали моя сестра хороша
Цитировать
 
 
0 #164 Я 21.07.2017 09:00
ира леонидовна а непяни це говорете питписували бумаги не помене увас склироз рот закрий коментах и подумай за свою диточек и все суд божий вам настане як приедут комиси увидите сами как я вам устрою я наташа маликова живу у человика законий брак я вила замиж в киеви росписалися есть у мене докази видио как соколовська алла геля и ира леонидовна спали пьяние болоснова новий год бил она розувалася вже била пяна все ви пьяни стельмащюк мария никалаевна пьяна медпунте есть у меня видио ми идемо с человиком в прокуратуру и минстерство охорони здоровья и киеви я живу петрук натали росписалася маликова
Цитировать
 
 
0 #165 Нелли 21.07.2017 09:19
Чья-то зависть, жадность, злоба
Вышли вместе на охоту.
Расставлять силки и сети
Помогали слухи-сплетни
Только вот, как ни старались
В дураках они остались...
Цитировать
 
 
0 #166 Э 21.07.2017 09:23
Я САМА БАЧУ ВСЕ НЕ ПРОЩЮ НИКОМУ КУЗМЕНКО ИРА МОЯ СЕСТРА УСИ САНИТАРИ БУДУТЬ НГАКАЗАНИ ПО СПРАВЕДИВОСТИ САМЙЛИК МЕД СЕСТРА СТАРША ЧЕРЕПАНСЬКА ЕЛЕНА ВЛОДИМИРОВНА ОНА БИЛА ПЬЯНА ТРУБОЧКУ СОМНОЙ ГОВОРИЛА ЩО И МОЯ СЕСТРА ПОМЕРЛА НО ПОЗНО ПОЗВОНИЛИ МНЕ Я ХОЧУ ЩОБ ВИ ВСЕ СВОЛАЧИ ПОДОХЛИ КАК МОЯ СЕСТРА КУЗМЕНКО ИРИНА Я САМА ИДУ ВПРОКУРАТУРУ И БУДУ ПОДАВАТИ НА САМИЙЛИКА В СУД И НА МЕД ПЕРСОНАЛ МНЕ ПОЗВОНИЛА ТАКА ПРИДСТАВИЛАСЯ БОЛОСНОВА ГАЛИНА ЕВГЕНИВНА МИНЕНКО ЛЮБОВ ВАЛИНТИНОВНА ЕТО ПРАВДА Я ВАШ БОГОДЕЛЬНЮ ЗАКРИЮ НАЗВЖДИ И ВАШОГ ПОВАРА АНАТОЛИЙ ПОДАМ В НА КОМИСИЮ ДО ПРИЗИДЕНТА ПИДУ И МИНИСТЕРСТВО УКРАЙНИ И ГЕНЕРАЛЬНЮ ПРОКУРАТУРУ КИЕВА КОМИСИЙ УСИ КААЖДИЙ МИСЯЦЬ ВДЕНЬ И ВНОЧИ ПРОВЕРКИ БУДУТЬ ВИ НЕТРОГАЙТЕ НЕЛЮ ГРИГЬОРЬЕВНУ ДОВЖИК :oops:
Цитировать
 
 
-1 #167 Э 21.07.2017 09:27
я ваш ангел нелли ето ви на писали агент бебеси новости
Цитировать
 
 
-1 #168 Є-У-А 21.07.2017 10:04
Нелька Григоровна в знак протеста заблювала все навколо , досить вже смороду,ДОСИТЬ! !! :-x :-x
Цитировать
 
 
0 #169 Э 21.07.2017 10:09
самийлик спить с подопечними на своей дачи интим спаюе подопичних каняком балик кормить колбасами и картошка шашлики все подопечна це пичерина и хробус люба и мишка бувають часто у его на дачи там розврат интим интернат псих нервологичний в улиця гоголя №1 город радомишель житомирська область чому мер радомишля ненавиде там порядок ганьба вам медсестри спят ночью на креслах изолятори а лежачий верх спить на скомейках даже не пиднимаються до если подопечной плохо они неиригирують сплят до 5 56 утра сами ложаться в 22 00 вечора подопечни недивляця телевизор а цилий день нса улици в кошари холодний завтрик дають постийно уху рибну на обить холодни борщь плавае волоси или бумага всяке на друге кортошка полосира чорна сало вонюче варане или плов серой котлети плолосирие мясо воняе а навечеру мана каша постояно або вермишель смитя побита разна молоко розбавленое с водой повора так готовлят наши интернат псих нервологичний радомишщель правда ето приежайте комисия панове редактор эхо поможить нам харламова и закрити цю богодельню клани роблять радионовно родичи ольги игнатовой уси родичи
Цитировать
 
 
+2 #170 Є-У-А-ЕПРСТ 21.07.2017 10:19
КОЛИ КОТОВІ РОБИТИ НЕЧЕГО-ОН ЩО? ПРАВИЛЬНО!ЯЙЦА ЛИЖЕ. А КОЛИ ДОВЖИК РОБИТИ НІЧОГО -ОНА ЩО? ОНА БЛЮЄ НА САЙТІ ПІД РІЗНИМИ ІМЕНАМИ
Цитировать
 
 
0 #171 Э 21.07.2017 10:28
соколовська алла спить заней роблять подопечни налижачем этж №2 пьяна приходить постийно и кречить подопечних усих ще она спить кимнати ковалевой на кровати пьяна забирае у коволевой гроши на спиртни на пой иде пити изолятор в битовку с миненкой светой и геля оксана и молдованка люда це игнатовой племяниця соколовська алла и директор охотенко с в плимяниця игнатова ира бойчук охотенко с в вона опекун гроши вона забирае у ирини закривае доме охотенко сапае огород ирина бойчук похозяйству бойчук робить вона гей
Цитировать
 
 
0 #172 Э 21.07.2017 10:37
Е У А ЕПРСТ ТИ КОНЧЕНА ТОБИ ЯЙЦЯ КОТОВИ ЛЕЖЕ САМИЙЛИК НЕЛЮ ГРГОРЬЕВНУ ДОВЖИК НЕЧИПАТИ А БО УВАС СКОРО БУДЕ КОМИСИЯ ЗА КОМИСИЕЙ ПОБАЧИТЕ ГДЕ ВИВСЕ БУДИТЕ СИДИТЬ ЖИРНИЕ ВСЕ ЖОПИ НАРВАЛИЯ ПУБЛИЧНО Я ВАМ ГОВОРЮ БУДЕ КОМИСИЯ ЗА КОМИСИЮ КАЖДИЙ МИСЯЦЬ ЗАМИСЯЦЬ ГОД ЗА ГОД ПОДУМЙТЕ ХТО ВИЛИТИТЬ РОБОТИ ПАНОЧВЕ ПРИСЛУХЙТЕСЯ И МЕНА НАСТОЯЩИ МИ ПИШИМ ГОРОД ЦЕ РОВНО
Цитировать
 
 
0 #173 Э 21.07.2017 10:52
самийлик микола васильевичь забирае телефони уподопечних и продае телефони радомишель базар скупку а черепанська елена влодимировна тоже пользеться телефонами подопечних из них звонить подопечни плачуть вона мобилки ще воруе прлодае скупке и гроши купляе соби золото магазинах или курчят стельмащюк мария никалаевна краде мобилни телефони забирае до себе додоми
Цитировать
 
 
0 #174 Є-У-А-ЕПРСТ 21.07.2017 10:54
А ЯК БИ ПОЗНАЙОМИТИСЯ З САМИЙЛЫКОМ. ТАКИЙ ПРЯМО НЕ ХЛОПЕЦЬ, А СЕКС ГІГАНТ. Я ХОЧУ БУТИ ЙОГО САНІТАРКОЮ ДОКИ СМЕРТЬ НЕ РОЗЛУЧИТЬ НАС
Цитировать
 
 
0 #175 Э 21.07.2017 11:45
харламова нет води гарячей и холодной миемся тут чисотка вши грязние постели кравченко татьяна григорьевна боле 31 год вона примушуе подопечних пахать с 4 ранку без одиха несити неляги на кровать она кричит щоб були двери кимнати открити постийно настульчиках ми сидимо каждий день а сама грузить машинами порошки стиральни продае або роздае санитаркам бумагу туалетну пасти зубние одае санитаркам спасайте нас люди ето правда цей интернат закрити розфермовати нужно тут толко раби садим картоплю и гной оксана брегадир ферми гей пишли
Цитировать
 
 
0 #176 Э 21.07.2017 11:59
ирина леонидовна сама брехуха она алкоголечка невирте ней начого люди тут правда менльниченко подопечна як шистера все розказуе санитарам сама воруе она подопечна мария никалаевна стельмащюк ейо на учила воровать у подопечних передачи кимната на лежачем кимната №17 рано всае мельниченко люба и щитае пстели на смени шмуленко санитарка пьет водку налижачем санитарка с околовська алла она воруе передачи и несе досебе додому своей доци геля кличка насправди ейо звати оксана геля она поностю пьот алкоголь битовке сидят 5человек смотрят велика кошара поприказу кравченко татьяни григорьевной а самийлику грузхять машину с продуктами мишок картошки олия 6 бутилок мясо 12 кг и соки 3 л банки 12 штук миненко любов валентиновна сидить своей комори без викна жирная корова :oops: :oops: :oops:
Цитировать
 
 
-1 #177 Э 21.07.2017 12:24
пан редактор газети эхо ми подопечни просим помощи приежайте кнам в понедилок ми будим уси ждати только с плакатами мер радомишля виз воляйте укого естьб опекуни хай забирають усих нас нас еду травят сипить повар тлолик щось з 8 ранку и до 17 00 ми ждемо вас волонтери пиднимайтеся це що робиця тут интернати правда умирають з голода срарушки на лежачем турбикулез и сифелис а прикривае все це врач самийлик историй неправдиви вин пише диагнози спасайте на пан редактор эхо газета войтенко галина васильевна умене нет слов говорить бейте кокола спасайте нас вид тирана охотенко светлана влодимировна она создала ад ад ад ад ад тюрму
Цитировать
 
 
+2 #178 Ясь 21.07.2017 12:58
Я гражданин Бялоруси, если у мяня тубиркулес и сифелис, мяне к доктору Самийлику надо обращаца? Поможить саветом. Я в Радомышли подхвацил эти вирусы. Или к пану Редактору
Цитировать
 
 
+1 #179 Наталочка Петрович 21.07.2017 14:11
Скажу одне Н. довжик заставляла всих санитарок ставить подписи. Це правда. А санитарки боялись шо" уволять" и ставили. А куда диваться бидным людям.
Цитировать
 
 
-1 #180 Э 21.07.2017 14:28
наташа позвонинели гргорьеной я рокажу я пичерина сьгодни померло 5 чол интернати самийлик м в стельмащюк м н убрали людей дала охота приказ
Цитировать
 
 
-1 #181 Таня 21.07.2017 15:36
Kc4yn
Цитировать
 
 
-2 #182 Таня 21.07.2017 15:40
КАК МОЖНО ОПУСТИТЬСЯ ДО ТАКОЙ СТЕПЕНИ ГАЗЕТЕ "ЭХО "?ПОЗОР ДЛЯ ВАС! ТЕПЕРЬ ВЫ ЛИЧНЫЕ ПИСАРИ ДЛЯ БОЛЬНЫХ ЛЮДЕЙ!
Цитировать
 
 
0 #183 Таня ю 21.07.2017 15:55
Мне стыдно за вас! А ты Малікова, так розалекаешся?ну шизофрения в сетях, это жесть! Вы кого напугать хотите? И если ты себя считаешь нормальный, то ответишь по всей строгости закона !если весь колектив подаст на вас всех в суд! Вы себе хоть представляете, что вы творите? Пока не поздно, остановитесь, вы заигрались! Иначе будите платить по считам!
Цитировать
 
 
0 #184 Таня ю 21.07.2017 16:07
Наташа, ты не представляешь как ты свою любимую ловжечку утопила в дерьме, впринцыпе как ты и говорила! Ты ей не помогаешь, а уничтожаешь! Жалко детей и внуков, такую славу бабушка принесла им! Им по жизни идти, подумайте о них! Они вам спасибо не скажут!
Цитировать
 
 
-2 #185 Э 21.07.2017 16:40
таня ю ти нетрогай нелю довжик меня нетрогай и мою семью кравченко таня ю я вам говорила як пиде неля григоревна уволя тови уси пидете на покой пенсию уси стельмащюк самийлик кравченко ю таня и пидете уси я вам обицяю солодухина лехцька соколова алла и шмуленко к ф департамент киева вас усих звильнить повар толик маликову нетрогать петровичь гена я ейо муж моя жена маликова наташа и нетрогать довжик нелю гргорьевну увас скоро буде комисия серезна
Цитировать
 
 
0 #186 Э 21.07.2017 16:48
друзи пишить це интернат радомишель вса украйна читайте эхо це правда вцьому интернати умирають люди немочни бабульки молодь турбикулез тут померла кузменко ира вид турбикулеза возили навскритя в житомир ирину кузменко похоронили кладовище папирка радомишли где бил врач самийлик он пил водку на своей даче псих интернат гоголя №1 житомирьська обл директор охотенко с в рейд
Цитировать
 
 
-2 #187 gfys 21.07.2017 17:31
а в інтернаті все як завжди тихо і спокійно.підопічні живуть своїм життям новий директор розпочав свою роботу з приведення в порядок наружні стіни адмінкорпусу і вже закінчили бо Довжик нехватало грошей на такі речі і напевно організаторсько го досвіду іде поточний ремонт в житлових кімнатах щоб свіжіше дихалось.що ви творите своєю писаниною хай будуть перевірки хай запитають підопічних як їм живеться хто п:є а хто ні.Можливо правда переможе.бісіться люди
Цитировать
 
 
-2 #188 Э 21.07.2017 17:58
вся области все города вся украйна подимайтеся житомирськом обл город радомишель ул гоголя №1 псих интернат нервологичний закритого типу для жинок санитарки бють угрожають насильством подопечних медсестер стельмащюк м н черепанська е в врач це психиатор полеклиники самийлик м н сестра господарка кравченко мед сестра стеценко о а санитарки шмуленко к ф солодухна лариса лехитьцька рая и миненко света сестра господарка миненко любов валентиновна санитарка рижа лена санитарка соколовська алла в цому интернату мафия геноцид люди ми страдаем подопични нема гарячей води грязни постели вани грязни ужасние условия ми вас просимо усих людей помогите тутьа умирають молоди дивчата немочни бабуси крик помощи померла кузменко ирина ей било 55 лет возили на вскритя житомир уней кладний був турбикулез откритой форми я звертаюся пани ипанове буду вдячна усим наташа петровичь наталья маликова
Цитировать
 
 
-2 #189 Э 21.07.2017 18:55
самийлик никалай васильевичь гвалтуе подопечни интерната пси радомишель куди дивитьмя управление департамент украйни захистити цих бидних людей уколи робить поле тридни виносять ногами перед на еладовище папирня радомишля гвалтуе телефони видбирають насильно медпункт сейф пид замок щоб нежалуватися ридни або полиция висновок петровичь натали маликова натали н довжик це правда самийлика видставку пора на пенсию депортамент визиваем комисию интернат псих нервологичний город радомишель житомирськая область и вся украйна
Цитировать
 
 
-2 #190 Э 21.07.2017 19:02
санитарка интернату соколовська алла васильевна вона приходить пяна на роботу и магазини покупае спиртни напой по дороги пье набазари тоже пье водку вона запой воруе гроши пенсий у подопечних бидних людей машинами сидае иномарки до незнакомих мужиков це правда санитарка соколовська алла васильевна ище травку нюхае наркотични вещи
Цитировать
 
 
0 #191 Таня ю 21.07.2017 19:49
Цитирую Алла:
Панове, чи не набридло вам "шліфувати" мову у коментарях, з'ясовуючи у такий спосіб свої стосунки, до того ж в дуже незугарній формі?
А газета "Эхо" - аж ніяк не жовта преса, як дехто встиг її охрестити. Бо ніколи не опускається до рівня пліток, наклепів, а публікує лише перевірені факти. Якщо ж когось "тисне жаба" стосовно передплати, то тиражність газети є результатом поваги читацької аудиторії до цього видання, а не спробами, цитую, "делать подписку из карманов..." (ком. 110). Образливі закиди на адресу журналістів навіть не хочеться коментувати. Краще висмикніть, шановні, колоду з власного ока...

Все статьи заказаны, и проплачены! Вы врете в каждой статьи, даже противно вашу газету читать! Никогда не буду её выписывать! Позор вам!
Цитировать
 
 
0 #192 Д 21.07.2017 20:21
САНИТАРКА алла соколовська уже напилася спить пид забаром кафе обригала туалет свиня соколовська алла таня ю тоже пяна на траси стойть машини
Цитировать
 
 
0 #193 Д 21.07.2017 20:24
болоснова с карток подопечних снимае гроши на водку болоснова галина евгшенивна подопечни
Цитировать
 
 
0 #194 Д 21.07.2017 20:27
черепанська елена владимировна забирае мобилки потим бье ци телефони краде телефони продае скупку подопечни
Цитировать
 
 
0 #195 Д 21.07.2017 20:50
самийлик гвалтуе подопичних уси бояться его подопечни надачу возит спаюе вин сутиньр така подопечьна скульська свету гвалтував
Цитировать
 
 
-1 #196 gfys 21.07.2017 21:57
слухайте писаки маразматики Самійлик лікар з великої букви і має поважний вік.75років людині і якась нікчема має право отак лити помиї та ви нігтя його не стоїте.поливаете гряззю людей з якими працювали то майте повагу.а якщо чесно то можливо ви його ще й підняли в його віці бо церідкість. майте совість і такт ви ж люди і загляньте під своє одіяло може там теж хтось лишився
Цитировать
 
 
-1 #197 Д 22.07.2017 05:52
самийлик ви кончений пидофил подопечних заставляе робить интим а мишочек билий есть у нього ето видили все с монетами он придурок приходить велику кошару и роздае по 5коп 2 коп 1 коп интим подопечни спали у его на дачи вин спаюе каняксебя строй делового скоро пиде иной мир дидуган самийлик никалай васильевичь вин кончений петух подопечних убив вони ирина кузменко на его совести она умерла а ему гореть будет аду и его дити прокляти и внуки правнуки его весь род проклятий буде хай вин звильнить посаду его ми знаем где он робить полеклиника радомишель писх интернат нервологичний гоголя №1 житомирськая область самийлик микола васильевичь убийця убийця люди це правда ви убив уже неодну людину 41 рик робить интернати псих радомишле не правильни диагнози тут умирають молодь вин списуке етих людей он говорив убире тут проживае 201 людина самийлик приносить аменазин и колить 9 кубиков людина постийно спить и нгейсть три дни и помирае капають ище капельнецю ставлять помирае и видправляе на кладовище радомишель папирня центральне люди хто це читае це истина правдв подопечних залякують бють стрижуть налисо и закривають великой кошари кузменко ирина померла с видкритим турбикулезом сифилис нав скритя возили в город житомир кузменко ирину ей било 55 лет агенадивна проти пожарна инструктор она алкашка вольвлшка тоже алкашка пьють на рлоботе коли четверг собрание они пяни приходят в клуб готови арут а черепанська елена володимировна воровка мобилки подопечних забирае и продае скупку або меняе на у ней зять бурштином привозить камни вона живе улиця миргороцька №15 дом сарай стойть корова и кури вона старша медсестра псих интернату нервологичний радомишель ул гоголя №1 подопечни просимо помочь нам тута катують и закривають пид замок изолятор стрежуть налисо и ведуть к самийлику на ковер потим кабинети вин зачиняе каже роздивася наголо потим интимние лазить самийлик миколай васильевичь депортамент люди просимо щоб хтось приехал из великий людей гарячей водинет соколовська алла спить на роботи пьяна часто и лена рижа приходить на роботу и воруе унас подопечних вещи шмуленко катирина феодосивна она бье шваброй людей на лежачем поверх №2 чому пани руковадитель или директор незамичяе новий повар анатолий кидаеться в людей ножами виливае на подопечних суп холодний
Цитировать
 
 
0 #198 gfys 22.07.2017 06:45
лікуйтеся люди бо буде горе а це велике горе коли Господь розум забирае.то в дівчинки яка заміж вийшла він уже є а вас 2 панночки певно наближаеться.дитині прощаеться все а вам хіба Бог простить
Цитировать
 
 
0 #199 Котик 22.07.2017 06:48
Наташа!Як тоби не стидно писать такую гадость на сотрудников,яки всю душу у Вас вкладами,жалили Вас ихотили щоб Вам жилося як дома.Як ти можешь зараз писать на интернат,якщо ти там 2 мисяци не проживаеш як ти можешь знать,що там видбуваеться подопечным з тобою нигто не спилкуеться бо знать яка ти.Мени тоби попала закрийся и живи сои со своим Геником пока Вас по интернатам не отправили Чи ти забула,що Гена тоже гворий.И мени потим будет цикаво чи будете Вы Тоди Нельке потрибни хотя занею теж псих ликарня плаче.
Цитировать
 
 
0 #200 ааааа 22.07.2017 07:10
Наташа коли неля сказала що ти долари вкрала ми не вірили бо і на співробітників казала що вкрали а потім знайшла і навіть не вибачилась і тоді вона рилась в тебе в телефоні і знайшла в тебе знімок в інтернет викладений полового органа і все показала співробітникам а тоді лікарю щоб тебе в ізолятор поселити а він сказав що це твоє особисте життя і ніхто не вправі туди лізти навіть вам НЕля Григорівно ти все забула будь розумнішою за бувшого керівника живи своїм життям коли тобі випав такий шанс і будь здоровою і щасливою
Цитировать
 
 
0 #201 Наталочка Петрович 22.07.2017 07:50
Я Самійлику непробачу за смерть своєї мами молодої,Бог судя йому судить не мені.Дівчата підопічні интернату звертаюсь до вас досить проклинати моїх рідних бабушка у мене не п'є неї 89 год,ходять до нас не бомжи а родичи,сестра не проститутка як ви пишите,вона не купила диплом вона тяжко училась,хороша робота була що поконтракту поїхала на роботу закордон,благоп олучно вишла заміж за хорошу людину,має два чудових синочків,мама не ескорд як ви пишите мама у мене добра людина була,и померла від рук Самійлика,те що в интернаті дають холодну воду митись, я знаю, компоти з червами,закрива ють у кошари,колять аміназін,трефта зін,серу под лопатку.Охотенко де була коли Іра Бойчук голодала,звонил а мені плакала у тел.що Света хліб один привезла и всьо,де дівались гроши,собі в кишеню.Дорогі підопічні знаю ви мене ненавидите,згад айте як ви мене просили щоб я вам дороги подарки купляла,я вам їх купляла собі я ничого некупляла все вам давала,бо мені вас жалко и я розумію тяжке життя в интернати,НЕ ЗАВІДУЙТЕ и вам колись щастя улибнеться.
Цитировать
 
 
-1 #202 ааааа 22.07.2017 07:53
пане Яцкевич закрийте ці брехливі коментарі тому що в співробітників увірвався терпець і світ ще багато чого узнае за Нелю Григорівну і навіть те як ви у нас в барі сиділи це нічого страшного а потім НЕля приревнувала нашого председателя гарну жінку до вас як обзивала і та опухла від сліз 2 дні.правду можна говорити поки терпим ще трохи
Цитировать
 
 
0 #203 Наталочка Петрович 22.07.2017 08:00
Правда в очі коле,це пише не Довжик,це я Малікова я жила 5 років,прийшла в интернат жити була Ігнатова,на другий день мене постригли налисо,вкололи аміназін и закрили в кошарі подихать,як би з вами таке зробили щоб ви говорили.
Цитировать
 
 
0 #204 ааааа 22.07.2017 08:14
Наташа видно де ти пишеш і ми розуміем твою обіду у всіх керівників бувають помилки але не жестокість тому що таким не місце в інтернаті.але співробітники записали розмови в невимушеній обстановці таких як ти і неля григорівна приказувала закрити дівчаток туди ж і скажи що це неправда ти ще була в інтернаті і тебе закривала також а потім випускала.як требувала твою карточку а ти віддала Гені щоб вона не знімала гроші.запереч це Наталочко!мовча ти не будем більше
Цитировать
 
 
0 #205 Наталочка Петрович 22.07.2017 08:27
Нелізьте куди ненада,те що було,те забулось,дівчат а я и Довжик вас незмушували,неб или як ви говорите у видео звернені Ми проти кошар 2.хто вас бив я,я навіть неможу трогати чи бити когось,схаменіт ься.
Цитировать
 
 
0 #206 Д 22.07.2017 10:02
панове наташа петровичь ми звами подолаем барер пиднтимай людей с плакатами в житомир памьяник королева як хочете навести порядок у интернати треба перекрить дороги траса киев чоп це завдання вам зверниться до партий любой вони помочьва буде и нелю григорьевна хай союз тв пиде житомир ул проспект мира кафе танюша остновка ввизволеня директор союз тв бабкин олег адрис через компютор его дание бабкин як йхати на богунию сторона маршутка 102 и 11и тролейбусом 3 бири нелю григорьевну довжик зробить вам интервю бабкин олег генеральни директор союз тв житомира телецентер театральна №7 телевидення обласне радио вещяние город житомир центер ул театральне №7 тролейбус №1 маршутка №108 польський костел остановка або театральна
Цитировать
 
 
0 #207 В 22.07.2017 10:12
просимо у сих людей хто живе радомишли цей интернат псих там холдна вода совхоз алкаголик пяний ходить есть подопечна шалимова света она моет машини гаражи ей спаюють мужики гаражив витя ейо покупает спитртние напой и интим самийлик спит шалимову возить на своюдачу интим а старша медсестра черепанська елена владимировна воровка мобилки и скупки продае телефони мобильни вона усебе кабинети зариваеться с оксана бригадир ферми и пють коняки
Цитировать
 
 
+1 #208 Р 22.07.2017 10:28
МАЛИКОВА ПЕТРОВИЧЬ НАТАША НЕЛЯ ГРИГОРЬЕВНА ДОВЖИК ВИ А ХУЕЛИ ЧТО ВИ ПИШИТЕ ВАМ НИКТО НЕ ПОМОЖИТ НИКОГДА СХАМЕНИЦЯ ПОКА НЕ ПИЗНО А ТИ МАЛИКОВА НАТАША ТВО Я БАБУСЯ ЗАБЕРУТЬ СЬОГОДНИ В ЛИКАРНЮ ПСИХ 16 00 БУДЕ СКОРА Я САМИЙЛИК ПОВЕЗУ ТВОЮ БАБА БОЖЕ КАКОЙ СРАЧ УТЕБЕ В ХАТИ БУТИЛКИ ВОДКИ ПУСТИ СМИТЯ
Цитировать
 
 
0 #209 Наталочка Петрович 22.07.2017 12:22
В тебе бутилки и смиття,и соби визвеш скору у психушку,а некомусь.
Цитировать
 
 
0 #210 Р 22.07.2017 12:48
наташа маликова ти сука я поверну тибе до интернату ми знаемо ти где живеш ми тибе повернемо скасуемо ти усю свою жити интернати есть документи самийлик не коли не пидписувати небуду департаментом житомира и наша деректор непитпише ти будиш наша отчесление не буде правда а ти бе положимо психушко неля довжик я самийлик обицяю
Цитировать
 
 
0 #211 Н 22.07.2017 12:58
ми вас питримуемо неля григорьевна довжик це вас здаса спотрохами соколовська алла васильевна вона сплетни щяс пяна сидить и говорить це звони ть по телефону своей тети радионовной ольги игнатовой солодухина пьяна лехицька пьяна рижа лена спить уже пьяна а толик повар подопечних интим секс самийлик шалимовой на дачи мие ему машину секс
Цитировать
 
 
0 #212 Н 22.07.2017 13:19
стельмащук мария и ейо дочка юрист купипила диплом юриста адвоката купила стьельмащюк наташа сплять що мама спить самийликом дочка спить с самийликом миколою василевичем люди чесна правда самийлик весь город радомишел переспав даже светлана петрововна така робила интернатим псих на гоголя №1 була зам директором нели григорьевной инсульт купила справку тоже спала самийликом секс
Цитировать
 
 
-1 #213 Н 22.07.2017 13:52
наташа твоя мамаша померла вид алкоголя стельмащюк и самийлик твоюмама на учети стояла псих радомишля псих динспанцери и лежала пси на гуйве житомири маликова наташа и петровичь наташа пидеш нагуйву с баба твоя житомир самийлик визвав скору 16 00 время пойде баба твоя а неля довжик тюрму 23 00 готовтеся сьогодни
Цитировать
 
 
+1 #214 ааааа 22.07.2017 13:58
бред от самих и собы писанина продовжуеться сами пишете и сами соби угрожаете1бредятина
Цитировать
 
 
0 #215 Наталочка Петрович 22.07.2017 14:26
Це мені угрожає підопічна Печорина яка вкрала у мене компьютер.
Цитировать
 
 
0 #216 Таня ю 22.07.2017 15:23
Маликова, ты Самилыку не навредила, а рекламу зделала! Всех он имел, спал, вас что жаба душит с Нелькой, что он вас не хотел?а ты неличка, прикрыла бы ротик своей шизофреничной сестре! Больше чем она тебя пропустила, больше некуда!
Цитировать
 
 
0 #217 Таня ю 22.07.2017 15:23
Маликова, ты Самилыку не навредила, а рекламу зделала! Всех он имел, спал, вас что жаба душит с Нелькой, что он вас не хотел?а ты неличка, прикрыла бы ротик своей шизофреничной сестре! Больше чем она тебя пропустила, больше некуда!
Цитировать
 
 
0 #218 Н 22.07.2017 16:42
я заявляю маликова натали петровичь по чолловику пан редактор приехать в интернат псих радомишель мени погроже вся компания печерина таня ю самийлик м в и стельмащюк прошу закритьи цей интернат назавжди я маликова наташа я заявляю навежитомирсас тюрма ьку область украйну це правда печерина врала компютор ескорд спить ссамийликом микола василевичем секс ескорд таня ю закрий сви рот то ти сука твой дити притулку жити плаче тюрма алла соколовська проститутка повизову с екс до вас приедить комисия в интернат радомишель в 27 07 2017 комисия с киева потим прийде 30 07 2017 комисия 5 08 2017 комисия псих интернат гоголя №1 радомишель житомирська область с киева комисия ви вори мобилки воруете черепанська елена владимировна усих подопечни пропадае санитарки пють изолятори водку люшенко приносить самогон а людей визаганяете кошару малу або велику обищяю зроблю вам вашу роботу каторгу тюрму пидете уси солодухина воровка и лехицка и шмуленко катя самийлик м в черепанська е в стеценко оксана анатоливна печерина света готовтеся до комисий пан редактор я заявляю на пишить кудинадо вони погрожують моей бабушке я маликова петровичь нгаташа неля довжик нетрогать позвонить до нели редактор
Цитировать
 
 
0 #219 Н 22.07.2017 17:09
я скульська света нас бють санитари стрижуть налисо забирають мобильни телефони усих подопечних моя кимната 35 кимната псих интернат черепанська забирае и охотенко света володимировна пичерина воруе гроши хробус люба воруе унас усих гроши купляе соби кофе ковбаси иде город пусак стельмащюк и ескорд пичерина проститутка
Цитировать
 
 
0 #220 Н 22.07.2017 17:38
санитарки изолятора ночью спят на креслах с 23 00 до 5 00 утра уси на лежачем санитарки сплять 4 00 до 6 00 налавочках ходячий верх спить 01 00 до 6 56 утра надиванох низ ходячий спить 22 00 до 7 00 утра на дивани с 9 00 до 18 56 велика кошара на улици хто спить на траве туалет на улици в корпус не пускають нас подопечних не пускають приказ старшой медсестри черепанськой елени володимировной глядять санитарк 5 штук сидять сплдетни розказивают провсих подопечних
Цитировать
 
 
0 #221 Н 22.07.2017 22:20
уважаеми пан редактор везмить палномочие в свой руки це питаня за бориться щоб вцому интернати навести порядок ви приежайте часто с комисею вас будимо ждати в понедилок 24 07 2017 року с 9 00 до 17 56 проверку зробить часто 29 07 2017 привезить комисию житомирська область город радомишель улиця гоголя №1 псих интернат для жинок нет гарячей води и плохо кормят ужас сригут налисо спасайте людей вид рабства огороди старша медсестра черепанська житомирська обл город радомишель ул миргородська №15 миргородська №18 игнатова ольга радионовна це плимяниця директор интернату охотенко светлана владжимировна самийлик миколай васильевичь интим секс подопечними на дачу возить ето люди це правда и черепанська елена владимировна воруе мобилки подопечних
Цитировать
 
 
0 #222 Н 23.07.2017 14:05
х робуска видио ти сука ворока геля оксана алкашка молдованка люда сука видио зробила невирте люди вони проти пишли нели григорьевной настроели подопечних я маликова наташа петровичь ето правда самийлик приступник секс с подопечними було стельмащук мария никалаевна воровка мобильники воруе черепанська елена влодимировна воровка мобильники бойчук ира брехуха на видио сочиняла сутенерка ольга радионовна м самийлик сутинер секс рабство геля оксана алкаголичка битовке пьют спят изоляторе бардак заставляют подопечних мить поли визде повар толик секс из подопечноми солодухина и лехитьська пьют мести роблят на смени бют подопечних и соколовська алла воровка алкаголичка по интернату спить кимнатах шмуленко воровка передачи вьоруе печерина ескорд секс
Цитировать
 
 
0 #223 Н 23.07.2017 18:06
самийлик вин щоб здох кончений насильник вор мобилки воруе подопечних и вмести продають с черепанськой еленой владимировной в скупку радомишели а модованка людка хай внук здохне хай молдованка состойт научете псих денспанцери пора нагуйву молдованка соколова алла васильевна алкашка стельмащюк мария воровка геля оксана алкоголичька битовке пьют изоляторе а людей виганяють велику кошару без завтрика без обеда и без полудника без ужина бо все це холодний хробуска люба воровка гроши воруе подопечних мельниченко воруе передачи подопечних шмуленко алкоголь приносить и олешенко оля приноситьб спиртиние напой :oops: :oops:
Цитировать
 
 
-1 #224 Таня ю 23.07.2017 19:46
Маликова, угомонись, на тебя уже никто не реагирует! Ты чего там бесишься? И чего детей проклинаешь!??я тебе их верну в сто раз !и ты ощутишь все то зло, что сидит в тебе! Мне жаль тебя! Желаю справится с этим злом!
Цитировать
 
 
-1 #225 Таня ю 23.07.2017 19:52
Чем больше ты будешь поливать грязью людей ,тем несчаснее будешь ты! Подумай, стоит ли игра свеч ?или все-таки подумаешь о семье, муже! Пока у тебя это есть!
Цитировать
 
 
-1 #226 Таня ю 23.07.2017 19:59
Маликова, собаки лают, караван идет! Знаешь такую поговорку? Вот ты и есть та сабаченка Нелькина!
Цитировать
 
 
+1 #227 Наталочка Петрович 23.07.2017 20:23
Дорогі читачи цих коментарий,я пишу без помилок,тей хто пише ці коментари то це,не я точно,я не гублю букви як хтось,и никого непроклинаю,мої х рідних ви прокляли,воно вам вернеться,а те що робиться в интернати це один ЖАХ.Чого люди миються холодной водой,чому компоти з червами,їжа холодна,не сольона,чому,об ьясніть будьласка.
Цитировать
 
 
0 #228 мельниченко люда 23.07.2017 20:34
с :oops: :oops: :oops: самийлик спить на дачи с подопечними войштейм спить вин
Цитировать
 
 
0 #229 хробус люба 23.07.2017 20:51
самийлик вор и насильник черепанська елена владимировна убийця людей интернати пенсий забирае с карток болоснова алкашка кончена воровка пенсий город радомишель читайте кментарий ето правда що робиться тута интернати охота чоловтик побив журналистьв вин був пяний як директорша охотенко и самийлик був пяний стельмащюк пяна очень
Цитировать
 
 
-1 #230 п 23.07.2017 20:53
продають рабство ескорт пичерину
Цитировать
 
 
0 #231 Таня ю 23.07.2017 21:12
Тот кто коснется моей семьи, словами, действиями, прокленами, учтите, я все знаю! Вы пострадаете, от своей же тупости, злости, и ненависти!я вам бумерангом все верну! Вы готовы это все принять?
Цитировать
 
 
0 #232 скульська света 23.07.2017 21:43
таня ю ти тупая корова и твоя мама чмо от молдованка люда пяниця соколовська алла алкашки спите пид заборами самийлик м в ескорд подопечних радомишель читаете кминтарий ето правда совхоз алкаш кончен божий навас урава найдеться панове стельмащюк мобилки воруе и черепанська е в воровка мобилок ул миргородьська 15 там живе пани черепанська медокоменти наркотични вона носить додому наголо стриже стельмащюк роздивае наголо и водить покорпусу нас усих санитарка геля оксана ночю спить на креслах пьяна шмулено воруе передачи у подопечних вода душ холодний помитися холодним совхоз алкаш недае гарячу воду душ гарячя линия 0800504040 и партия бют тимошенко или урядова 1545 я света скульська це правда клянуся богом
Цитировать
 
 
0 #233 М 23.07.2017 21:45
обицяють
Цитировать
 
 
0 #234 Мери 23.07.2017 22:08
Це просто жах таких санитарок пора посадити довично.......И Соколовську пим паще.... готуйтеся їде провірка Говорить Україна...
Цитировать
 
 
-1 #235 Наталочка 23.07.2017 22:12
Ну що можу вам сказати друзї Соколовська Шлюха спить з Самійликом спить в палатах . гроши краде додом все носить.. ескортом займається
Цитировать
 
 
0 #236 М 24.07.2017 05:40
ескорд самийлик спить с печериной с шалимова пють водку охотенко света вам ганьба такому директору черепанська елена владимировна воруе мобпить пяна илки знайте уси люди хто цечитае коментари це правда в интернате це бордак все холодне и варять несвиже толик повар стельмащюк воровка стеценко оксана ататоливна алкашка соколовська алла алкоголечка молдованка люда пьють битовке изолятора с23 00 до 1 00 ночи ждемо комисию як на бога тут рабство и тортури жах шмуленко воровка передачи воруе и рижа лена с
Цитировать
 
 
0 #237 М 24.07.2017 05:49
ждемо газету эхо в гости директора п одопечни ждуть вас икомисию 24 07 2017 интернати туртури происходят ужас стельмащюк роздивае подопечних наголо и стежуть налисо самийлик аменазин и перед ногами 12 чоловик уже померло направильний диагнози аменазин травить подопечних и черепанська воровка мобильники воруе несе додому г радомишель ул миргородська 15 дом старшамедсестра живе роскоши интерат робить
Цитировать
 
 
+1 #238 льпоп 24.07.2017 15:49
Неля Григорівна! Схаменіться Ви будь ласка,скільки можна поливати брудом всіх працівників,під опічних.За Ваше правління,Ви жодного разу не дивилися людям у вічі,що Ви за директор.Як Ви можете ходити містом,Ви осоромили свою родину,своїх дітей,син так і залишився без роботи,а що Вам зробили медсестри,навіт ь та сама Стеценко,яка залишилася сиротою,Ви і її паплюжите,побій теся Бога,дайте дівчині спокійно жити,у Вас також є діти і підростають внуки,задумайте ся
Цитировать
 
 
+1 #239 Таня ю 24.07.2017 18:54
Цитирую Дима:
Вот это срач несётся,я фигею!

Это пишет одна семья шизофреников, они инвалиды, поэтому не удивительно !они так розвлекают себя! Сами себе режиссеры , сами себе пишут, и сами отвечают!
Цитировать
 
 
0 #240 Полиграф Полиграфыч 25.07.2017 09:10
Редактор "Єхо" возомнил себя проФФессором Преображенским и "отдал власть" в руки Шариковых. А они всех , как котов-....Душили, душили....
Цитировать
 
 
+1 #241 ШЕФ-РЕДАКТОР ЭХО 25.07.2017 11:32
Я сознательно не вмешивался в процесс комментирования этой актуальной публикации. Не приемлю как крайних позитивных, так и крайних негативных высказываний. Мыслить и действовать резко, по-крайнему - вздор и очень опасно! Почему мы взялись за эту животрепещущую тему? Причин несколько. Во-первых, кто же защитит несчастных подопечных от издевательств? Власти? Сомневаюсь. Во-вторых, разве только в Радомышле, моей малой Родине, творится сейчас такой беспредел? Кто смотрит телевизор, знает, что не только здесь. Глупые домыслы о том, что все эти комментарии от подопечных сочиняет Н. Довжик - глупость, ибо со времени публикации этого газетного материала она находится на отдыхе далеко от Житомирщины. Но обратите внимание, сколько "грязи" вынули из тыльной стороны внешне как будто бы благополучного бытия этого интерната его подопечные! Из комментария к комментарию повторяются одни и те же обвинения в адрес руководства, персонала этого учреждения. Волосы стают дыбом, когда анализируешь вот такую печальную статистику. При той же не совсем уважаемой поклонниками Игнатовой-Охотенко Н. Довжик в среднем за год в этом интернате умирало 10-11 человек. Когда же и.о. директора интерната стала С. Охотенко, только за неполных два месяца на той свет ушло около 10-ти подопечных, в т.ч. 33-летняя совсем молодая женщина от всего-навсего банального воспаления легких!!! Что это, случайность? Или все-таки головотяпство тех, кто отвечает за здоровье подопечных?
А предыдущему комментатору Полиграфу Полиграфовичу за едкий комментарий в мой адрес, отвечу так: не редактор "Эхо" возомнил себя профессором Преображенским, а такие, как Вы, Шариковы, защищающие тех, кто издевается над несчастными подопечными. Бог все видит и всем таким воздаст по заслугам.

ШЕФ-РЕДАКТОР "ЭХО" В. ЯЦКЕВИЧ
Цитировать
 
 
0 #242 Шариков 25.07.2017 13:06
Пишите, бумага все стерпит, тем не менее вы ответили на последний коментарий, но почему-то не включились в предыдущее обсужение, переполненное как спецэффектов, так и аффектов происходящего. Если вы не лицемерите и действительно хотите помочь жителям этого интерната, инициируйте создание гос, или общественной структуры контроля. Но вы же не об этом... Поэтому посыл вашей газеты через эту статью мелок и неприятен, похож на гаденькую сплетню и реакция на него соответственная . Пациенты с тяжелыми хроническими психическими расстройствами вовлечены в какой-то безумный процесс и кукловодом выступаете именно вы. Решит ваша статья проблемы подопечных ?! Сомневаюсь.
Цитировать
 
 
-1 #243 ШЕФ-РЕДАКТОР ЭХО 25.07.2017 14:35
Конечно не решит, если все будут мыслить так как Вы, считая, что несчастные пациенты не имеют права быть вовлечены "в какой-то безумный процесс" и что "кукловодами выступаете именно вы". Как раз не мы, а те, кто потворствует грубому насилию над несчастными подопечными. Не сомневайтесь, мы доведем начатое журналистское расследование с помощью правоохранитель ных органов до объективного разрешения. Или Вы думаете иначе?
Кстати, почитайте, пожалуйста, комментарий №130. Не только я лично так считаю...
Цитировать
 
 
+4 #244 Шариков 25.07.2017 14:55
Бог вам в помощь, если вы хотите помочь хворим, а не прикрываясь благим делом, лоббировать свой интерес!
Цитировать
 
 
-1 #245 Лара 25.07.2017 22:45
ШЕФ-РЕДАКТОР ЭХО, Вы утверждаете что Н. Довжик находится в данный момент далеко за пределами Житомирщины? Откуда ж Вы так хорошо осведомлены? Смешно даже... Как будто бы она не может писать коментарии с других областей Украины?
Цитировать
 
 
0 #246 Женя 25.07.2017 22:54
Во всех коментариях одно и то же, но написаны они под разными именами. Вывод - писал их один человек. И похоже у нее ни стыда ни совести. Одна грязь! Я думаю, что нормальное издание не позволило бы себе такое публиковать.
Цитировать
 
 
-3 #247 Н. Довжик 25.07.2017 22:58
Позавчора повернулась з поїздки в Радомишль. Два дні читаю І перечитую коментарії. Я сама в шоці. Я вірю в те ,що то крик їх душі, скрик про поміч.Мені згадалося ,як я прийшла в інтернат п,ять років тому і підійшла до малого павільйона(коша ри -це любиме слово о.родіонівни) --це така була зварена метелева клітка 6м.+9м., замість підлоги висипана щебенка з втоптаними камнями в углу туалет( відро перевернуте і стілець з вирізаною диркою)Це був червень місяць .Стояла жара і крик підопічних. Вони простягали до мене руки і кричали спасіть нас, вас сам Бог послав!Таку каптину я бачила тільки в кінофільмі про концтабір. Можете шановні читачі уявити там підопічні стояли по 12 і більше годин кожного дня ,місяця , роками. там же вони і обідали,без ложок звичайно.Спочатку я як побачила подумала ,що вони настільки психічно хворі що не розуміють ,як їсти ложкою.Потім вияснилося,що ні ложок ,ні чашок ні мисок не було в наявності. Від всьго побаченого я не могла дома ні їсти ,ні спать. Звичайно я зразу ж розпорядилася , хто хоче відпочівати, хай відпочиває, хто прогулюватись хай прогулюється на їх вибір. Замість кошари провести ремонт і зробити літній реабіляційний павільйон і щоб забули слово кошара. Підлогу виклали плиткою,стіни - зеленим профнастілом оббили.За допомогою лісгоспа зробили п,ятиметрові дубові столи та лавки. Тут вони віддихають.
Цитировать
 
 
+1 #248 Н. Довжик 26.07.2017 00:37
Звичайно , я й уявити собі не могла ,щоб так знущалася з підопічних заслужена орденоноска і уявляла іншу картину, де підопічним комфортно і над ними не проводять ось таке психічне та психологічне насилля (п.2 ст.40КК україни,ч.2ст.189 КК України, п.3 ст.25 Закону України Про психіатричну допомогу, ст.3 Конституція України). Я ніколи не ставила мету звільнити частину працівників , особливо сімох з родини Задерейко. Я поставила завдання перед працівниками перебудуватися по відношенню до підопічних. Основне завдання - це гуманне, поблажливе, співчутливе ставлення до підопічних. Кожного дня на п,ятихвилинці, на нарадах, на зборах піднімалось питанняНа видному місці вивісили стенд витяг ст.25 Закону України Про психіатричну допомогу.Підопічні самі перші вивчили напам,ять цю статтю і робили зауваження вже й санітаркам, які в свою чергу звичайно були незадоволені таким поворотом. Всю дорогу підопічних держали в страху.За будь яку провину стригли налисо,роздівал и наголо і водили по інтернаті,стави ли на коліна, закривали в ізолятор та ін. щоб інші боялися. Особливо в жостокості відзначилася мл.медсестра Стельмащук. Тільки їй одній підопічні давали здачі,що вона неодноразово попадала в обласну лікарню. Після мого усного зауваження в адресу Стельмащук вона ховалася за лікарняні.Невдоволення санітарок спочатку наростало.Легше дать їм штурхана , десь прикрити чи настрахати. А підійти, обняти підопічну вспокоїти ой я бачила як їм було важко ! Але вони старалися! Звичайно проводилася робота й з підопічними в тому ,що вони живуть під одним дахом значить вони всі сестри і повинні друг дружці допомагати. Підопічні контролювали меню, допомагали більш немічним. Як говориться любов і мур пробиває. І я зрозуміла,що я на правильному шляху. Підопічні полюбили санітарок, завжди вибігали за ворота щоб їх зустріти як вони йшли на зміну.,Підопічні , що не дивно, стали спокійніші ,із задоволенням йшли на трудотерапію. П,янка була в інтернаті заборонена. Психологічний клімат в інтернаті був ,нарешті,спокій ний. Про це сказала остання двадцять шоста перевірка за два з половиною роки Ууповноважена Верховної ради з прав людини Темченко О.В.Звільнена була тільки одна санітарка Зубчик,що до крові збивала підопічних.Отже, читаючи ці коментарії я не можу повірити ,що це все робиться в інтернаті.Підопічні не вміють брехати, вони як малі діти говорять,що є,або говорять те,що їм внушили або навчили. Іншого в цьому випадку не дано.Якщо там таке робиться , то хто до цього допустив повинен нести відповідальніст ь, але що говорити коли такого , не побоюсь цього слова,коновала Стельмащук поставила т.в.о.ст.медсестри. Якщо в душі людини немає любові ,співчуття,ніжн ості ,совісті решті врешт, то їй місце не в інтернаті, тому що це буде гріх до сьомого коліна.
Цитировать
 
 
+2 #249 Таня ю 26.07.2017 05:47
Неля Григорьевна вы угомонитесь? Ваши личные амбиции, вам снесли крышу! Это интернат закрытого типа для подопечных, но не для гостей.сюда может прийти любой человек, и посмотреть как живут больные, и как они себя чувствуют! Если здесь так плохо, тогда почему редактор эхо, не хочет забрать своих родственников от сюда? Или ему всеравно что с ними? А вы неличка, бессовестно врете, проклинаете, и угрожаите всем людям! За ваше руководство ,в интернате розвели туберкульоз, а мы роботая даже не подозревали с какой опасностою работаем! Если
Вы так сильно переживаите, почему вы не прийдете, и не поговорите с подопечными? Боитесь услышать правду? А вы, редактор эхо, приезжайте, вас лично уже подопечные ждут, чтобы рассказать вам все, что они о вас думают! У нас ворота для всех открыты !прежде чем поливать грязью персонал, подумайте о своей старости! А подопечные не умеют врать, они же как дети! Так почему вас бесит тот факт, когда они говорят правду во втором видео "ми проти кошар -2"
Здесь они не как на утреннике, где вы Довжик, посадили, сценарии роздали, пару угроз, и дело зделано! Так вы про департамент роскажите, а не персонал грязью поливайте! Ну не санитарки вас убрали! Что, выше стоящих обосрать слабо? Наконец то сейчас адекватный директор пришел, на роботу хочется идти! Вам мы желаем удачи, и не сойти ссума, а нам спокойной роботы !
Цитировать
 
 
+1 #250 Лара 26.07.2017 08:48
О, вот и Н. Довжик нарисовалась собственной персоной. И не на один поставленный вопрос выше она так и не ответила. А вместо этого замыливает глаза и дальше продолжает проклинать. Видно ей настолько снесло крышу, что она не может понять что все эти проклены вернутся ей бумерангом. И это человек, который ходит в церковь. Вы пишете про ужасные условия при бывшем руководсте, а почему тогда увиливаете от того (было написано выше), как при Вас закрывали подопечных и даже проверка по правам защиты человека этот факт подтвердила. Вы лично Н. Довжик закрыли двоих людей в малюсенькой комнатушечке, где рядом стояла ведро с нечистотами и они дышали этим. А про туберкулез чего молчите. Или и дальше будете скрывать этот факт? Был он или нет? Так как выше упоминались даже имена несчасных умерших. И зачем Вы врете что за последние два месяца умерло 10 человек. Ведь это не правда. Если Вы Неля Довжик настолько верующий человек, то Вы не будете врать, оскорблять, проклинать. Хотя нет, Вы фарисейка!!!!
Цитировать
 
 
+1 #251 БЕЛА РУДЕНКО 26.07.2017 11:41
Скажіть, будь ласка, якими же тупорилими треба бути, аби захищати Ігнатових - Охотенко - Задерейків? Не Довжик же спорудила оту клітку-кошару. Не вона взяла собі на 10 років у рабство недієздатну сироту-підопічну. Не при ній за два місяці вмирало до 10 чоловік. Не при ній ставили ст. медсестрою Стельмащук, котра найбільше знущається над підопічними. І не Нелька, а падлюка Охотенко зі своїм чоловіком побили журналістів, замість того, аби показати їм все, що твориться з отією Ірою Бойчук, сиротою, недієздатною підопічною... Тіреба продовжувати? І ви ще зварганили оте відео "Кошари-2", де змусили підопічних повторювати, як попугаї, за вами усю оту ахінею про Довжик і "Эхо"...
Скоти ви!!! Падлюки!!! На ваших Ігнатових-Охотенко- Задерейків чекає не лише народний, а й Божий суд...
Цитировать
 
 
+1 #252 Лара 26.07.2017 13:00
Вот, никаких конкретных ответов нет! Только грязь и оскорбления. Чего и стоило ожидать. Редакция упорно скрывает все преступления Н. Довжик перед подопечными этого интерната!!! Одно и то же, как будто бы пишет один и тот же человек!!!! Я в шоке и Н. Довжик еще была директором!
Цитировать
 
 
+1 #253 Таня ю 26.07.2017 13:02
Довжик не сотворила, а усовершенствова ла эту клетку, как они её называют! От туберкулеза за месяц люди не згарают, а за 2 -3 года, во время правления
Довжик Н. Г. ПОЧЕМУ НЕ ХОТИТЕ ПРИЕХАТЬ?МЫ вас ждем! А те картинки что вы зделали пани Довжик, были зделаны при вас, вы месяц как работали с нами! Вы сами приказали принести старые кровати , и положить самых неодыкватных больных, а потом вы как дурачка начали делать им фото сесию. Мы даже подумали, что вы не интернетом руководить собираетесь, а режиссером фильма заделались! Просто для всех был шок, директор -который должен заниматься делом, на самом деле занималась интригами, сплетнями, и показывала режисерские способности! А то что люди месяцами ели одну капусту -варенная, паренная, и так кусками! Люди голодные были при вас! Приезжайте и посмотрите
Сейчас как они живут! Почему вы боитесь, ?Богомильные вы наши! Н . Г. Довжик все что вы могли, вы уже зделали , у вас было целых пять лет! Надо было не щелкать, а роботать! Если вас так любят как вы говорите, почему вы по человечески с достоинством не попрощались с людьми, а как последняя крыса збежали с этого интерната! А мы вас
Очень сильно ждали, даже подарок подготовили и в газете "эхо "заматали! Как вы могли проявить такое не уважение к колективу? Как вы могли не попрощаться со всеми детьми, как вы их называете! А прятаться за гнусными коментарями, по меньшей мере это подло! И проклинать до седьмого поколения? Это вообще бред! Вы что, бессмертные?
Цитировать
 
 
+1 #254 Таня ю 26.07.2017 13:17
Над вами все в городе смеются, даже стыдно за вас,
когда спрашивают -как вы с ней работали? Н . Г. Довжик, ваш день не 8 марта, а день космонавтики!
Ну, извините, подопечные называют вас космос. Видимо они чувствуют родную волну и связь с космосом, как и у вас! Вы же их учили мидитировать, и ловить связь с космосом! Только вот ваше сознание улетела на другую планету, а вернуться забыла!
Цитировать
 
 
-1 #255 наталочка петрович 26.07.2017 13:38
шановна таня ю.неполивай когось грязю як ти поливаэш Довжик,у мене немаэ слив про тебе сказати,но все таки скажу,ви изнущатели,скот и,и бесердечни до пидопичних,будь те ласковими до всих нещасних людей яки знаходяться в цьому закладу.те що написала Довжик це вся була правда,пидопичн и стояли боси на щебьонки,їли руками,у їх небуло ложок ви їм недавали,щитали людей за тварин,ви звери а люди є людьми.Досить грязь писати на добрих людей.
Цитировать
 
 
-1 #256 Для Белки Руденко 26.07.2017 13:38
Неуверенные в себе люди пытаются за счет агрессивного поведения как бы подбодрить самих себя, придать дополнительный импульс собственной активности.
Используется предоставленная возможность высказать своему партнеру все то плохое, что давно накопилось. Как правило, высказывания носят такой характер, что их долго не смогут забыть.
Агрессивное поведение – это чаще всего индикатор элементарной невоспитанности . Чем больше себе позволяет человек, тем менее он воспитан.
Такое поведение может быть следствием сильного раздражителя, так называемого реактивного мышления. Такого рода мышление блокирует возможность адекватной оценки ситуации, самоконтроля и спокойного осознания происходящего.

Как можно в таком состоянии продолжить спор, дискуссию? Приведет ли такое продолжение к позитивному результату? Что будет с Вашим здоровьем, если Вы будете постоянно использовать такую стратегию?
Цитировать
 
 
0 #257 Люба 26.07.2017 14:33
Нешанована нами редакція газетьонки-сплєтніци "Ехо" напишить про таку підопічну як Танюша Гольштейн. До приходу на посаду директора інтернату ця дитинка була дієздатна. З приходом же Неллі Довжик вона одразу же зробила її недієздатною і забрала у неї усі пенсійні карточки. Мало того що Довжик забирала усі гроші Тані, так ще й Таня у Довжик дома пахала як раб. Подивіться відео, отам так дитина усе чітко розказує і так ніхто її навчити не міг! Закрити дитину на цілий день дома одну і дать одну миску гречки без нічого на день! Оце опікунша! А ще у церкву ходить! То чого не пишете про це редакція? Звичайно не напишете бо вам вигодно захищать Довжик бо було вам тепло біля неї. За пять років Таня пахала удома не тільки у Неллі, а й у її родичів. Чистила курей, собачок, спала з собачками, гляділа дітей онуків Довжик. Ну да бабуля Неллі була дуже занята куди їй оти онукі.
Усі директори які з нами робили казали своїм працівникам дякую за роботу. А ви Неллі за усі 5 років окрім хамства і подлості нічого не робили.
Цитировать
 
 
+1 #258 Таня ю 26.07.2017 15:01
Так я повторюсь, почему эти добрые люди збежали, как последние? Почему не прийти сюда, вам никто не запрещает! Добро пожаловать в наш дружный коллектив, и пообщаетесь с подопечными! Чего бросаться пустыми словами, приезжайте, вызывайте кого хотите, вы себе не представляешь как сильно ждут все, хоть кого нибудь! Так как все хотят росказать про Довжик Н. Г. Всю правду, и персонал, и подопечные! Если наберетесь смелости, и прийдете тоже?
Цитировать
 
 
+1 #259 Таня ю 26.07.2017 16:37
Цитирую наталочка петрович:
шановна таня ю.неполивай когось грязю як ти поливаэш Довжик,у мене немаэ слив про тебе сказати,но все таки скажу,ви изнущатели,скот и,и бесердечни до пидопичних,будь те ласковими до всих нещасних людей яки знаходяться в цьому закладу.те що написала Довжик це вся була правда,пидопичн и стояли боси на щебьонки,їли руками,у їх небуло ложок ви їм недавали,щитали людей за тварин,ви звери а люди є людьми.Досить грязь писати на добрих людей.

Отвечаю, для шизофреников и тугодумов, прийдите и посмотрите! Тельная приехала из отпуска, и росказывала всем, как Довжик Н. Г. Звонила ей, и диетовала ей что писать в комментариях! Это разве нормально? Вы опустились ниже плинтуса! Если вы Довжик, опускаитесь до разума больных? Тогда вам нужна помощь! У вас большие проблемы с психикой! Нет, это конечно понятно, быть директор интерната, а сейчас стать никем! Какая психика это выдержит?крепитесь! Жизнь на этом не заканчивается! Возьмите в пример Ольгу Радионовну, живет себе человек на пенсии, радуется внукам, правнукам, и своей жизни! Ушла красиво, осталась досихпор в почете и уважении у персонала и подопечных! Вам этого не понять, вы все перечеркнули! Будьте благорозумны, остановитесь, и не теряйте самое главное в жизни, -
это ДУШУ!
Цитировать
 
 
-4 #260 nataliya R. 26.07.2017 17:33
Ой , як же хочеться повернутися "клану " )) Уже перестали "косить" під подопічних , тепер під "персонал", та ще й російськомовний ))) Так чи інакше, а потрібно на місце керуючого інтернатом ставити третю особу, дуже далеку від клану ( при призначенні повинна пройти перевірку у СБУ) . Повністю змінити персонал , від сестри - господарки до сторожа Толіка. І звичайно органам відповідним потрібно провести розслідування по вищевказаним фактам. А навіть тут , в коментарах , є багато такого , за що потрібно притягувати до відповідальност і . Єдине . що потрібно щоб "відповідні органи" були не місцеви, тому що ми всі знаємо це крепке "звено" із влади , міліціі ( поліція- називатися поки не заслугоують)..
Цитировать
 
 
+1 #261 Таня ю 26.07.2017 18:23
Я роботаю там санитаркой, и я не собираюсь срываться! Пусть приедит проверка, телевидение, нам нечего скрывать! Наш интернат всегда занимал первое место в Украине, и это было благодаря усердному трудолюбию всего персонала, и Ольги Родионовной! А Довжик свой клан не создавала?невестка, сынок, кума, подруга, и т . д. Чего вы вцепились в Охотенко С.В? Жаба душит, что она окажется лучше вас? От этого вы ссума сходите?
Цитировать
 
 
+2 #262 Тетяна 26.07.2017 21:34
Цитирую Таня ю:
Тельная приехала из отпуска, и росказывала всем, как Довжик Н. Г. Звонила ей, и диетовала ей что писать в комментариях! Это разве нормально? Вы опустились ниже плинтуса!


Так от як усе було насправді. Ай-яй оце дійсно таки да! А ще ви редакція газетки пишете про те, що ви дуже переживаєте за хворих. Та ви з тією Довжик однакові. Прикриваєтесь Богом в серці. Ні, у вас його нема. Нормальні люди не будуть проклинати чужих дітей, бо знають, що всі прокльони їм вернуться і ляжуть на їх сім'ї. а тут використати хворих нещасних дітей. Та що ж ви робите? Де ваша совість? Хоча про що йде річ. У таких, як Яцкевич, Михальова, а тим паче Довжик совісті нема і не було. Там пусті очі, бездушні, а в серці диявол. Тут ви вже "превзошли" самих себе. Що ж тепер напишуть Довжик заступнички, такі як nataliya R. і Белла Руденко? І ви ще пан редактор так БРЕХАЛИ, що Довжик була за межами Житомирщини. Ай-яй та видно ви звикли до такого розкладу подій, видно, що у всіх ваших статтях одна суцільна брехня!!!
Цитировать
 
 
0 #263 Григорий 26.07.2017 21:37
Жесть!!!
Цитировать
 
 
-2 #264 Н.Довжик 27.07.2017 01:16
Особисто для Тані Ю, а вірніше до Люди Новіченко санітарки інтернату. Як тобі не соромно так забріхуватися і так вислужуватися цій династії??? Я тобі зовсім не дивую. Я пам,ятаю як ти бігала біля мене і грала таку ж роль прості Господі, після того коли я побачила як ти з доброго дива втрачала свідомість прямо на роботі, а потім принесла довідки вислужувалася передімною . Неодноразово передавала свої торти мені ,хоча ніколи я ніяких тортів не їм про це знають в інтернаті, я їх віддавала тим які їх люблять їсти .Я ,вибач мені, не знаю які твої торти на смак.В зв,язку з твоїм незрозумілим здоров,що ти на рівній дорозі йдеш і без свідомості падаєш. Крім дорвідки від лікарів ,що ти можеш працювати ти мені написала розписку , що ти за себе несеш відповідальніст ь. Ти добре знаєш,що питання твоєї роботи було не знято.Я ніколи, співчуваючи тобі ,не відмовляла у різних відпустках. Звичайно, щоб зняти для себе таку напруженість в роботі ти продалася за п,ять копійок Задерейкам,Ігна товим і особливо Охотенкам.Згадай як ти мене вмовляла і обнімала ,і дуже просила,щоб я прийшла до твоєї дочки на весілля .Я була ,бо поважаю в першу чергу твою матір,яку нещодавно зустріла всю в сльозах,де ти зі своїм чоловіком ледь не побили ,але добре поштурхали її,забираючи від неї документи на трьохкімнатну квартиру.Я як могла вспокоювала твою маму Женю.В меї піднявся великий тиск .І я її проводила.І вона мені жалілася скільки вона тобі по життю зробила добра, а ти її різними словами. Не займайся брехнею, ти прекрасно знаєш,що я не така, як тобі диктують.І не бери гріха на душу.Бог палкою не б,є.Для інтернату я зробила багато,але то були мої обов,язки. Давай візьмемо кухню.Там все поміняно, плиту,столи,ван ночки.Закуплдено холодильники,жа ровий шкаф,посуди згідно санітарних норм. І основне -запрацював санузел і дівчата не бігають за сотні метрів. Може не так? А в складах - дві нові німецького виробництва великі морозильні камери і холодильник.Сьогодні продукти зберігаються відокремлено,зг ідно санітарних норм.Не так? А яка в нас столова після ремонту,а кольори підбирали самі підопічні!Хіба не так? А металевих ліжок в інтернаті більше немає,замінено на дерев,яні.Тоже не так?А чотири роки назад запрацювала дизінфекційна камора,де де пропарюють матраси,одіяла, подушки.Може не правда?А везли з мягким інвентарем ви вже не носите на плечах,а на візках. Тоже не правда? А щоб вам снітаркам не було скузняків при повітрюванні коридору ,було поставлено пластикові двері.Тоже правда!А ванни без витяжок? Забула? А заміна труб на пластикові,почи наючи від котельні. Тоже забула? Чи може не було магазина на території інтернату? А на місці магазину реабілітаційна кімната.Я впевнена ,що ти там не була! А ти зайди і побач їхні вироби!!Слабо?Зроблено багато,всього не перерахуєш! Це була кожний день буденна робота.Ти забула коли я заборонила ,щоб санітарки грузили сіно? Та інше. Те що ти так все забула то й не дивно,бо в тебе така хвороба.Правильно Світлана Пєчоріна сказала в відео В нас даже й санітарки помінялися в краще сторону. Це було тоді при мені. Зараз ви наче проснулися від сплячки.Такі як ти,Стельмащук,С амійлик,Охотенк о,орденоноска,О ксана Геля,Соколовськ а проводите психічне насильство і допит підопічних. Ви люди добрі подивіться на їх відео-2 .Наприклад Таня Гольштейн наколена і шепотом говорить,боїтьс я.Іра Бойчук -перед нею стоїть як дерижер Охотенко махає руками!!!! Охотенко що ти порушуючи закон дозволяєш таким не грамотним санітаркам проводити допити? Ти думаєш що правильно з жестокості і брехні розпочинати цю святу роботу? Тебе не лякає отой гріх який ти береш на себе.Я Люді не дивую,вона хвора людина,а ти.Тебе життя вже раз злякало,а ти продовжуєш притягувати гріх.Що ви збудуражили весь інтернат!!! А за Підопічну Галину Войтенко будеш нести вскоровті з Самійликом кримінальну відповідальніст ь!!!.Шановні читачі ,зверніть увагу. Галя Войтенко відкривала відео -1,подивіться уважно сидить і стояла здорова нормальна людина,а зараз після наколювання вона стала лежачою,не встає! І твоя Охотенко підопічна Ірина на ізоляторі ,можливо доглядає за Галиною,вона має практику в тебе дома,за трьома лежачими судна виносила ! Роками!!! Ти хочеш сказати ні! Не бреші! Весь інтернат знає,що я на всіх зібраннях вчила і просила підопічних говорити тільки правду.Запитайте їх ,що любить Неля Григорівна -ПРАВДУ!!! Брехня від нечистого.Сьогодні перемога ваша,але не підопічних.Але якщо вас всіх каснеться Свята Рука Божа,ви будете рвати на собі кожу і коси на голові,як зараз роблять нещасні при вас підопічні. Не довго вам чортихаться в інтернаті. Господь Бог для чогось це допустив! Слава йому !!!А я дякую Богу що здорова,це найвища цінність! І знаю ,щоб ви недруги,зависни ки мені бажали ,мене оберігає Бог і мене чекає велика радість,яка ? Обов,язково взнаєте! Підопічним терпіння,а ви поки не пізно схаменіться,бо велика біда висить над вашими головами! Амінь!
Цитировать
 
 
+2 #265 Таня ю 27.07.2017 07:59
Неля Григорьевна, не прикрывайтесь Богом! Я здесь лицо не заиниересованно е, и первой вы начали эту грязь вылжизивать на людей! Причем моя личная жизнь? Она разве относится к роботе? И у меня вегетососудиста я дистания, при этом заболевании комиссия разрешает роботать! Не вы мне медвежию услугу зделали! Меня взорвал тот факт, что вы начали грязь выливать на санитарок! Когда я пожаловалась вам что таблеток нет, подопечные буйные, агрессивные, они нас могут убить, задушить! Когда я сказала, что у больной голоса, она напала на меня и начала душить!вы мне в ответ -прочитайте ей молитву и побрызгать святой водой! Неля Григорьевна, вы в своем уме? Мы же не в монастыре работаем! Вы что, медик, ?почему вы лезли в медицину? Теперь мы боимся все туберкулезом заболеть, ведь при вас две санитарки заболели этой болезнью, до сих пор не вышли на работу! И это все при вашей власти! И вы за мои грехи не переживайте, я за них сама отвечу, а вам следует задуматься о своей душе! Подопечные росказали, как вы под угрозами закрытия интерната, заставили больных вас выхвалять! Это просто жесть! Как вы могли ударить таких людей, по больному месту? Кому интересно судьба интерната, приедут сюда, и поговорят с людьми! И вас мы приглашаем Неля Григорьевна! Или вы боитесь? Умойтесь святой водой, помолитесь, и приходите!
Цитировать
 
 
0 #266 nataliya R. 27.07.2017 08:54
Таня ю.чи Люда Новіченко , як вам буде простіше , я вам так скажу - я не пишу просто "від балди" , я знаю дуже гарно ситуацію в інтернаті .) І навіть зараз ви не зуміли залякати всіх подопічних , так , вони ківають головою в знак згоди , але мають свою думку і дуже чекають змін. Вони знають що не тільки їхне здоровя , а навіть їхне життя у ваших руках . В один чудовий день вони можуть не прокинутись .. Тепер щодо Галини .. Дійсно , приїздила комісія обласна , приїзжали представники ООН , спілкувалися з хвормим , в тому числі з Галиною . На відео Галина теж здорова , адекватна ... Зараз Галина лежача , в памперсі .. Це ви рахуєте не злочин ? Ви ким там себе возомнили ? Богами ? Маєте право вирішувати долю , чи право на життя цих людей ? Де ж пропали коментари подопічних? Не тому що ви забрали телефони , планшети ? А скажіть будь ласка , чому зняли стенди з номерами гарячої лінії? Дуже багато звичайно питань , але нехай вам їх задають правоохоронні органи .. Ганьба вам ..
Цитировать
 
 
+1 #267 Таня ю 27.07.2017 09:50
Маликова, что ты несешь? Галя ходячая, и сама ждет хоть кого нибудь из вас! Что бы сказать вам, все что она о вас думает !маликова, ты чего не хочешь прийти и навестить своих подружек? Про которых ты так яростно печешся и переживаешь! Чего боишься? Ты знаешь, как они тебя ждут! !!? Соскучились наверное по тебе! Прийди, и Нельку захвати!
Цитировать
 
 
0 #268 Читач газети 27.07.2017 10:08
ОГо, сколько божьих людей в одном месте собралось. И так и сыплют, так и сыплют карами Господними. Шановні! А Бог знает, что вы тут от его имени вещаете?! И раздаете палки и "рванье кожи".
Бог-это Любовь, это смирение перед Божьей волей, Бог в Душе, в добрых словах и в красивых поступках, а не в вами придуманных палках и карах. Господь ни карает! Карает себя сам человек -ненавистью, завистью, дурными словами и мыслями. Подумайте об этом!
Цитировать
 
 
+3 #269 Григорий 27.07.2017 10:11
Да, в коментах одно и то же! И как ни странно, на самые главные вопросы ответа так и нет. Вместо этого, эта госпожа Неля Довжик и дальше продолжает проклинать. Это ж надо быть такой конченой чтобы лезть в семьи, сидеть и писать самой себе коментарии, проклинать чужих внуков. Бабуля, у тебя что внуков нет? Настоящая мать и бабушка так не поступят! Сотрудники психоневрологич еского интерната, я Вам искренне сочувствую что Вам пришлось работать с таким безграмотным, бездарным, неуравновешенны м, сексуально озабоченным (выше по коментариях это подтверждается) директором. Ну а по поводу газеты "Эхо", то теперь я убедился, что здесь нечего читать, газета построена на сплетнях. И к тому же делает себе пиар, используя при этом несчастных больных людей! Это отвратительно и омерзительно! И никогда больше читать это издание не буду!!!
Цитировать
 
 
0 #270 Женя 27.07.2017 10:12
Довжик куди тобі ще торти їсти, ти і так як корова :lol: :lol: :lol: ympay
Цитировать
 
 
+5 #271 Таня ю 27.07.2017 11:04
Уважаемые читатели, мы искренно благодарим Вас за понимание и сочувствие! Но Слава Богу, это все в прошлом! Подопечные находятся в полном порядке, им оказывают должный медицинский уход, питание усиленное, идет ремонт ихних комнат, чтобы забыть все плохое, и жить дальше! Чтобы вы видели, с каким интузиазмом подопечные хотят помочь, так как понимеют что это все для них! Наш директор Охотенко С.В. не упускает из виду ни один пороцес зделанной роботы, все держит под своим контролем! Подопечные довольны, колектив работает как часы!
Вы уж извините Неля Григорьевна, что наш директор не реагирует на ваши с газетой "эхо , так как она занята роботай! Ей некогда обращать внимание по сторонам, кто как бесится, и недоволен жизнью! Как ведете себя, то и имеете! А Светлане Владимеровной желаем удачи терпение, и легко преодолеть все трудности! А мы в свою очередь, весь персонал, готовы вам в этом помочь! Да поможет вам Бог!
Цитировать
 
 
-6 #272 Н.Довжик 27.07.2017 11:36
Значить я не помилилась ,що ти Новіченко.Люда,хватить займатися брехнею!!!Скіль ки ти будеш натягувати на себе негатив.Не займайся брехнею для такого кодла ,як вони не має нічого святого. Ти б краще написала як миннулого року восени орденоноска поїхала на поле де пасли діти корів якраз почав іти дощ.І коли я розпорядилася щоб санітарка пішла і забрала їх в інтернат і що вона побачила? Орденоноска роздівала підопічних,а її внук з машини фотографував,а потім сказала б що я їх роздітими відправила. Я швидко доповіла в департамент.Їй зробили дзвінок. Бабо, з конячою мордою наче прачом хто потрипав ,а може орденом по мармизі сиди вже дома,що ти робиш? Щоб потім ось це читати?Амінь.

Отже я не помилилась що це ти Новіченко писала під Таня ю.Що боїшся називати своє прізвище? Бо то суцільна брехня і досить забріхуватися, досить брехнею займатися,в тебе серйозний діагноз,а ти втрачаючи своє здоровья працюєш в кукловодів лялькою.Якщо ти не дай Боже втратиш свідомість і розіб,єш голову ,а довідки в Охотенко від тебе немає і розписки тоже і опинися там ,де зараз Зубчик,як використаний матеріал. Зараз орденоносці Зубчик не потрібна.І ви всі працівники не потрібні .Це вона на ваших спинах,на вашому здоров,ї побудувала собі кафетерій,магаз ини,будинки,ква ртири в підопічних забирала,а вас до речі мала за бидло,стадо. І ви її боялися ,як духу.Мене в інтернаті не боялися,а я відчувала повагу
до мене.І порядок в мене був і підопічні любили.А те що виїм зараз нав,язали ,то це на вашій совісті.Ви накололи підопічних Гольштейн,Зою Омельянчук,Іру Бойчук,а особливо Галину Войтенко поклали в памперси,і ти Люда добре знаєш за цю металеву клітку.Ви санітарки коли я запитала ,а вам їх не жалко,що ви так їх держите?Я почула відповідь,що в ввечері вони падають на ліжка і вже нічого не хочуть ,вірніше їм уже нічого не хочеться ні їсти,ні медикаментів.Люда не займай місце Зубчик,бо вилюнуть і скоро.Ти б краще розповіла про підопічну Галю Бондарчук 1976 року нар. з Новоград-Волинська,опіку н Ігнатоваяка роками працювала посудомойкою в кафетерії кланових.Ти ж знаєш, як неї там згвалтували і вона на відміну від Іри Бойчук , родила в інтернаті хлопчика,якого пізніше здали в дитячий будинок.Пізніше його всиновили.Так чого ти це не пишеш? Це ж правда!!!Весь інтернат про це знає!Ось це повинні викривати,дії гестаповки.Це була друга рабиня Ізаура. Сьогодні Танічка Гоштейн житла в мене,як була у відпустці в одній із спальнь до речі зтелевізором і спала на новому дивані на якому ще ніхто не спав.До ночі дивилася телевізор.А ця родина ніколи Іри ну не брали в квартиру,або на рудню .Я посвідчу коли були обідигодові по батьках то вона сиділа і плакала і розпровідала як вана жила і ночувала з батьком охотенкоі, її заставили щоб спала в одній кімнаті з пералізованим батьком.Щоб швидко винести судно чи поміняти памперси чи підмити і це тоже правда !!!То може б оце писала! .Вони себе вилікують по Герменіях та Ізраліях. До речі і в Ізралії як була тоговорила всі сили прокладу ,але її вберу з роботи. Мені люди і звідти розповіли . Да пішло десятки доларів.поки що долари перемагають.А ти Люда візьми в руки Біблію там написано =почитай родителей своих= попроси в мами прищенні і ти як на світ народишся і можливо подивишся на все це іншими очима.А слово АМІНЬ з єврейськоїознач ає =правда,вірність ,істєно =. А за медикаменти в нас їх було дорстатньо, всезалежало від психіатра секс символа Самійлика. Це тема окрема.Можливо напишу дальше.
Якщо ти мене зрозуміла ,я буду дуже рада. І ще одне ти і твої подруги запам,ятайте.Ти санітарка і ніяк вони не впишуть тебе в свою компанію. Ти ніхто проти них,пиль.Використають і розвіють і забудуть що ти така є чи була. Це першої марки злодюги,гестапо вки-,ордениносці. Ти їм не компанія. От так.
Цитировать
 
 
+3 #273 Любаша 27.07.2017 11:58
Нелька тебе жаба давить за орден? Ти на свою пику перекошену од злосты подивися. І ніхто не знає чи тебе на старості год твої діти і внукі будуть тебе доглядать. Кому ти треба і шо ти доброго зробила не тільки людям а для своїх дітей. Якшо ти така набожна то лучше поможи бідноми батьку своїх дітей якого ти завезла і сховала у селі і він там голодний холодний і ниякой помочи од дітей нема. Бо ти така їх научила.
Цитировать
 
 
+4 #274 Оксана 27.07.2017 12:16
Прочитали усі коментарії Н. Довжик (особливо 264). Ви пишите що так багато зробили для інтернату, а тепер дайте відповідь нам Н. Довжик що ви зробили з підсобним господпрством? Якого через вас уже зоусім нема. Оце вся ваша сама головна робота була за усі 5 років.
Цитировать
 
 
+2 #275 Таня ю 27.07.2017 12:56
Я Неля Григорьевна, как то со своей матерью сама разберусь! А насчет моей болезни, не завидуйте, и не зацикливайтесь, берегите себя! А то мало ли что, беду на себя накличите! Вам это надо? А картошку, что вы взяли из интернета, для посадки на ваших огородах, мы надеемся что вы вернете на базу? Когда выкопаете, привезете этим бедным людям, за которых вы так печотесь! Вы же человек от Бога, и не присвоите этот урожай себе? Вы же не такая!
Цитировать
 
 
+6 #276 Таня ю 27.07.2017 13:12
Неля Григорьевна, больше чем вы себя опазорили, дальше некуда ! Угомонись, и дайте людям о вас забыть, а то над вами каждый день все ржут! Мне даже и стыдно за вас, была директором, а стала посмешищем всего города! Мне даже вас жаль !а куклой я никогда не была, и вы это знаете! Даже когда вы мне угрожали увольнениям, если я не подпишу ваши гнусные лживые бумажки, я не побоялась пойти против вас! Даже передала вам, через ваших кукол, что вы можете меня уволить задним числом, как вы это умеете!
Цитировать
 
 
-4 #277 Н.Довжик 29.07.2017 15:48
Хватить брехати!!!Маріо нетка,лялька,ші стьрка - це ти таня ю (новіченко л.) Хватить брехати,хватить вилизувати,не вписуєшсяься ти ,санітарка ,в їх багатий клан, хто ти для них ? Ніхто , виплюнуть і розітруть. Печеш свої торти то печі і не рипайся бо ти їм не нужна.Займися своїм здоров,ям і помирись з матірь,ю і не забріхуйся, не займайся наклепами. Це ти лялька опозори лася на все місто.З тобою гуляють ,а дома сміються з такої дурочки як ти.Ти номер два після зубчихи.Невже ти так впевнена що ці безлюди залишаться на роботі, по їх плаче кримінальна справа.А заслужена орденоноска подала в Богунський райсуд м.Житомира на редактора газети Єхо і хоче стребувати з нього 100 000 гривень. Смішно? Да! За що ??? Може за кошару любиму для неї=, а може за банно-пральний де жодного разу підопічні не милися , вся плитка обвалилася, чи може за магазин на території інтернату, чи може за те ,що їли борщ руками,чи може за те , на горбах носили білизну підопічні ,зігнути аж до землі, чи може за те ,щосанітарки і не тільки ішачили по селах зі сапами, а потім втомлені змушені іти на роботу,а може за Іру Бойчук яка роками доглядала трьох лежачих, а як був годовий обід то вона плакала бо ніхто її не взяв,бо вона вже використаний матеріал і вона не потрібна ( тебе новіченко тоже це жде), чи може за Галю Бондарчук, яка роками працювала посудомойщиком в їх кафетерії, чи за металеві ліжка,що на них не можна було спати пружини врізалися в тіло.Тому й матраси були такої якості ,як ліжка? А на кухні ледь жеріла одна камфорка,тай вся кухня не відповідала санітарним нормам,а можливо за столову обдерту,а можливо за тендери по державних закупівлях риби,фруктів та хліба що принесло збитків на суму 495,7 тис. грн., а можливо за те, що дизенфікційна камера стояла для показу комісії,вірніше для ордена, так як і банний комбінат, можливо за високу смертність, а можливо за те ща бухгалтерія зимою в шубах сиділа, а в коридорі на голову сипалась щекотурка , а можливо за те ,що годувала кнурами нещасних підопічних і багато ще чого. То за що ти просиш суд стягнути з відповідача сто тисяч. Коли ти наїсися1 Люда, спечи їй торта і хватить брехати тому ,що вони в інтернаті робити не будуть і ти тоже !!!
Цитировать
 
 
+4 #278 Таня ю 29.07.2017 17:22
Мне очень жаль, что вы так и не поняли ! Все мои действия только во благо этого интерната! Марианеткой я ни у кого не была, в том числе и у вас! Хватит беспокоится за мою мать, она по сути дела не касается! Почему вы свою не зберегли? Что она свела свои счеты с жизнью! Неля Григорьевна, в каждом шкафу есть свои скелеты, давай не будем их трогать! За то, что вы зделали для интерната, большое спасибо! Но почему вы не поблагодарили весь персонал за проделанную роботу, за то что были с вами, помогали, слушали! А вы нас грязью! Вот за это мне и обидно! Постарайтесь успокоится, смириться, и жить дальше! Посветите себя внукам, и будете счасливы! Оставьте хоть каплю уважения,этих людей что служили вам верой и правдой! Но вы не оценили, ксожелению! И зачем вам орден? Хотите, мы вам корону подарим? Только оставьте меня и наш коллектив в покое!
Цитировать
 
 
+3 #279 Таня ю 29.07.2017 17:43
Я человек маленький, и независемый!мне ничего не надо! Я обыкновенная санитарка, которая борется за справедливость. Если бы вы Неля Григорьевна, нас услышали раньше, вы бы многих ошибок не допустили! Мне ничего не нужно, меня нельзя купить, и должностей я не занимаю! Теперь подумайте, зачем мне это? Просто терпеть не могу, когда кого-то поливают грязью! Вот и все!
Цитировать
 
 
-4 #280 Н.Довжик 30.07.2017 14:28
Грамотний економіст і бухгалтер підрахує чи можна держати хозяйство і витрачати державні кошти на господарство ,а не на життя підопічних. Сьогодні стоїть питання економії коштів,виділени х облрадою. Держати господарство,як що є десятки гектарів землі . І звичайно не мае чуми, такої ходячої з орденом на плечі. І не тобі санітарка судити про господарство А ви працівники читайте Закони і Положення,сього дні центральна увага приділяється здоров,ю і емоційному стану підопічних,їх реабілітація.А тобі Люда торти торти їсти пролтипоказано на твою хвору голову та сосуди, але не протипоказано щоб чоловіфк тобі надів п,ятиярусного торта на голову, щоб закрило тобі рота і очі щоб ти менше кричала ( орала ) на нещасних підопічних і проводила допити у вигляді запитань і вгости тортом Володю Капранчука за його старання на відео-2, але і йому не можна їсти в нього тоже голова (він змінив голос ,але й кожна підопічна пойме що це він,як у тому анекдоті коли їхали в автобусі двоє, один пукнув що сидів біля вікна і почав пальцем по вікні водить, а той що рядом сидить говорить звук підробив ,а запах ні, так що Валодя звук підробив , смороду напустив на весь світ порушивши ст.40,189 ККУ Бог вас учить,а ви його на жаль не чуєте. Благословіння тобі Люда і тобі Володя Божого! Амінь.
Цитировать
 
 
-4 #281 Наталочка Петрович 30.07.2017 14:43
Шановний Володя Капранчук,зверт аюсь до тебе,коли я почула твий голос у видео,яке ти створив разом из санитаркою Новиченко Л.мене ошарашило ,тоби працювалось добре при Довжик Н.Г.приходив коли хотив уходив також,було таке що и неприходив,тоби Довжик Н.Г.виписала трудову книжку,хиба тоби працювалось погано,Вова до тебе з увагою и любовью ставились,а зараз нихто неставиться,за скильки ти купився що продав добрих людей яки тоби ишли завжди назустрич,ти думаєш Охотенко пиде тоби назустрич чи зробить тоби якесь добро,ни,Охотен ко тебе вишверне як ганчирку останю.Вова схаменись хоть ти,досить заниматись брудом у своєму житти,ти ще молодий не ганьби себе,уси давно поняли що ти говориш у видео МИ ПРОТИ КОШАР2 яке ти виклав у ютуби,уси смиються з тебе.Згадай добро и отвечай добром тим людям яки робили для тебе добро,та ишли тоби завжди назустрич,незаб увай того що було але нероби того що просять,ти хуже робиш ниж комусь.Угомонись.
Цитировать
 
 
-4 #282 Н.Довжик 30.07.2017 15:20
Ти Новіченко шестерка кланова, ти дуже швидко забуваєш, як приходила до мене в кабінет і сюсюкала так як і їм і стрибала і вислуживалася передімною і матір за тебе просила і розписки мені писала, щоб працювати і сто раз скажу попроси прощення в матері своєї і перестань брехати.Моя мама ,горенько мені ,померла в лікарні після операції. Хватить брехати ,ти вже вся забріхалася, хватить за всіх санітарок розписуватися, розумні люди працівники ніколи не забудуть ,як зарплату залишали в їх магазині, а мати т.в.о. Охотенко на той час працювала завскладом. То хто об,їдав підопічни х? Може скажеш що це не правда! І ще раз кажу ,не розписуйся за весь колектив, ти не бігала з сапкою по полях як всі дівчата ти й тоді викручувалася ,вилизувала аби не піти на поле , то мама твоя бігала ,і не тільки,А дівчата працівники дуже добре тебе таку хитру знають.Замовкни і не бреші!!! Я завжди вчила не тільки працівників а й підопічних, говорити тільки правду. І не знущайся нд підопічними! Ви всі хто причетний до відео2 порозводили по углах проводили допити, за це бкдете всі відповідати по статті Закону. На жаль!
Цитировать
 
 
+3 #283 Таня ю 30.07.2017 16:04
Ну вы меня и росмешили Неля Григорьевна, особенно анекдот, очень жизненный опыт у вас! Вопервых, это не Володя, не берите грех на душу, не обижайте ребенка! Вовторых -на поля я ездила и роботала вместе со всеми, пока позволяло здоровье! В третьих-кто вам мешал за пять лет уничтожить кошары, как вы называете прогулочные дворики? Кто вам мешал зделать ремонт в бано -прачечной? Кто вам мешал? Вам оставили такое хозяйство, такую базу! Как по мне, обо мне можите говорить все что угодно, хоть посмеюсь! Людей не трогайте! Приедите к нам, мы вас коронуем, и будите королевой на пенсии! А если хотите роботать так сильно в интернате, я уступлю вам свое место! Для королевы, ничего не жалко! Какая разница кем роботать, главное на благо родины и этих несчастных! Вы конечно артистка, спору нет, но за пять лет вы могли уже и выучить, что в интернате не 115 подопечных, а 215! Эта первая лож, в пяти минутах вашего видео! Позор вам!
Цитировать
 
 
+4 #284 Оксанка 30.07.2017 17:00
Зайшла сюди випадково. Розуміючи з ваших коментарів, Довжик Н. - підопічна?!Стільки маразму та орфографічних помилок я ще не бачила. Але якщо це пише не підопічна психоневрологіч ного інтернату, то у цієї людини явно перша стадія психічного захворювання. :-?
Цитировать
 
 
+4 #285 Таня ю 30.07.2017 17:42
Так это вы из экономии сожрали весь скот? Или все-таки поделились с идиномышленника ми?
Цитировать
 

Обсуждение закрыто

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 87 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира