ЩЕ ОДИН РОЗІГРАШ ПРИЗІВ. ДОРОЖЧИХ

 

Оголошуючи попередній розіграш призів серед тих з вас, шановні передплатники, хто встигне до 1 грудня передплатити наші газети «Эхо», «Хозяюшку» і «ТелеЭхо», ми пообіцяли, що буде проведено ще один розіграш, вже з крупнішими призами, серед тих з вас, хто передплатить наші газети на цілий рік, а також серед тих, хто передплатить разом по окремому передплатному індексу одразу «Эхо» і «Хозяюшку».

Сьогодні ми виконуємо обіцяне. При цьому варто зазначити, що ті з вас, хто вже передплатив вищезгадані наші газети на цілий рік, а також разом «Эхо» і «Хозяюшку» і надіслав нам свої заявки на попередній розіграш, не повинні повторно надсилати заявки на новий розіграш. Ви вже автоматично включені до нього.

Тому у вас є можливість одразу стати переможцем першого і другого розіграшів.
Видачу призів гарантуємо! А результати першого розіграшу серед тих з вас, хто встигне передплатити «Эхо», «Хозяюшку» і «ТелеЭхо» до 1 грудня цього року, оголосимо через наші газети до 15 грудня цього року. Ну, а ті з вас, хто вже передплатив наші газети менше ніж на рік і взяв участь у попередньому розіграші, можуть доплатити за вже передплачені газети до кінця наступного року і також взяти участь у новому розіграші більш крупних призів. Результати сьогоднішнього розіграшу опублікуємо в наших газетах до 15 січня 2018 року.
Ну а тепер, будь ласка, уважно заповніть нижче розміщений талон і надішліть його нам у редакцію за адресою: редакція газети «Эхо», вул. Чуднівська, 106-в, м. Житомир, 10005. З відміткою «На розіграш призів».
Гарних вам виграшів і велике спасибі за те, що будете з нами і в наступному році!

РЕДАКЦІЯ

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 301 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира