ОТРИМУЙТЕ ОБІЦЯНІ ПРИЗИ!

Як ми і обіцяли, в сьогоднішньому номері газети публікуємо імена тих з вас, шановні передплатники, кому усміхнулося щастя в ході розіграшу призів.

Нагадаємо, що за умови першого стану розіграшу в ньому брали участь ті з вас, друзі, хто першими встиг передплатити до першого грудня цього року наші видання.
Перед тим, як назвати імена переможців, зазначимо, що до завершення передплати на 2018 рік залишилися лічені дні. А нам так хочеться і в новому році  бути разом з вами!

Як же йде передплата? Передусім хочеться подякувати нашим читачам і поштовикам з Андрушівського, Житомирського, Любарського, Попільнянського, Ружинського, Чуднівського, Коростенського, Олевського районів, де показники вище середньообласних. А от бердичівляни, радомишляни, новоград-волинці, пулинці чомусь пасуть задніх. Сподіваємося, що до завершення передплати і там поліпшаться справи з передплатою. Тим більше, що саме для передплатників в січні 2018 року ми подаруємо унікальні церковний, посівний календарі, ваш гороскоп на весь рік! Подаруємо також і багато цікавих, корисних для вас нових публікацій. Ну а шеф-редактор видань "Эхо" В. Яцкевич, як і раніше, активно захищатиме права тих з вас, хто потрапив у біду. Тому Володимир Михайлович уклінно просить усіх вас, шановні шанувальники наших газет, вчасно оформити передплату на 2018 рік на наші видання. Ми вас не підведемо!
А зараз публікуємо імена переможців розіграшу. Яким буде приз? Компенсація коштів за цілий квартал передплати, а це майже по 70 гривень, повернуть тим з вас, хто потрапив у число переможців розіграшу. Це Л. М. Гречанюк з с. Івниця Андрушівського, Л. Б. Виноградська з смт Кам'яний Брід Баранівського, В. В. Бруцький з с. Нехворощ Андрушівського, Г. М. Рогот з с. Нова Котельня Андрушівського, Л. В. Білоус з с. Старий Солотвин Бердичівського, Н. П. Олійник з с. Скраглівка Бердичівського, Б. Д. Онищенко з с. Хом’янка-Лазарівка Брусилівського, Л. М. Булас з с. Березівка Житомирського, Т. В. Штатська з с. Сінгури Житомирського, Т. І. Трокопенко з с. Ольхівка Ємільчинського, Г. Ф. Васянович з с. Діброва Коростенського, В. Г. Волошин з с. Стрижівка Коростишівського, О. Й. Неверова з с. Жеревці Лугинського, В. С. Липський з с. Топільня Лугинського, В. М. Навроцький з с. Малий Браталів Любарського, Г. П. Гарбузюк з с. Филинці Любарського, О. В. Романчук з с. Владівка Малинського, Р. П. Тимошенко з с. Немильня Нов.-Волинського, О. С. Баблицька з с. Ст. Дорогинь Народицького, М. В. Гарбар з с. В'язівка Народицького, З. В. Шкорбот з с. Новоозерянка Олевського, М. О. Бондар з с. Радовель Олевського, В. М. Рибинський з с. М. Кобилин Овруцького, В. І. Сугак з с. Корчівка Овруцького, М. І. Назарчук з с. Лисівка Попільнянського, В. П. Безверхий з с. Єрчики Попільнянського, Н. М. Кручко з смт Корнин Попільнянського, В. Я. Шведюк з с. Соколів Пулинського,
Г. В. Кравченко з с. П-Гута Пулинського, Г. В. Шиловець з с. Раковичі Радомишльського, Т. І. Шпак з с. Заньки Радомишльського, В. П. Хмельницький з с. Городок Ружинського, І. С. Шевчук з с. Верхівня Ружинського, А. В. Савіцький з смт Биківка Романівського, Т. А. Кобилянська з с. Биківка Романівського, М. І. Ковальчук з с. Волянщина Хорошівського, Л. О. Несенюк з с. Високе Черняхівського, Н. С. Попченко з с. Малі Коровинці Чуднівського, В. С. Мельник з с. Стовпів Чуднівського районів.
З міст призів удостоїлися: Г. І. Габзівська з Андрушівки, М. П. Омельчук з Баранівки, С. М. Соломай з Брусилова, Л. В. Біллє та Н. І. Кухар із Житомира, В. М. Князєва з Ємічиного, Т. В. Янко з Любара, М. В. Бойко з Малина, Л. І. Шилюк з Радомишля, О. П. Прудеус з Романова, Г. Д. Осіпова з Черняхова.
Нагадаємо, що всім вам надійдуть вищевказані грошові призи поштою. Окрім того, всі ті з вас, хто передплатив наші газети на весь 2018 рік, а також ті, хто разом з "Эхо" отримуватиме  поштою по окремому передплатному індексу ще й "Хозяюшку", зможуть також взяти участь у другому етапі розіграшу, ще з більшими призами. Повторюємо, для участі в цьому розіграші вам не потрібно ще раз заповнювати і надсилати до редакції розіграшні талони. Ви вже автоматично включені в розіграш.
Ну а ті з вас, кому не дісталися призи, не переживайте. Усі ваші вітання з пам'ятними датами, оголошення, медконсультації для вас ми надаватимемо на пільгових умовах. Та й надалі розіграші продовжимо, отож саме вам і може усміхнутися удача! Та все ж ми щиро вдячні вам за те, що найкращими призами для вас є наші цікаві і так необхідні в кожному домі газети.


РЕДАКЦІЯ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 109 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира