НАЙДОВША ЧЕРГА У ЖИТОМИРІ

Нізащо не вгадаєте, де в Житомирі найдовші черги!

Ні, зовсім не в секонд-хенді, церкві чи в приміщенні "Житомиргазу" біля ЦУМу. Найбільше людей щоранку збирається в чергу до кіоску Зарічанського РЕМу, що на Житньому ринку.

Вони спеціально приїжджають сюди з багатьох сіл Житомирського району, щоб владнати свої справи з електрозабезпеченням і заплатити за нього. Інколи біля віконечка кіоску збирається добра сотня людей, і цей конвейєр протягом дня постійно поповнюється все новими і новими клієнтами енергетиків. За винятком хіба що двох вихідних - неділі та понеділка.
Треба віддати належне господині кіоску Наталії Петрівні Шатило. Витримати таке колосальне навантаження одній, причому з приголомшливою витримкою і чіткістю, справа далеко не проста. Треба ж не просто ввічливо вислухати кожну людину з її проблемою, а й уточнити по комп'ютеру, яка ситуація у неї вдома насправді, роз'яснити тарифи, прийняти оплату, виписати квитанцію і т. п. Якось, терпеливо стоячи в цій безконечній черзі, ми прикинули, що за зміну вона приймає десь до тисячі відвідувачів.
А тому запитання до керівництва РЕМу та "Житомиробленерго": чому так непродумано організовано цю справу? Чому в місті більше немає жодної подібної точки для обслуговування тисяч і тисяч абонентів із Житомирського району? Тоді люди не стояли б по півтори-дві години в черзі під дощем чи снігом, на холодному вітрі. От якби наші чиновники постояли тут бодай трохи, вони б почули, що думає і каже рядовий народ!

М. ВАСИЛЕНКО

ВІД РЕДАКЦІЇ. Цю публікацію з редакційним запитом ми адресуємо керівництву "Житомиробленерго". І чекаємо на позитивну відповідь.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 104 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира