«ГОМО НАПЛЮВАТІС»

У Житомирі зафіксовано нову людиноподібну істоту -"гомо наплюватіс".

Від звичайних житомирян вона відрізняється насамперед тим, що поводиться зовсім не так, як заведено у нормальних людей, а як їй заманеться, і на всіх інших їй начхати.

Такий "гомо" на вулиці може залюбки висякатися на тротуар, кинути під ноги недопалок чи щосили підфутболити ногою бродячого кота, а в під'їзді свого ж будинку крадькома викрутити електролампочку. У трамваї, маршрутці, іншому громадському місці він зовсім не звертає уваги на стариків, жінок і дітей, ніби їх у природі взагалі не існує, а на будь-яке зауваження відповідає 8-поверховими матюками. Всі  інтереси цієї істоти зосереджені виключно на самій собі і  кількох своїх захопленнях, серед яких найбільш цінні для неї пиво і шашлик, все інше вона не розуміє і розуміти не хоче, а тому відверто насміхається з усього того, що для її куцого розуму недоступне. На роботі для цього "гомо" головне сачкувати, вдома - відлежуватися на дивані, в компанії таких, як він сам, "прийняти на груди". Він обожнює бабло: якщо йому "підмажуть", то без вагань підніме руку навіть на рідну матір чи стане "тітушкою". Війна, реформи, держава - все це йому абсолютно байдуже, все це йому, як він сам відверто каже, "по барабану", тому що такий "гомо наплюватіс" живе виключно для самого себе.
Я більш ніж переконаний, що такі непробивні "гомо" існують і у вашому чи сусідньому домі. То знайте: всі наші біди: і ваші, і мої, й інших людей не стільки через погану владу, скільки через ось таких "гомо", які вперто коптять небо поряд з нами. Це про таких сказав колись Юліус Фучік: "Найбільше бійся байдужих, бо тільки через них у світі існує зло!". І тому головне завдання кожного з нас - зробити все можливе, щоб їх у Житомирі і країні було якомога менше!

М. Степаненко, пенсіонер

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 222 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира