АНАТОЛІЙ ПЕШКО - ЛЮДИНА НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ, КРИШТАЛЕВО ЧИСТОЇ ТА ЩЕДРОЇ ДУШІ

На нашій житомирській землі народилася династія, яка й досі продовжує нести світло і зцілення не тільки тіла, а вже й людської душі.

Педагогічний колектив КНЗ "Коростишівська спецшкола-інтернат" Житомирської обласної ради висловлює щиру подяку найшановнішому земляку, громадському діячу, політику, академіку і віце-президенту Академії економічних наук, доктору економічних наук, академіку Академії вищої школи України, академіку Академії соціального управління України, кандидату медичних наук, позаштатному раднику двох Голів Верховної Ради України, мера м. Києва та прем'єр-міністра України, члену редколегії професійного журналу "Соціально-економічні проблеми і держава", члену Національної спілки журналістів України і просто людині з великої літери та з палаючим у серці добром до кожного нашого вихованця Анатолію Володимировичу Пешку.

Хочеться додати до вищевикладеного, що Анатолій Володимирович є сином славетного лікаря Володимира Андрійовича Пешка, який з квітня 1975 року був завідуючим відділом охорони здоров'я Житомирського облвиконкому. На цій високій посаді В. А. Пешко проявив себе грамотним організатором охорони здоров'я, ініціативним, принциповим керівником. Він чимало уваги приділяв упровадженню системного підходу в управлінні закладами охорони здоров'я області, зміцненню їх матеріально-технічної бази, розбудові об'єктів охорони здоров'я. Починаючи з 1976 року, завдяки його ініціативі й наполегливості введено в дію 14 сучасних лікувальних корпусів та 14 нових поліклінік. В усіх районах були організовані відділення швидкої невідкладної медичної допомоги, а в містах - станції швидкої і невідкладної медичної допомоги. Кількість терапевтичних лікарняних дільниць зросла з 194 до 307, педіатричних - з 140 до 234. Особливу увагу В. А. Пешко приділяв зокрема розвитку системи охорони здоров'я сільського населення - при ньому було організовано роботу 27-ми сільських ФАПів. Забезпеченість населення ліжками зросла із 111 до 120 на десять тисяч населення, лікарями - з 19,6 до 26,6, середніми медичними працівниками - з 73 до 81,9. Завдяки наполегливим зусиллям та важкій праці впродовж роботи на посаді завідуючого В. А. Пешка в обласній лікарні були відкриті спеціалізовані відділення: торакопульмонологічне, ревматологічне, опікове, проктологічне, судинної хірургії. Завдяки прикладу батька Анатолій Володимирович впродовж свого життя не залишається осторонь від дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають вади здоров'я, та людей похилого віку, яких, на превеликий жаль, держава залишила напризволяще. Надає систематичну багаторазову й різноманітну допомогу, аби якось прикрасити та зігріти їхнє життя. На нашу думку, головним пріоритетом його життя є дарувати часточку свого серця, любов, надію на світле майбутнє.
Шановний Анатолію Володимировичу! Ми, колектив КНЗ "Коростишівська спецшкола-інтернат" дуже просимо Вас на прийдешній президентській кампанії, яка розпочала свою роботу 31 грудня 2018 року, все ж таки подати свою кандидатуру на найвищу посаду президента України. Адже ми вважаємо, що саме такі люди, як Ви, Анатолію Володимировичу, чесні, високодостойні, професійні, турботливі, повинні очолювати найвищі посади в державі. Завдяки таким людям Україна може стати нарешті мирною, щасливою та з розвиненою успішною економікою.

З повагою колектив та батьки вихованців КНЗ "Коростишівська спецшкола-інтернат"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. Побільше б нам таких депутатів! До речі,  ми можемо надати сторінки нашої газети для звітів й іншим народним обранцям. Наші адреси і контактний номер телефону - на останній сторінці газети.

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 591 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2022. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира