ПОШТОВХ ДО НОВОГО ЖИТТЯ

або як у Житомирському Реабілітаційному центрі ставлять на ноги

Протягом двох з половиною років сотні людей змогли відчути на собі реабілітацію майбутнього. Благодійна Організація "Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних" вже чотири роки допомагає тим, кого спіткали хвороби чи травми.

А починалось усе з 2015 року, коли тисячі українських військових, потерпаючи від війни на Сході України, отримували важкі поранення, травми чи захворювання. Про реабілітацію тоді навіть і мови не було. А люди просто прагнули жити. Без болю, без обмежень. З мріями та можливістю самореалізації.
У 2015 та 2016 роках фонд направляв поранених бійців за кордон до провідних лікувальних закладів Ізраїлю, Чехії, Австрії, Німеччини. Проте вартість перебування у клініках є надто високою, а кількість людей, що потребують реабі¬літації в Україні, постійно підвищується. Тож "Фондом братів Кузьміних" було прийнято рішення відкрити реабілітаційний центр із сучасним обладнанням, провідними фахівцями та базою міжнародного досвіду у відновленні військових.
Фонд став першою благодійною організацією в Україні, який почав займатися розвитком професійної фізичної реабілітації.
Відтак, з початком 2017 року, у новостворений центр реабілітації почали звертатися перші українські бійці, яким війна зламала не тільки життя, а й віру у майбутнє без болю та обмежень.
Більш ніж за два роки в центрі побували сотні військових.
"Ми бачили біль та відчай. А ще зневіру! Зневіру у власних силах та можливості знову стати на ноги. Такими заходили до нашого центру бійці. Проте заняття за заняттям - і результат говорив сам за себе. Хлопці, яким прогнозували милиці до кінця життя, йшли від нас самостійно. А ті, хто мав бути прикутий до ліжка, починають самостійно сидіти та обслуговувати себе. І головне, що для тих, хто боронить наші землі, - це все безкоштовно!" - розповідає Сергій Кузьміних, голова фонду.
У центрі лікуються бійці не тільки з Житомира та області. Сюди приїжджають з найвіддаленіших куточків України.
"Враховуючи велику кількість людей, що потребують відновлення, ми розширили комплекс запропонованих послуг, тому вже два роки наші спеціалісти працюють також з дітьми, що мають церебральний параліч. По допомогу до нас звертаються й ті, хто переніс інсульт, та ті, хто має певні проблеми з опорно-руховим апаратом, - наголошує Сергій Кузьміних. - Проте ми не зупинилися лише на Житомирі. В Черкасах та Києві активно працюють аналогічні центри реабілітації".
Для кожного, хто звертається по допомогу, пропонується індивідуальна комплексна програма фізичної реабілітації. Адже природна потреба людини - бути здоровою, мати свободу та самостійність рухів, самореалізовуватися та жити повним життям!

Центр реабілітації Фонду братів Кузьміних знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Вітрука, 9-в. Контактні телефони: 096-691-66-31, 063-211-52-60.

 


Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 60 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира