ЕЛЕКТРИКА ПОДОРОЖЧАЛА – НАСЛІДКИ ВАЖКІ...

Зростання тарифів на електроенергію для людей, на жаль, було лише питанням часу.

Адже українське керівництво зобов’язалось перед Міжнародним валютним фондом підвищити ці тарифи «до економічно обгрунтованого рівня», а також поступово зняти субсидування з бюджету для генерації. Тож в останній день травня Кабмін прийняв відповідне рішення. Як відомо, спочатку тариф планували зробити диференційованим: для тих, хто споживав не більше 100 кіловатт на місяць (переважноце пенсіонери), хотіли залишити 2,64 грн за кіловатт. Та в підсумку прийняли єдиний тариф для всіх – 4,32 грн за кіловатт з 1 червня. Старий тариф (2,64 грн за кВт) залишили лише для тих, у кого встановлені електрокотли, але тільки за умови споживання не більше 2000 кіловатт на місяць (якщо цей ліміт буде перевищено, застосовується новий тариф – 4,32 грн). Ця пільга діятиме лише з 1 жовтня по 30 квітня.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 324 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира