У РОДИНІ "ПЕРВОЦВІТ-ФАРМ" - ПОПОВНЕННЯ

Минулого тижня мережа аптек "Первоцвіт-Фарм" поповнилась ще одним закладом: у Житомирі розпочала роботу нова аптека з широким асортиментом і доступними цінами за адресою: вул. Чуднівська, 106-В.

Після традиційного перерізання червоної стрічки усі присутні змогли ознайомитись із асортиментом медичних засобів, а дехто відразу ж придбав необхідні ліки, адже фармацевти підготували цікаві акції та подарунки першим покупцям.

В аптеці можна придбати медичні препарати за одними з найнижчих цін, а в разі їх відсутності –замовити за телефоном (098) 049-20-77. У продажу тільки якісна та сертифікована продукція - від спеціалізованих препаратів до засобів догляду та косметики. Заклад співпрацює з державною програмою «Доступні ліки». Є можливість замовлення ліків через інтернет на сайті tabletki.ua.

За словами співзасновника аптечної мережі Миколи Поліщука, «Первоцвіт-фарм» – одна з найсоціальніших мереж аптек у Житомирській області. Головними принципами колективу товариства є милосердя, гуманність, людяність і допомога тим, хто цього потребує. Компанія багато допомагає українським військовим.

Дотримуючись цих принципів, ТОВ «Первоцвіт-фарм» налічує низку соціальних аптек, які пропонують широкий спектр лікарських засобів за лояльними цінами та зі знижками для найбільш незахищених верств населення - ветеранів, інвалідів, людей похилого віку, дітей війни та інших.

Загалом мережа аптек «Первоцвіт-фарм» нараховує 91 аптеку та аптечний пункт у Житомирській області.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 365 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира