ЯК ЗРОБИТИ БОЙЛЕР ЕКОНОМНІШИМ

Електричні бойлери сьогодні є невід'ємною частиною більшості будинків та квартир, але з підвищенням цін на електроенергію виникає питання про додаткову економію.

Через це багато домовласників шукають способи підвищити ефективність своїх приладів без шкоди для комфорту.Розповімо, на що звернути увагу, аби зекономити кошти.

Якщо ви поки обираєте собі бойлер, зверніть увагу на об'єм. На родину із 2-3 осіб оптимальним варіантом буде прилад ємністю 50-60 літрів.

Чим більший об'єм бойлера, тим довше він нагрівається. Наприклад, при потужності 1-1,5 кВт і об'ємі 30 літрів потрібно 1,5-2 години для нагрівання.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 318 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира