ХЛІБ МОЖЕ ПОДОРОЖЧАТИ

Нічого дивного немає в тому, що війна вдарила і по хлібопекарській галузі.

Через відключення електроенергії, дефіцит сировини, а також брак кадрів назріває масштабна криза у цій галузі. Хоча хлібній галузі присвоєно статус критичної інфраструктури,

а тому їй не повинні відключати електроенергію, однак це відбувається. І це перериває весь виробничий цикл випічки хліба. А перехід на генератори тягне за собою істотне подорожчання вартості випічки – вартість електроенергії тоді збільшується з 50 копійок до 1,50 грн, тобто втричі!

Ускладнює роботу і відсутність зерна другого і третього класу. Тож конче потрібно домовитись з агровиробниками про обмеження експорту продовольчого зерна. Та й саме борошно піднялося у ціні на 25-30%.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 292 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира