ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО НАГОРОДИВ КОМПОЗИТОРА ОЛЕСЯ КОЛЯДУ ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ЖИТОМИРЩИНОЮ»

Митцю виповнилось 75 років.

Понад 60 з них Олександр Володимирович Коляда присвятив творчій діяльності. Написав майже 2 тисячі музичних творів. Його пісні увійшли до репертуару відомих українських виконавців, таких як Олександр Василенко, Павло Зібров та багатьох інших.

Композитор написав музику до гімну Військово-повітряних сил України. Понад 300 дитячих пісень увійшли у збірки творів для школярів. Олександр Володимирович зробив значущий внесок в розвиток української культури і його праця неодноразово була відзначена почесними грамотами та нагородами.

«Такі щирі, сповнені любові та натхнення люди, як Олесь Коляда, наповнюють наше життя та культуру тими самими неповторними нотами та нюансами, які роблять нас, українців, справжніми. Побажав ювіляру натхнення та міцного здоров’я, щоб він продовжував надалі творити та збагачувати нас духовно своїм талантом. Впевнений, що невдовзі почуємо нову збірку творів Олеся Коляди, які будуть присвячені нашій Перемозі!», — зазначив Віталій Бунечко.

Довідково. Олесь Коляда – відомий український композитор, баяніст, співак, педагог, майстер з ремонту та реставрації музичних інструментів, заслужений діяч мистецтв України (2004), почесний громадянин Бердичівського району (2021).

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 354 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира