РОБОТА ШУКАЄ... ПЕНСІОНЕРА!

Після 24 лютого 2022 року (початок широкомасштабного вторгнення) роботодавці почали все більше дивитися в бік пенсіонерів.

Хоча раніше вони дивилися на літніх українців з поблажливою посмішкою. Бо раніше у них був вибір. А зараз?

Війна, мобілізація та вимушена міграція за кордон створили величезну проблему практично в усіх галузях – відчувається нестача кадрів. Серед комунальників, водіїв громадського транспорту, будівельників, працівників підприємств багато людей від 60 років. Помітно більше пропозицій саме для пенсіонерів стало і на популярних сайтах із пошуку роботи, але... На високу зарплату, усілякі доплати і бонуси, а також на чистеньку роботу в офісі чоловікам від 60 років розраховувати не варто. Таких працівників шукають лише на робітничі спеціальності, на посади водіїв, кур’єрів тощо.

Між іншим, на робітничі спеціальності у нас завжди не вистачало фахівців – токарів, слюсарів, зварювальників. А зараз шукають і будівельників та інших робітників у цю галузь. Не вистачає у сільському господарстві комбайнерів, трактористів, доглядальників худоби.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 322 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира