У ЖИТОМИРІ ВІДКРИЛИ ПЕРШИЙ РЕКРУТИНГОВИЙ ЦЕНТР ЗСУ

18 червня, у Житомирі відбулось відкриття центру рекрутингу до Збройних сил України.

У центрі немає працівників ТЦК, а працюватимуть безпосередньо представники шести військових бригад та підрозділів. Також тут працюватиме управління у справах ветеранів війни, де кожен зможе отримати консультацію з різних питань.

«Житомирщина була, є і залишається одним із лідерів по мобілізації в Україні. Ми продовжуємо, і наші земляки продовжують боронити нашу землю. Дякую всім і запрошую всіх до рекрутингового центру. І дійсно, саме тут можна попасти в той підрозділ, до якого у тебе лежить душа, і захищати та боронити нашу державу», - говорить начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Ми хочемо, що люди мали можливість прийти не в ТЦК, бо в дуже багатьох є побоювання, що їх одразу заберуть, вони потраплять не в той підрозділ, в який вони хочуть. А тут звичайний айтішник може прийти та обрати для себе ту специфіку служби, яку він хоче. Чи людина може прийти, і безпосередньо у військових, які проходять службу в тих чи інших бригадах, підрозділах, почути, як відбувається ця служба, які є вакансії, для того, щоб прийняти рішення і підписати контракт чи пройти через добровільну мобілізацію», - каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

На відкритті був перший охочий потрапити до лав ЗСУ, який чекав відкриття рекрутингового центру, щоб потрапити саме до батальйону безпілотних систем. Його одразу ж проконсультували та зареєстрували на бажану вакансію, а саме - техніком.

« Так, чекав, тому що потрібно все одно свій вклад якийсь внести в нашу перемогу. Все одно треба йти служити. Ти йдеш в ТЦК і не знаєш куди ти підеш, що тобі випишуть, яку повістку дадуть, бойову, не бойову. А тут ти приходиш і розпитуєш, тобі все розповідають», - каже Іван.

«Звичайно до роботи ми готові, на повну. Ми працюємо 24/7, бо ми не працюємо, ми служимо. Емоції від того, що прийшов хлопчина, він прийшов добровільно. Він буде в нас техніком, технічне забезпечення. Дуже раді, що люди так добровільно йдуть. Найбільше ми потребуємо на цей час це: оператори FPV-дронів, водії, водії-техніки, автоелектрики, слюсарі», - каже начальниця групи цивільно-військового співробітництва окремого батальйону безпілотних систем Ольга Цибуля.

Рекрутинговий центр працює кожного дня, крім неділі, з 8.30 до 17.30 за адресою: майдан Корольова, 5.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 318 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира