Сказано – зроблено: Мін’юст відзвітував про виконану у 2017 році роботу

Захист прав громадян та бізнесу, розвиток сучасних сервісів, завершення розбудови повноцінної системи безоплатної правової допомоги, яку визнано однією з найкращих у світі, стали головними напрямками роботи Міністерства юстиції України у 2017 році.

Про це зазначив Міністр юстиції Павло Петренко під час підсумкової прес-конференції.
За словами очільника Мін’юсту, нині в усіх куточках країни діє 551 точка доступу до безоплатної правової допомоги, майже 880 тисяч українців звернулися до центрів та бюро безоплатної правової допомоги за допомогою чи телефоном єдиного контакт - центру за консультацією.  
Загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який стартував торік, має кардинально змінити відносини громадянина та держави, навчити українців захищати свої права. Його важливою складовою став запуск низки ініціатив, найбільш вагомими з яких є #АгроРейдериСтоп, #МаскиШоуСтоп, #ЧужихДітейНебуває та #ХабарЗаНавчанняСтоп.
Павло Петренко також звернув увагу на подальший розвиток проектів Міністерства юстиції «Шлюб за добу» та «Отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому». «Минулого року ми забезпечили батьків новонароджених повним пакетом послуг, які можна отримати, не виходячи з медичної установи. Фактично, нині видано за сучасною європейською процедурою майже 250 тисяч свідоцтв про народження та проведено 40 тисяч реєстрацій», – сказав Міністр юстиції.
У 2017 році розпочато реалізацію реформи виконання судових рішень та запущено інститут приватних виконавців. Сьогодні в Україні почали працювати  80 приватних виконавців.  
«Мін’юст став одним з 10 міністерств, де запроваджено пілотний проект у рамках реформи державного управління Кабміну, – повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька.  – Ми провели прозорі та повністю відкриті конкурси, в ході яких було відібрано керівників та співробітників у нові два директорати. Завдяки конкурсу ми змогли обрати найкращих і найбільш вмотивованих претендентів, багато з яких мають західну освіту та досвід роботи за кордоном».  
Заступник Міністра юстиції Олена Сукманова зауважила, що антирейдерські агроштаби, які за ініціативи Мін’юсту працювали по всій Україні, стали прикладом ефективної взаємодії різних органів влади у спільній справі – протидії рейдерству. На «гарячу лінію» агроштабів надійшло 615 дзвінків. Штаби розглянули 491 звернення громадян із загальних питань та 136 звернень з питань з ознаками рейдерства. Проти агрорейдерів порушено 17 кримінальних справ.Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 124 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира