На відкриття нового корпусу житомирської міської гімназії №3 приїхали дружина Президента України Марина Порошенко та віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко

1 вересня 2018 року у Житомирі відкрили новий корпус Житомирської міської гімназії №3.

Розділити радість події з житомирянами, оцінити, якою стала одна з найстаріших шкіл міста після реконструкції, приїхали дружина Президента України Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

«Ми сьогодні побачили саме такий навчальний простір, таку сучасну українську школу, якою вона має бути. Тут враховане майже все необхідне, щоби діти отримували якісні знання, і на майбутнє могли реалізувати себе у житті. Дуже хотілося б побажати, щоби був посилений діалог між громадою і владою , аби в майбутньому можна було покращувати шкільний простір за практичними побажаннями батьків і освітян», – зазначила Марина Порошенко.

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, мало створити комфортні умови для навчання, відремонтувавши класні кімнати і коридори, вчителі також мають змінювати підходи до роботи у відповідності із запитами часу. Тепер чекаємо на високі результати ЗНО. Для цього також треба змінювати підходи до навчання», – додав Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко

Міський голова Сергій Сухомлин привітав учнів та батьків гімназії і подякував усім, хто допоміг реалізувати цей масштабний проект.

«Відкриття нового корпусу Житомирської міської гімназії №3 – знакова подія для міста. Це результат командної роботи! Перш за все я хочу подякувати батькам і дітям за два роки очікування. Дякую за постійну підтримку Марині Порошенко, Геннадію Зубку, Ігорю Гундичу, без яких сьогодні цього свята не було б. Я вдячний депутатам міської ради та підряднику, який не підвів, і всім причетним до того, аби свято відбулося! Попри те, що в країні йде війна, кожного року відкриваються нові школи. Це яскраво підтверджує пріоритети держави. Усіх зі святом! Миру нам і любові!», – сказав очільник міста під час свого виступу.

Реконструкція будівлі Житомирської міської гімназії №3 тривала два роки і обійшлася у 101,6 млн грн.

У 2016 році міська влада запланувала капітальний ремонт старого корпусу Житомирської міської гімназії №3, якому уже понад 150 років і де розміщувався харчоблок і 8 кабінетів.

У червні 2016 року під час підготовчих робіт будівельники виявили величезну тріщину на несучій стіні. Згодом стався обвал стіни, а експерти визнали будівлю аварійною. Тоді ж вирішили знести приміщення, а на його місці збудувати новий корпус.

Відкриття нового корпусу Житомирської гімназії № 3 було одним з пріоритетів міської влади у 2018 році.

Загальна площа нового корпусу гімназії – 4168,1 кв.м

Кількість поверхів – 4

Загальна кошторисна вартість – 101 611 202,00 грн

Виділено коштів з міського бюджету – 45 187 734,10 грн

Виділено коштів з державного бюджету – 55 568 220,00 грн

У цю суму входить також закупівля меблів, мультимедійного обладнання для класів, обладнання для лінгафонного кабінету та харчоблоку, перенесення комунікацій теплокомуненерго, облаштування прилеглої території: трьох спортивних майданчиків, паркану, придбання та висадка рослин тощо.

У планах міської влади на найближче майбутнє – термомодернізація і старого корпусу гімназії.

У новому 2018 навчальному році за парти житомирських шкіл сядуть понад 30 тисяч учнів

Загалом у новому 2018 навчальному році 30 тисяч 371 учень сядуть за парти житомирських шкіл. З-поміж них – 3707 першокласників, які навчатимуться за стандартами Нової української школи. Вона передбачає навчання у формі гри, також для учнів перших класів мають облаштувати навчальні кімнати, які кардинально відрізнятимуться від тих, що були до цього.

Одинадцятикласників у школах міста майже втричі менше ніж першокласників – 1460. Всього у місті функціонує 38 шкіл, в яких працює 2500 педагогів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Н. СІТЧЕНКО

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 117 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира