Національній спілці журналістів України – 60 років!

Вітання колегам!

Національна спілка журналістів України, яка заснована на Першому з’їзді журналістів України (23–24 квітня 1959 р.), нині відзначає круглу дату своєї історії – 60-річчя!

Упродовж десятиліть, що минули від часів здобуття Україною державної незалежності, найбільша творча спілка країни об’єднала тисячі творчих працівників засобів масової інформації і водночас зберегла добрі традиції, які розвивають далі й примножують нові покоління журналістів.

Ідучи в ногу з мінливим часом, із технічним і суспільним прогресом, перебуваючи на вістрі життя й розбудови демократичної правової держави, наша професія зазнає змін, але мета створення творчої спілки залишається незмінною і актуальності не втрачає – це сприяння розвитку журналістики та захист професійних, соціальних, економічних інтересів спілчан.

Вітаючи колег із 60-річчям НСЖУ, зичимо всім творчим людям доброго здоров’я, натхнення, вагомих здобутків в улюбленій професії!

Будьмо солідарними в захисті прав журналістів, свободи слова та завжди відчуваймо надійне спілчанське плече!

Голова НСЖУ Сергій Томіленко

Перша секретар Ліна Кущ

Правління і Секретаріат НСЖУ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 86 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира