Віктор Развадовський привітав працівників Березівської АЗПСМ з Міжнародним днем медсестри

12 травня Україна святкувала відразу два величні свята – День матері та Міжнародний день медичної сестри.

І якщо перше просто припало на цю дату, оскільки щорічно з 2000 року у нашій країні відзначається другої неділі травня, то друге відповідно до рішення Міжнародної Ради медсестер від 1974 року приурочене дню народження британки Флорес Найтінгейл – засновниці служби медичних сестер під час Кримської війни (1853-56 рр.), яку Російська імперія ганебно програла союзницьким військам Великої Британії, Франції, Османської імперії та Сардинського королівства (частини нинішньої Італії). Заслуговує на увагу і той факт, що власне у самій Великобританії День медичної сестри святкують 21 травня – у день народження реформаторки Елізабет Фрай.

Напередодні ж Міжнародного дня медсестри на адресу народного депутата України від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу надійшло звернення колективу Березівської медичної амбулаторії загальної практики - сімейної медицини про допомогу у придбанні комп’ютерної техніки для друкування пацієнтам медичних довідок та рецептів. А вже через кілька днів, за справжнє милосердя та турботу про людей Віктор Развадовський за позабюджетні кошти придбав і передав через свого помічника, депутата Житомирської районної ради Василя Козела у присутності Березівського сільського голови Сергія Чернухи медичним працівникам Березівської АЗПСМ такий бажаний для них новенький багатофункціональний лазерний пристрій «SAMSUNG»XpressM2070 - апарат з функціями сканування, копіювання та друкування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 69 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира