Президенти України та Білорусі зустрілись в Житомирській ОДА

4 жовтня президент України Володимир Зеленський та президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко  зустрілися в пресцентрі Житомирської облдержадміністрації, повідомив Житомир.info .

Зеленський зауважив, що українці та білоруси ментально близькі.

«Мені дуже приємно, що наші країни не мають кордонів. Я говорю про людей: наші люди дружні, ментально абсолютно близькі, однакові. І я пишаюся, і впевнений, що кожен українець теж пишається, що у нас такі добрі стосунки й добрі сусіди», - сказав президент України.

Лукашенко підтвердив цю тезу про близькість двох народів.

«Ви дуже тонко підмітили, що між нашими людьми немає ніяких кордонів. Сьогодні ми зустрічаємося тут, щоб ще раз звірити наші годинники, пройтися по порядку денному наших відносин і домовитися. Я впевнений, що все, про що ми домовимось, буде виконуватися. Я хочу вас запевнити, що ми будемо свято виконувати наші домовленості... Я хочу вас запевнити, що ви ніколи не мали проблем з Білоруссю і з територією Білорусі й ніколи не будете їх мати», - сказав президент Білорусі.

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 106 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира