День кар’єри-2019 у Житомирському міському центрі зайнятості

Нещодавно у новому приміщенні центру зайнятості відбувся День кар'єри-2019, який зібрав старшокласників м. Житомира та Житомирського району. Освітні можливості учнівській аудиторії презентували представники 22-х закладів вищої та професійно-технічної освіти, у тому числі й двох столичних.

На заході юні учасники індивідуально спілкувалися з представниками закладів освіти щодо правил прийому на різні форми навчання та спеціальності, проходили експрес-тестування та визначали сферу професійних інтересів, отримували поради від профконсультантів Житомирського міського центру зайнятості щодо побудови майбутнього професійного плану, брали участь у практичних майстер-класах від закладів освіти: пробували себе у ролі представників як традиційних, так і нових професій, відвідували міні-тренінги, на яких фахівці центру зайнятості мотивували молодь до зваженого вибору майбутнього фаху, робили фотографії у мотиваційних фотозонах, приміряли атрибути майбутнього студента, голосували за вподобані заклади освіти.
А чи знаєте, якими творчими та цікавими можуть бути презентації закладів освіти, коли їх готують, вкладаючи душу? Тренувальний газозварювальний апарат, пристрій для геодезичної зйомки території, інтелектуальні розробки,  дрони, секрети від майстрів штукатурної справи, електротехніків, автомеханіків, митників, аграріїв - всі освітні платформи були інтерактивними, пізнавальними та надихаючими.
Індивідуальна та групова профорієнтаційна робота центру зайнятості на Дні кар'єри-2019 розгорнулася на двох локаціях. Перша - "Сформуй професійний план", на якій учні мали змогу визначити професійну спрямованість і отримати рекомендації щодо вибору майбутньої професії або спеціальності. Тестування пройшли 63 учні. Друга локація - "Обирай професію вдумливо", в рамках якої учнівська молодь брала участь у профорієнтаційних міні-тренінгах. Школярі розмірковували над тим, що таке кар'єра, яке значення вона має в житті кожної людини, а також від чого залежить її успішність. Учням були запропоновані інтерактивні вправи на визначення типу особистості, сильних та слабких сторін, а також можливих сфер реалізації у професійному та особистісному плані. Пізнати світ професій і зробити власний професійний вибір під час заходів допомагали презентаційні слайди "Атласу професій майбутнього".
Основним месседжем заходу стала мотивація до зваженого вибору та успіху. Саме з цією метою були спеціально оформлені мотивуючі фотозони ("Сходинки до успіху", "Мотиваційні морквинки", "Селфі із зіркою", "Фото з професіоналом", "Я - випускник"), які користувалися особливою популярністю серед відвідувачів заходу і слугували нагадуванням про те, що успіх приходить до тих, хто наполегливо рухається вперед, вкладаючи свій час і сили.
Висловлюємо щиру вдячність департаменту освіти Житомирської міської ради, відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації та керівництву закладів вищої, професійно-технічної та середньої освіти за активне сприяння професійному самовизначенню молоді, адже без партнерства такі заходи були б неможливими. Ми впевнені, що школярі з приємністю згадуватимуть День кар'єри-2019 у Житомирському МЦЗ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 195 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира