До лікарень Житомирської області госпіталізовані 87 пацієнтів з COVID-19, двоє – у важкому стані

На стаціонарному лікуванні у медзакладах Житомирської області перебуває 87 людей, у яких діагностували COVID-19. Ще 345 хворих лікуються амбулаторно, інформує Житомир.info.

Про це 8 травня під час щоденного онлайн-брифінгу повідомила заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко.

«За добу зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 2, всього випадків з наростаючим підсумком на території Житомирської області – 480, померло всього 11 осіб. За добу надійшло повідомлень про підозру – 42, всього проведено досліджень за добу – 60, з яких 5 – позитивних, у тому числі три особи були обстежені повторно. Найбільшими осередками досі залишаються Бердичів, Коростень і місто Житомир. Усього на стаціонарному лікуванні перебуває 87 осіб, на амбулаторному і самоізоляції – 345 осіб. Дітей, які захворіли на коронавірус, – 30, медиків – 125. Кількість вилікуваних осіб – 37», – поінформувала Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик розповів, що двоє хворих на коронавірус перебувають у важкому стані та підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

«Серед пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, на сьогоднішній день – 8 пацієнтів, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, серед них – два пацієнти важких, один із двох – украй важкий. Обидва пацієнти на штучній вентиляції легень, один – на інвазивній, один – на масці СІПАП, тобто неінвазивна штучна вентиляція легень. Четверо пацієнтів у нас, які потребують кисневої підтримки, і решта в інтенсивній терапії проходять курс лікування з покращенням. У нас сьогодні також 9 дітей на стаціонарному лікуванні. Діти у задовільному стані, теж отримують консервативне лікування», – повідав Микола Суслик.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 623 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира