В Житомирі з понеділка послабили обмеження на проїзд у транспорті

У громадському транспорті Житомира з 11 травня послаблять обмеження, дозволивши пасажирам у визначені години та на вихідних їздити без спецперепусток.

Відповідні зміни до рішення "Про організацію перевезення громадським транспортом на час обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19" вніс на своєму засіданні виконавчий комітет Житомирської міської ради.

"На період дії обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади перевезення пасажирів громадським транспортом здійснюється виключно при наявності посвідчення згідно форми, що додається, окрім робочих днів з 10.00 до 16.00 та у вихідні дні", - йдеться у рішенні.

За словами Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, логіка такого рішення полягає в тому, аби люди, які не працюють і не мають спецперепусток, могли поїхати в магазин, до лікаря чи відвідати своїх батьків.

Мер зауважив, що поки пільговий проїзд у громадському транспорті Житомира не відновлять.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 673 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира