Понад 180 роботодавців Житомирщини звернулись до служби зайнятості за отриманням допомоги по частковому безробіттю

28 квітня 2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України (Постанова КМУ від 22.04.2020 № 306). Програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу покликана зберегти робочі місця, а надалі – стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів.

Розмір виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати – 4723 грн.

На сьогодні вже понад 180 суб’єктів малого та середнього підприємництва Житомирщини звернулись до обласної служби зайнятості за отриманням такої допомоги.

- В обласному центрі зайнятості щодня відбуваються засідання робочої групи, яка розглядає документи роботодавців щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України. Станом на 12 травня ми вже маємо 181 пакет документів та 35 позитивних рішень для здійснення виплат допомоги по безробіттю 721 працівнику – розповіла директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна.

Підприємствам, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину і бажають отримати допомогу по частковому безробіттю, необхідно звернутись до територіального органу Державної служби зайнятості протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності і надати такі документи:

- заяву у довільній формі;

- копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення діяльності);

- відомості про працівників (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта), у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину;

- довідку про сплату ЄВ за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності, виданою ДПС.

Покрокова інструкція щодо можливостей та порядку отримання допомоги по частковому безробіттю є на офіційних сайтах Державної служби зайнятості та Житомирської обласної служби зайнятості.

Додаткові консультації – у відділі організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості за телефоном: 0(412)36-13-16.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 366 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира