У Житомирі відкрився перший стаціонарний реабілітаційний центр

Центр догляду та реабілітації пацієнтів із захворюваннями центральної нервової системи починає працювати у Житомирі.
Однією з унікальних послуг Центру і його безперечна перевага – можливість цілодобового перебування пацієнта із супутнім медичним доглядом та триразовим харчуванням.

Центр догляду та реабілітації спеціалізується на:
- догляді за літніми людьми,
- реабілітації захворювань центральної  нервової системи,
- нейрореабілітації після інсульту та черепно-мозкових травм,
- реабілітація після спортивних травм.

«Це ті пацієнти, які не можуть ходити, самі себе обслуговувати після перенесених травм та інсультів. А також люди, які перенесли травми хребта та великих суглобів. Фактично нашими пацієнтами є люди, які потребують кваліфікованої стаціонарної допомоги неврологів та реабілітологів. Нам вдалося зібрати мультифункціональну команду з неврологів, реабілітологів, ерготерапевта, кінезіотерапевта, логопеда та інший спеціально навчений медичний персонал», - зазначає Сергій Дацкевич, лікар невролог та один із засновників Центру.
Центр готовий приймати пацієнтів з усієї Житомирської області та забезпечити якісну реабілітацію та догляд. На відміну від лікарні пацієнти забезпечені персональною увагою, комфортною санаторною обстановкою та якісним харчуванням, що входить у вартість перебування.
Для пацієнтів у післяінсультному стані, після черепно-мозкових травм різної тяжкості це високі шанси на якісне життя після отриманої реабілітації.

Центр знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Комерційна 2, додаткова інформація за телефонами: 067 999 70 03, 0800 339 596.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 456 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира