ВЕЛЕТЕНСЬКИЙ СИНЬО-ЖОВТИЙ СТЯГ НА МАЙДАНІ СОБОРНОМУ В ЖИТОМИРІ ПЛАНУЮТЬ ЗАМІНИТИ НА «ЗИМОВИЙ ВАРІАНТ»

Про Житомир.info 27 вересня розповів директор КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта

(флагшток із прапором перебувають на балансі КП «Зеленбуд»). Він зазначив, що прапор потрібно змінювати кожні два місяці, але це будуть робити лише за потреби, коли полотно матиме неестетичний вигляд.

«У нас на підприємстві є два варіанти стягу, тобто на підприємстві залишився один варіант – це «зимній» варіант, а на майдані Соборному – «літній» варіант. Чим відрізняється «зимовий» від «літнього»? Цупкість тканини, тобто у «літнього» легша тканина, а у «зимового» більша цупкість, не так намокає, і при більших поривах вітру будемо застосовувати «зимовий» варіант. Взагалі зміна прапору передбачається в документації раз на два місяці. Але, скоріш за все, ми будемо дивитися на стан прапора: якщо дійсно будуть якісь критичні питання, тоді будемо змінювати», – розповідає директор КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта.

За його словами, один стяг коштує близько 45 тис. грн, за рік потрібно придбати шість прапорів, з яких два будуть з тканини, яка підійде для зимового періоду.

«Можемо з вами порахувати. Якщо раз у два місяці (змінювати), в рік потрібно шість прапорів. То шість помножити на 45 тис. грн – це 270 тис. грн на рік», – каже Олександр Волокіта.

Також він додав, що прапор, який зараз бачать житомиряни, в гарному стані і ще місяць прослужить. Його планують опустити , подивитися, де стрічка відійшла, виконати поточний ремонт.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 425 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира