У п’яти громадах реанімації лікарень заповнені на 100%

100% завантаженості реанімацій мають п’ять громад області.

А саме Коростенська, Андрушівська, Ружинська, Чуднівська та Малинська. Також на 100% заповнене відділення інтенсивної терапії лікарні №2 в Житомирі.

Загалом в лікарнях області перебувають понад 2100 пацієнтів із коронавірусом, тоді як для лікування цієї хвороби передбачили 3011 ліжок. Завантаженість медзакладів по області сягнула понад 70%.

Такі дані публікує МОЗ станом на 2 листопада, пише newday.org.ua з посиланням на Перший Житомирський.

У Житомирі збільшується кількість хворих на коронавірус у міській дитячій лікарні – вже 30 із 40 доступних місць, а також в ковід-відділенні обласної лікарні ім. Гербачеського, яке почало працювати тільки з 29 жовтня. Саме це відділення наразі найбільш заповнене у місті – на 76%: зайнято 152 із 200 ліжок.

Найбільше завантажена – на понад 90% – Пулинська лікарня. Тут із 50 ліжок зайняті 46.

У Хорошеві теж кількість хворих у лікарнях наближається до межі. Медзаклад завантажений на 90%, доступні лише вісім із 60 ліжок.

На 83-87% завантажені медзаклади в Любарській, Олевській, Радомишльській громадах.

72-79% завантаженості мають медустанови Баранівської, Житомирської, Андрушівської, Коростишівської, Овруцької та Коростенської громад.

55-69% – у Романівській, Малинській, Черняхівській, Ружинській, Бердичівській, Попільнянській, Чуднівській, Новоград-Волинській ТГ.

Найкраща ситуація у Станишівці – тут показник завантаженості становить 44%.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 318 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира