У міському громадському транспорті - додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони

У Житомирі правом пільгового проїзду можна скористатися з 10:00 до 16:00.

Таке обмеження не поширюється на військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та цивільного захисту населення при виконанні службових обов’язків, на дітей з багатодітних сімей, дітей з інвалідністю та супроводжуючих, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вартість проїзду для школярів залишається на рівні 3 грн. Кількість сидінь має відповідати кількості пасажирів. У салоні транспорту всім треба бути у засобах захисту. Дезінфекція транспортного засобу має бути посилена з обов’язковим провітрюванням на кінцевих зупинках.

«Під час вивчення пасажиропотоку у громадському транспорті було встановлено, що 40 % всіх пасажирів у ранковий та у вечірній час - це пільговики», - каже начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Констянтин Підпокровний, пише zhitomir-online. Тому обмеження пільгового проїзду мають розвантажити громадський транспорт у години пік. Дотримання таких правил контролюватиметься працівниками нацполіції, управління транспорту та служби контролю. Діятимуть вони, доки Житомир буде в «червоній» зоні.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 590 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира