Кіт, якого житомирянка возить у візочку, потрапив в Книгу рекордів України

Кіт Міккі, якого часто можна побачити у дитячому візочку, що возить Михайлівською житомирянка, увійшов до Книги рекордів України.

В описі рекорду зазначається, що це “перший соціалізований кіт”.Його господарка Наталія розповідає, що возить Міккі у дитячому візочку скрізь: по вулиці, по магазинах, повідомляє 1.zt.ua.

В описі рекорду зазначається, що кіт так поводиться “без жодних примусів і дресур”.

Про унікальність кота, який не боїться ні людей, ні транспорту під час вручення документу про рекорд розповіла представниця Книги рекордів України Юлія Більовська.

“Сьогодні ми приїхали на дуже цікавий і унікальний рекорд. Взагалі Книга рекордів дуже рідко фіксує рекорди, які пов’язані саме з тваринами. Дослідивши поведінку тварини, ми встановили, що Міккі є, дійсно, унікальним, адже для котів це дуже незвична поведінка – бути в центрі уваги, не боятися людей, транспорту. Пані Наталія знайшла його на вулиці. Можна сказати, що кіт, виграв лотерейний білет. Міккі чутливий та унікальний кіт і тому ми нагороджуємо рекордом першого соціалізованого кота в Україні”, – зазначила представниця Книги рекордів.

Сама ж власниця кота задоволена рекордом.

“Незрівнянна радість, бо п’ять років були непростими. Люди по-різному реагують на те, що я катаю кота у візочку, але я вважаю, що це започаткує нову епоху поводження з тваринами і епоху для тварин”, – сказала житомирянка.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 679 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира