Тисячу для вакцинованих - на передплату улюблених газет

На сайті президента зареєстрували петицію,

автор якої,  журналіст Руслан Підгорний, ініціює розширення напрямків використання коштів одноразової премії за вакцинацію від COVID-19 за рахунок передплати періодичних видань. Він звертає увагу, що дуже багато людей, особливо літніх, і особливо у сільській місцевості, не можуть відвідувати театри та фітнес-клуби, або ж користуватися авіаційними перевезеннями (що передбачено у попередньому списку послуг). Водночас, вони, за багаторічною традицією, підписуються на офіційно зареєстровані друковані видання, які давно зарекомендували себе як доступні перевірені та відповідальні джерела інформації. У тому числі, вказує він, саме з них люди можуть отримати об'єктивні дані про COVID-19, вакцинацію та спростування пов'язаних з нею фейків.

До того ж видання друкованої незалежної преси, яка існує на умовах самофінансування є дуже витратним бізнесом, який в умовах карантинних обмежень зазнав чималих збитків.

«Тому державна підтримка періодичних видань можливістю витратити вакцинованим людям „президентську тисячу“ на підписку на улюблені газети була б суттєвою допомогою редакціям у їхній корисній роботі», — вважає автор петиції, яка буде доступна для підписання ще 90 днів.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 477 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира