Пакувальний папір з опалого листя - для L’Oréal

Український стартап RE-leaf, який займається переробкою опалого листя, співпрацюватиме з брендом косметики L’Oréal.

Всесвітньо відома компанія замовила пакувальний папір для своєї продукції. Технологія виготовлення паперу з опалого листя належить українцю Валентину Фречці. Стартап вже запустив першу промислову партію продукту, обсяг якої сягає 1,5 тонни. Наразі екопапір доступний для замовлення онлайн, пише newday.org.

Ідея інноватора полягала в тому, щоб зменшити негативний вплив на довкілля в результаті виробництва паперу. Перші спроби були невдалі, однак з часом все вдалося. Хлопець навіть створив авторське обладнання.

Шлях від ідеї до першого промислового зразка зайняв два роки. Зробити пробну партію погодилися лише у Житомирі. Там виготовили упаковки для яблук, яєць, трубочки, кришки. З’ясувалося, що волокна з листя здатні тримати форму не гірше, ніж деревина.

Тепер компанія L’Oréal Україна розпочала співпрацю зі стартапом RE-leaf за результатами пітчингу проєктів індустріального Beauty Tech треку 2021 року.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 471 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира