Два банки починають видачу карток «єПідтримки»: один видає у відділеннях, інший відправляє поштою за рахунок замовника

В Україні цього тижня два банки розпочинають видачу фізичних карток «єПідтримка».

Про це 10 грудня повідомила «Економічна правда» з посиланням на інформацію пресслужби «Альфа-Банку» та співзасновника проєкту monobank Олега Гороховського.

«Як розповіли у monobank (Універсал банк), оформити пластикову картку користувачі матимуть змогу з вівторка, 11 січня. Це зможуть зробити всі, хто вже оформив цифрову карту "єПідтримка" – для цього потрібно буде в меню картки обрати відповідну послугу», – пише видання.

Випуск картки буде безкоштовним, проте доведеться сплатити 50 грн за послугу доставки «Новою Поштою».

Оформити фізичну картку в «Альфа-Банку» (банк російського бізнесмена Михайла Фрідмана) можна з 10 січня. Таку карту видаватимуть новим клієнтам, яким було недоступне оформлення цифрової картки. Для цього необхідно з паспортом та ІПН звернутися до будь-якого відділення банку.

Ті клієнти, які вже мають цифрову картку, можуть отримати пластикову картку на початку лютого. Як і в monobank, їх можна буде отримати «Новою Поштою» або безпосередньо у відділенні.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 564 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира