В Антарктиду їде морозиво «Рудь»

Для української станції “Академік Вернадський” подарували запас пломбіру “Ескімос” від компанії “Рудь”: він уже в дорозі в Антарктиду.

Це перший “холодний десерт” і один з численних вантажів, які полярникам доставить “Ноосфера” – флагман українського науково-дослідного флоту, перший власний криголам за роки незалежності України.

До цього час від часу полярники ласували саморобним морозивом, але його виготовлення займає багато часу. Тож скоро в меню наших дослідників буде й “Ескімос”, який визнаний улюбленим пломбіром українців.

Поставка морозива від “Житомирського маслозаводу” здійснюється в межах акції “Українське Сонце в Антарктиду”. У ній низка вітчизняних виробників дарують полярникам на станції “Академік Вернадський” продукти харчування та господарчі товари, виготовлені з використанням “зеленої енергії”, у такий спосіб зменшуючи свій вплив на зміну клімату, повідомила пресслужба АТ «Житомирський маслозавод».

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 480 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира