«Борг» за газ у платіжці : як діяти

Щоб отримувати в платіжках за газ лише коректні цифри за обсягами блакитного палива,

потрібно передавати дані до облгазів з 1 по 5 число щомісяця, нагадали у НАК «Нафтогаз».

«Облік газу — зобов'язання та відповідальність операторів газорозподільних мереж (облгазів). Це ті компанії, які приходять до вас періодично знімати дані лічильника, перевіряти стан газового обладнання. Облгази збирають показання лічильників через канали зв'язку», — йдеться у повідомленні.

Постачальники газу беруть дані щодо кількості спожитого палива з інформаційної платформи оператора ГРМ. Потім обсяг спожитого газу множиться на ціну, зафіксовану у межах поточного тарифного плану.

Якщо клієнт не передав показання лічильника або передав їх пізно, оператор ГРМ завантажує на платформу граничні обсяги споживання.

У разі якщо споживач не згоден з даними нарахування обсягів газу, він може звернутися до облгазу. Облгаз має зробити перерахунок в обсягах. Інформація буде відображена у рахунку наступного місяця.

У коментарях під постом з'явилися повідомлення, де люди пишуть, що дані передають вчасно, а в них висить борг. У «Нафтогазі» пообіцяли розібратися у кожному конкретному випадку.

Розмір тарифу на розподіл газу залежить від регіону, кількості споживачів та розміру витрат для функціонування газорозподільних систем.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 372 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира