«Курс першої домедичної допомоги»: В «УДАРі Віталія Кличка» пропонують житомирянам та жителям області пройти навчання

«УДАР Віталія Кличка» розпочинає цикл тренінгів «Курс першої домедичної допомоги». У Житомирі та в області пройти навчання зможуть усі охочі. Про це повідомляє офіційна сторінка партії у мережі фейсбук. В «УДАРі» переконані, що готовність до будь-якої ситуації та знання чіткого алгоритму дій – найкраща вакцина від паніки.

«Партія «УДАР Віталія Кличка» розпочинає цикл тренінгів «Курс першої домедичної допомоги». Ми розуміємо важливість таких навичок у складний для України період, а тому вирішили розпочати навчання уже цього місяця. У Житомирі вони стартують вже найближчими днями. Ми проведемо такі тренінги й по всій Житомирській області. Також пройти тренінг зможуть усі охочі в кожному регіоні країни. Чимало людей уже виявили бажання взяти участь у навчанні.Це люди різного віку і професій», – зазначив Олег Дзюбенко, лідер Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

У партії «УДАР Віталія Кличка», яка організовує курси, зазначають, що тренінг передбачає обмежену кількість учасників, тому для участі необхідна завчасна реєстрація.

Для участі у тренінгу та отримання додаткової інформації потрібно зареєструватися за посиланням, яке розміщене на офіційному сайті партії «УДАР Віталія Кличка» або ж на сторінці «УДАР Віталія Кличка Житомирщина» у фейсбуці.

В Житомирі «Курси першої домедичної допомоги» від «УДАРУ Віталія Кличка» розпочалися вже цього тижня.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 313 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира