Уряд зобов’язав компанію Нафтогаз у воєнний час постачати газ тепловим станціям за пільговими цінами

Це дозволить утримувати тарифи на електроенергію на існуючому рівні та не підвищувати їх для населення.

Компанія “Нафтогаз” буде зобов’язана постачати газ для ТЕС за пільговою ціною 7 гривень за кубометр. Це дозволить виробникам електроенергії і тепла не підвищувати тарифи на свої послуги для населення, повідомляє TODAY.UA.

“Надзвичайно важливим фронтом роботи уряду та місцевої влади в умовах війни є забезпечення нормальної роботи об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема, тих, хто постачає людям електроенергію, тепло та воду”, – сказав Денис Шмигаль.

Тому, щоб не підвищувати людям тарифи на електроенергію і тепло, уряд вирішив відпускати тепловим електростанціям газ за пільговою ціною. Більшість цих станцій раніше працювали на вугіллі. Однак у нинішньому опалювальному сезоні, через те, що вугілля було запасено зовсім мало, багато ТЕС були змушені перейти на газ.

І природно, якби цей газ їм довелося купувати за ринковою вартістю, то електроенергія, що виробляється ними, була б за ціною золота. Отже, тариф на газ по 7 гривень за кубометр буде порятунком не лише для них самих, а й для споживачів.

“Це дозволить відповідним підприємствам купувати необхідні обсяги блакитного палива, щоб стабільно продовжувати роботу та постачати українським сім’ям електроенергію, незважаючи на можливі перебої з постачанням вугільної продукції, що також дуже важливо”, – сказав Денис Шмигаль.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 381 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира