Українці отримають компенсацію за житло зруйноване під час війни

Українці, чиї будинки чи квартири було знищено або пошкоджено російськими окупантами, отримають від держави грошову компенсацію. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, в Україні вже створено спеціальний Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Саме він і займатиметься фінансуванням відновлення всього, що зруйнували російські окупанти.

Шмигаль також повідомив, що українці, чиє житло було пошкоджено або знищено внаслідок вторгнення Росії та які хочуть отримати грошову компенсацію, мають подати заявку (зареєструвати інформацію) у мобільному додатку Дія. Поки що в цьому додатку немає такої функції. Очікується, що вона з'явиться приблизно за один тиждень.

Українці отримають компенсацію за зруйноване житло під час війниВідновлення будинків та інфраструктури, що знищили російські окупанти, почнеться відразу після закінчення війни.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 337 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира