Ваші гроші залишилися на ваших картах: Нацбанк розвіяв популярний фейк серед українців

Система електронних платежів Нацбанку (СЕП) працює щодня, тому українці не матимуть жодних проблем з платіжними картками.

НБУ розвінчує черговий безглуздий фейк про неможливість зняття готівки з 12 березня, повідомляє Апостроф.

"Робочий день у СЕП впливає лише на дату відображення здійснених операцій у балансі банків. А операції з платіжнимикартками, такі як зняття готівки чи безготівкова оплата товарів чи послуг, не обробляються в СЕП, вони здійснюються через окремі платіжні системи (Mastercard, Visa, ПРОСТІР тощо)", - пояснюють у НБУ.

Нацбанк нагадав, що українці ніколи не мали проблем із зняттям готівки на вихідних чи пізно ввечері, коли банки не працюють. Причиною цьому є те, що у вихідні й уночі платіжні системи Mastercard, Visa, ПРОСТІР, а відповідно банкомати і термінали працюють, незалежно від робочого часу банків.

Сьогодні вже 13 березня, а гроші на рахунках українців цілі та неушкоджені, а термінали й банкомати працюють у звичному режимі, що ще раз підтверджує абсурдність фейку.

"Безготівкові розрахунки платіжними картками є одним із найбезпечніших і надійних способів оплати в нинішніх умовах", - наголошують у НБУ.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 689 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира