Уряд затвердив програму допомоги вимушеним переселенцям

В Україну запускають програму допомоги громадянам, які вимушено покинули свої будинки через бойові дії.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Основні напрямки програми – гроші, робота та житло.

Кожному переселенцю в країні держава щомісяця виплачуватиме допомогу у розмірі 2 тисячі гривень. По 3 тисячі гривень виплачуватимуть на кожну дитину, яка була змушена покинути будинок через війну. Оформити виплати можна буде через програму «Дія», гроші перераховуватимуть на картку.

Допомога буде надаватися щомісяця на весь період запровадження воєнного стану плюс один місяць після його припинення або скасування.

Громадянин має стати на облік як переселенець та отримати відповідну довідку. Далі потрібно подати заяву на отримання допомоги до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. До кінця місяця з'явиться можливість подати заявку через програму «Дія».

Крім цього, Кабмін розпочинає програму працевлаштування переселенців. Роботодавцям, які приймають на роботу переселенців із постраждалих регіонів, держава виплачуватиме по 6,5 тисячі гривень за кожного працевлаштованого.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 664 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира