Окупантам - по 100 тисяч рублів за здачу в полон

В державному банку "Укргазбанк" заявили про готовність виплатити по 100 тисяч рублів готівкою російським військовим, які здаватимуться в полон Збройних сил України разом з технікою та зброєю.

Про це йдеться в заяві банку на офіційній сторінці у Facebook. "Усі ми знаємо, що російському війську бракує мотивації, тому ми вирішили трохи підштовхнути їх до ухвалення правильного рішення і готові заплатити більше грошей, ніж пропонують їм вдома. Готові запропонувати кожному російському загарбнику, який пристане на нашу пропозицію та наважиться здатися в полон зі зброєю та технікою, по 100 тисяч рублів готівкою", - йдеться в повідомленні. "Ми розуміємо, що "гості" ці із далекого минулого, де не працюють платіжні системи Visa та Mastercard, тому виплати гарантуємо лише готівкою. Ці гроші для нас не мають жодної цінності, ну не спалювати ж їх, до того ж це не екологічно", - підкреслили в установі. У банку закликали колег по банківському сектору також приєднатися до цієї ініціативи. "Маємо надію, що наші колеги по банківському сектору також підтримають таку ініціативу. Це може бути ще одним внеском у скарбничку нашої спільної перемоги над ворогом", - йдеться в повідомленні.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 374 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира