Лялькар показує вистави дітям в укриттях в Житомирі

Лялькар Сергій Соловйов під час повітряних тривог показує вистави дітям в укриттях.

Про це Суспільному розповіла житомирянка Маргарита Жуковська.

За її словами, такі вистави допомагають дітям, хоч частково, зняти у маленьких глядачів психологічну напругу, викликану війною.

"Я вважаю, що такі заходи дуже потрібні, бо дітям важко адаптуватися до умов війни, – каже Маргарита. – Творчість, музика та гарний настрій допомагають маленьким глядачам подолати страх, негативні емоції і відпочити, а нам, дорослим, приємно дивитися на дітей, які отримують задоволення у такий складний час".

Сергій Соловйов є не лише автором вистав, а й майстром усіх лялькових персонажів. За чотири зіграних вистави в укриттях Житомира лялькар помітив, що діти відволікаються від нинішніх подій не одразу.

"Коли я починаю виступ, то діти спочатку напружені, а потім розслабляються, – каже він. – І цей момент дуже цінний, тому що вони розуміють, що сьогодні є не тільки війна".

Для лялькаря безпека дітей, як фізична, так і психологічна, є цінною. Саме тому він, як волонтер, показує вистави в укриттях.

"Я це роблю безкоштовно, як волонтер, тому що гроші на сьогодні перестають мати сенс, – каже Сергій . – Це мене відволікає від страху, сирен, вибухів, ну і дарує радість дітям, заради чого я й працюю".

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 656 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира