Буде посіяно більше ярої пшениці

Аграрії Житомирщини активно приступили до весняних польових робіт - уже провели підживлення сільгоспкультур азотними мінеральними добривами, вивели техніку в поля для закриття вологи, внесення передпосівних добрив та приступили до посіву ярих культур.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, пише newday.org.ua.

Як зазначається, цього року до посіву в усіх категоріях господарств області підлягає 389 тис. га ярих зернових та зернобобових культур, що на 13,5 тис. га більше, ніж у 2021 р.

«Ранні ярі зернові та зернобобові культури будуть посіяні на площі 75,0 тис. га, що на 2,3 тис. га більше минулорічного. В структурі посівних площ прогнозується збільшити посіви під ярими продовольчими культурами, зокрема ярою пшеницею», — уточнили в ОДА.

Згідно з оперативною інформацією, станом на 29 березня посів ярих культур на зерно під урожай 2022 р. в області проведено на площі 9,7 тис. га, що складає 12,9% до запланованого. Зокрема посіяно:

овес на площі 4,5 тис. га, або 15%;

пшеницю – 3,4 тис. га, або 14%;

ячмінь – 1,2 тис. га, або 5%.

Серед технічних культур розпочали посів ярого ріпаку. Вже засіяно 600 га, або 20% до запланованого, повідомили в ОДА.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 641 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира