Область отримає 100 млн грн на ліквідацію наслідків воєнних дій та першочергове відновлення інфраструктури

З резервного фонду виділяють перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських військ територій.

Про це ввечері 10 квітня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Кошти підуть на ліквідацію наслідків воєнних дій та першочергове відновлення інфраструктури. 400 млн грн для Київської області. По 250 млн грн Чернігівській та Сумській областям. Ще 100 млн грн для Житомирщини. Кошти будуть спрямовані на ремонт інженерних мереж і систем для відновлення тепла, газу, води, електроенергії. Також на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інші першочергові потреби», - йдеться у повідомленні.

Розпорядником коштів будуть військово-цивільні адміністрації в кожній області. З боку Уряду координувати процес буде Міністерство розвитку громад та територій.

«Це лише перший етап, і попереду буде ще багато роботи з капітальної відбудови нашої країни. До цього ми приступимо одразу після нашої перемоги», - наголосив прем’єр-міністр.

За 40 днів війни в області було зруйновано та пошкоджено 375 будівель, зокрема – повністю знищено 75 житлових будинків та 3 гуртожитки, пошкоджено 70 навчальних закладів та 9 лікарень, пише zhitomir.info.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 351 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира