Собака не схибить: поліцейські кінологи готові до пошуку вибухівки

У кінологічному центрі головного управління Нацполіції області нині підготовлені 5 службових собак, які навчені шукати зброю та вибухівку.

Аби тварини якісно працювали, кінологи постійно займаються з ними та готові будь-якої миті допомогти виявити небезпечні предмети на вулицях, у транспорті чи приміщеннях.

– Затребуваність собак, що працюють по пошуку зброї, боєприпасів та вибухових речовин, зросла з 2014 року, від початку російської агресії, – розповів newday.org.ua начальник підрозділу Віктор Філонюк. – Відтоді штат таких псів збільшився і нині у нас на службі 5 собак з цими навичками.

Для роботи з ними кінологи проводять спеціальні тестування та враховують особливості темпераменту молодої тварини. Зазвичай найкращі результати показують собаки породи малінуа, німецька вівчарка та лабрадор. Навчання службового пса триває в середньому близько 3 місяців, а надалі потребує постійних тренувань та вдосконалення.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 459 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира