Ішов із кулею в серці. І дійшов!

Дістали кулю з серця, не зупиняючи його: лікарі врятували життя 20-річного воїна.

Операцію проводили у лікарні «Феофанія» протягом 5 годин…

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили про успішне проведення операції на серці 20-річного воїна Володимира Гордієнка, якому дивом вдалося втекти з російського полону та вціліти після тортур та обстрілу окупантами авто, на якому він рятувався зі своїм побратимом , пише 2plus2.ua.

Два дні Володимир лісом добирався до своїх. Як стане відомо пізніше, він ішов із кулею в серці і пневмогемотораксом. І дійшов!

Першу лікарську допомогу Володимирові надали в Малині. Згодом його доправили до Житомирської обласної лікарні, де після обстежень і з’ясувалося, що в області серця у воїна є сторонній предмет. Хлопця направили до Центру інноваційної кардіохірургії на базі лікарні «Феофанія».

Після дообстеження, лікарі виявили, що в стінці лівого шлуночка, за півтора міліметра від порожнини серця знаходиться уламок. Лікарі переконані, що таке поранення могло призвести до наскрізного отвору у серці, або ж уламок міг мігрувати та спровокувати інсульт чи втрату кінцівки.

Лікарі оперували на працюючому серці за допомогою спеціальних стабілізаторів. За декілька годин після оперативного втручання Володимир вже розмовляв, а на наступний день – ходив.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, медиками, що оперували Володимира Гордієнка були: в.о. керівника Центру інноваційної кардіохірургії Євген Пристая, лікарі-кардіохірурги Ігор Мартищенко та Петро Семенів, лікарі-анестезіологи Володимир Суський, Віталій Зітинюк, Максим Павловський та Кирило Хижняк.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 622 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира