Попри війну освітяни працюють над покращенням якості освітніх послуг

Незважаючи на війну, утверджуючи своє право на життя, українські освітяни позашкілля з надією дивляться у майбутнє та думають про покращення якості надання освітніх послуг у мирний час для маленьких українців. Управління Державної служби якості освіти у Житомирській області та Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді наприкінці минулого тижня, 15.04.2022 р., провели онлайн-семінар на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти. Вимога/правило, критерії, індикатори».

Даний центр є потужним закладом, в якому розвиваються та шліфують свою творчість сотні юних житомирян. Перед дирекцією закладу стоїть питання формування та розвитку власної системи забезпечення якості освіти, щоб надання освітніх послуг у сфері позашкілля було векторно спрямованим лише у бік покращення якості послуг, що надаються. Продовжуючи розпочаті ще за мирних часів ініціативи адміністрації закладу із взаємодії та співпраці з фахівцями управління, на даному заході продовжилася робота з обговорення та наповнення внутрішньої системи забезпечення якості освіти центру конкретними та дієвими саме для даного закладу позашкільної освіти критеріями та показниками. Особливістю центру є наявність п’яти відокремлених, пристосованих до потреб закладу приміщень, які знаходяться в різних районах міста. У ході спільної роботи уважно перевірялася необхідність наявності кожного конкретного показника у внутрішній системі забезпечення якості освіти, дискутувалося та відточувалося їх формулювання.

Про необхідність та позитивність такої роботи висловилися присутні на семінарі представники адміністрації закладу та директор центру Васьківський Володимир Анатолійович, щиро подякувавши за підтримку з боку управління Державної служби якості освіти у Житомирській області та висловивши намір про продовження такого формату практичної роботи, її цінність для проведення у закладі самооцінювання не заради фіксації процесу на папері, а заради розвитку позашкільної освіти.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 379 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира