Центр, де зможуть тимчасово проживати більше сорока переселенців, відкриється в Житомирі

Цього місяця благодійний фонд “Карітас-Житомир” відкриє колективний центр для переселенців,

де люди зможуть тимчасово проживати , повідомив Суспільному директор фонду Олег Лучка.

За його словами, приміщення для центру надала Житомирська міська рада. В ньому зможуть тимчасово проживати 44 людини, там буде кухня, душова, ігрова кімната для дітей.

Це вже друге приміщення, яке благодійний фонд облаштував для тимчасового проживання переселенців у Житомирі. На початку березня члени фонду переобладнали на прихисток укриття в одному з храмів Житомира.

“Оскільки тоді ще не було відомо, скільки людей евакуюється із міст, де ведуться активні бойові дії, то почали облаштовувати ліжко-місця в нижньому храмі, укріплювати стіни, вікна. Згодом зробили обігрів приміщення, соціальну пральню, кухню. Це укриття орієнтоване лише на тимчасовий прихисток переселенців та тих, кому нема де сховатися на момент сирени, або хто втратив житло в результаті обстрілів”, – каже Олег Лучка.

Окрім облаштування тимчасового житла, благодійний фонд надає й іншу допомогу переселенцям. Зокрема, забезпечує людей їжею, ліками, засобами першої необхідності.

“Люди, які постраждали внаслідок бойових дій та залишили свої помешкання, можуть отримати у нас гуманітарну допомогу: продуктові набори, дитяче харчування, ліки, спальне приладдя. Так, від початку масштабної агресії Росії, ми вже видали понад дві тисячі екстрених продуктових та більше однієї тисячі гігієнічних наборів, приготували більше однієї тисячі благодійних обідів”, – каже Олег Лучка.

Для отримання допомоги переселенці мають подати до фонду онлайн заявку.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 483 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира