Вимагали хабар від пораненого учасника АТО

Колишній військовослужбовець отримав поранення під час АТО, однак за оформлення групи інвалідності мав ще заплатити.

22,5 тис. грн хабара вимагали від учасника АТО за встановлення інвалідності лікар-хірург та медпрацівниця в Житомирі. Про викриття медиків повідомили в СБУ та поліції області:

«Співробітники СБУ викрили двох медиків на хабарництві за «допомогу» в оформленні групи інвалідності колишньому військовослужбовцю ЗСУ, який отримав поранення під час проведення Антитерористичної операції».

Зазначається, що медпрацівниця однієї з комунальних установ Житомира пообіцяла вирішити питання військового за 14,4 тис. грн. У цю суму входили її «гарантії» позитивного висновку МСЕК, вона пообіцяла вплинути на членів комісії.

Крім того, у цього ж пораненого бійця вимагав гроші – 8 тис. грн – лікар-хірург. За цю суму він мав поставити свій підпис під профільним висновком, необхідним для того ж МСЕК. У протилежному випадку він «пообіцяв» проблеми із оформленням інвалідності або й взагалі її непродовження. Таким чином, процес «супроводження» одноразового оформлення інвалідності коштував пораненому майже 22,5 тисячі гривень, хоча колишній військовослужбовець мав на це повне законне право.

Правоохоронці затримали посадовця МСЕК «на гарячому» під час одержання обумовленої суми хабаря на одній із вулиць Житомира. За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру. Медичній працівниці комунальної установи інкримінується вчинення злочину за зловживання впливом.

За місцями роботи «перевертнів у білих халатах»  проведені санкціоновані слідчі дії.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 666 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира