На пам’ятники на військовому кладовищі у Житомирі з бюджету виділили 5 млн грн, сім’ям загиблих виплачуватимуть по 100 тисяч

На Смолянському військовому кладовищі у Житомирі встановлюватимуть пам’ятники за єдиним стандартом.

Фінансування їх виготовлення місто готове взяти на себе, з міського бюджету виділять 5 млн грн. Таке рішення прийняли депутати Житомирської міської ради 31 травня на позачерговій сесії, пише zhitomir.info.

«На жаль, у нас за ці місяці більше ніж 70 житомирських сімей втратили своїх рідних – Героїв. В нас майже кожний день відбувається поховання на військовому кладовищі. Хотілося, щоб військове кладовище мало вигляд військового кладовища, щоб був розроблений один стандарт пам’ятника. Ми не мали права виносити таке рішення без згоди сімей та рідних. Вони зараз вибирають, ми надали свої пропозиції, і вони ще мають право до кінця цього тижня надати свої пропозиції. І потім спільним голосуванням вони оберуть цей макет пам’ятника, який ми будемо встановлювати. Для того, щоб їм допомогти, пропонується в програмі бюджету виділення коштів по 50 тис. грн на кожен пам’ятник, щоб місто взяло на себе встановлення цих пам’ятників», – сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Сім’ям кожного житомирського військовослужбовця, загиблого в повномасштабній війні, виплачуватимуть по 100 тис. грн.

«Ми не виділяли поки по 100 тис. грн на кожну сім’ю. З присутніх вчора (ред. 30 травня) поки що тільки одна сім’я отримала компенсацію від держави. Тому, фінансова допомога по 100 тис. грн на перший час, коли дійде фінансова допомога від держави, для них буде дуже вчасно. Тому так само після цього ми будемо всім виплачувати по 100 тис. грн», – сказав мер.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 356 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира